0

Bramka i potańcówka , oby tak strzelał dla nas

0

Podrażnili go tymi podatkami to się wyładował na drużynie Gwatemala.

0

Tak przewijałem tą listę i szukałem zawodnika z inicjałami P.R zamiast tego znaleźli się na niej zawodnicy którzy na opuszczenie klubu nie zasługują . To jest chore że mimo że grasz jak najlepiej zdobywasz bramki ,asystujesz a i tak lepiej jest ceniony zawodnik bo w przeszłości zdobył ważne bramki.

0

Dobry żart . Przecież z niego nabijają się nawet kibice niebieskich. Powstają rożne demotywatory, rysunki ośmieszające jego nieskuteczność. Kiedyś nawet było zakładach typ czy torres strzeli jeszcze gola przed zakończeniem sezonu w lidze. Ja podziękuje kupując go wzmocnimy tylko drużynę Portugalczyka.

0

Przedłużył kontrakt bo żaden zespól w najwyższej klasie go nie chciał.

0

Jest Laporta jest impreza

0

Tito się tym nie martwi przecież ma Adriano

0

A możesz powiedzieć czemu nie ? Luis to przecież nasz człowiek prowadził Barce B która wtedy grała naprawdę dobą piłkę. Zna dobrze centere i jest naszym byłym piłkarzem .

0

Może tym razem żółta łódź nie zostanie zatopiona

0

A ja go chciałem w pierwszej drużynie. Atak byłby taki Neymar-Messi-Alexis a zmiennicy Tello i Luis Alberto.Jeśli Pedro by odszedł to do pierwszej jeszcze Rafa . Trzeba odmładzać skał powoli a nie na szybko.

0

Wychodzi na to że Tito nie chce szybko wyzdrowieć. Nie chce by w przyszłym sezonie było tak jak w tym , że pierwszego ternara zastępuję asystent i do tego gra cały czas 13 piłkarzy.

0

A tak chciałem żeby wrócił do Barcy B a w przyszłości może by trenował pierwszą drużynę

0

Nie mógłby by zarząd powiedzieć żeby się od Fabsa odpierdolili . Nie po to było tyle przeszkód by wrócił do Barcy żeby go teraz sprzedawać. On ma na tyle co gra i na jakiej pozycji naprawdę dobre statystyki, Xavi takich nie ma .

0

Po prostu nie chce się lenią szukać nowego trenera .

0

Wszyscy wiedzą że miał raka ale czy ten rak pozbawił go myślenia i robienia zmian w 85 minucie lub w cale. No chyba nie , gdy pokazują go na ławce trenerskiej to nieraz miałem wrażenie że się modli żeby Leo coś wymyślił albo Xavi podał genialne podanie i jakoś zdobyć 3 pkt. Ja nie jestem zadowolony z tego jak rozporządzą zawodnikami. A to jego gadanie o kontuzji Leo było wręcz śmieszne Przez jego głupie decyzje Leo grał z kontuzją mecz z BM ,męczył się i do teraz jej nie wyleczył. Nie wiem jeśli inni uważają go za super trenera to ich sprawa dla mnie nim nie jest.

0

Brać go , raz dostaniemy dobrego stopera a dwa MOU obejdzie się smakiem .

0

Potem będzie że Barca rozkupuje całą Walencje

0

Aż chce się napisać ulubiony tekst kapitana bomby , Tępe CENZURA

0

Kupić tego gościa z Porto i zrobić psikusa Mourinho

0

Pedro gra dziś jakby był pod wpływem, pewnie dlatego się tak śmieje i przewraca

0

I trenera oraz nowego prezesa

0

Ja bym ten zarząd razem ze sztabem trenerskim na taczkach wywiózł. Nie wiem co oni tam kombinują ale niech się obudzą bo jak na razie dają tylko dupy

0

Wszedłem dopiero teraz na stronę a tu same złe wieści wypożyczanie Barty ,mówię złą bo z wypożyczeń się nie wraca w naszym klubie , teraz Barca nie wykupuje Luisa Alberto który dla mnie jest zawodnikiem który mógłby zaoferować sporo pierwszej drużynie i jeszcze pożegnanie Abidala ogólnie beznadziejne wieści. Dzieje się źle w Barcelonie , zarząd daje dupy, trenerzy nie korzystają z młodzieży i dlatego kondycja nam leży. 15 zawodników nie da rady na wszystkich frontach grać ładnie czy nawet tylko skutecznie. Niektórzy zawodnicy mają już swoje lata i nie mogą grać we wszystkich meczach. No ale ja czy inni którzy to wiedzą nie są trenerami, Tito nim jest tylko chyba nie zdaje sobie z tego sprawy.

0

Jak mówił mister T może grać na środku defensywy czyli środkowy obrońca na przyszły sezon pozyskany.

0

RAC1 niesie nam dobre wiadomości w sprawie Thiago! Klauzula w wysokości 18 milionów euro jest ważna tylko do 30 lipca 2013 roku. Po tym czasie kwota ta wzrośnie ponownie do 90 milionów euro.
Pozostaje mieć nadzieję że jakiś klub zaśpi tak jak Barca w sprawie obrońcy

0

Młody , nie drogi i utalentowany proszę bardzo Benteke z AV

0

Jakby tak grał większość sezonu to byłoby zajebiście ale nie każdy może się szybko nauczyć stylu gry Barcelony. W następnym sezonie pokaże na co go stać.

0

Fajnie że przychodzi , po golu taniec Thiago-Alves -Neymar a Messi solówka jak w grze

0

Zatkało mnie.

0

Młodzież wchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?