Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Od razu do końca sezonu .
1
@Emhyr Dobry cios .
0
@ShawnC zostanie jedna hiszpańska i dwie angielskie.
1
@michal26 Młody Fort mimo że praktycznie nie gra w pierwszej drużynie zagrał dobre spotkanie .
4
@tbas No to trzeba go pokryć .
0
@626 jak skończył mecz to jak ci mają zaliczyć
1
Casado i Roque mogą spokojnie wejść . Barcelona zrobiła tylko 1 zmianę.
0
Robert i 2-0 !!!!!!
0
No pojeb mogła być nawet czerwo.
3
Xavi za całą swoją karierę nie miał tyle czerwonych kartek co teraz .
0
Dobić ich !!!!!
0
Haha Felix i bramka .
0
Duńczyk ma jakąś kontuzję bo bez niego chaos.
0
Jak narazie nie ogarniaja . Brakuje spokoju w obronie. W przodzie jak narazie bieda.
3
@MesQueUnClub96 Oni nie mogą tego spierdolić
0
@BORO_12 A ja ci powiem niech wygra lepszy. Jeśli Valle będzie się lepiej prezentować to dlaczego ma zostać sprzedany.
0
@ShawnC Może między innymi dlatego że jest po kontuzji i nie ma ogrania.
1
@FCB_dimiC To byłoby samobójstwo dawanie go do pierwszego składu.
1
@Barcasub Dzisiaj da bo Nie ma wyjścia.
0
@AmigoBlancos wiesz jak to mówią Napoli kupon spierdoli
0
@Ojciec5tkidzieci Spokojnie po pierwszej żółtej mógł dostać druga . Inny gracz i może by czerwona od razu wyłapał.
1
@La Pulgaa to musiał by dostać co mecz czerwo . Pytam czy sędziego zwyzywał bo jemu się z reguły nie daje.
0
Za co dostał kartkę męczennik ?
0
@tbas Skojarzył mi się film Dobry piesek. Ta sytuacja jest pojebana jak i ten film.
0
@prokar1 A ja się bym zastanowił. W Holandii pokazał że grać potrafi więc może w Barcelonie był źle wykorzystywany.
1
@TR3YWAY Zamiast zareagować to kręcą . Naćpana to mogli wezwać pomoc bo jakby ja samochód walnął to byłaby tragedia.
0
@MalanFCB No świadczy o głupocie . Oriol według trenera lepszy . Ile musiało się stać żeby Duńczyk zaczął grać na defensywnym pomocniku. 20 to już emerytura. Nie pamiętam dokładnie ile lat miał nasz najlepszy defensywny pomocnik jak go Pep awansował czy Pedro ale chyba mieli więcej niż 19 lat.
0
A więc nigdy i wtedy szejk wybuchnie .
1
Ostanie lata pokazały nam i całemu światu że mamy talenty u siebie . Skoro je mamy to korzystajmy a nie wydawajmy pieniądze na nie pewnych zawodników. Z defensywnych pomocników mamy : Marc Casado ( 20 L) , Pau Prim ( 18 L) i Marc Bernal ( 16 L) . Casado aktualnie kapitan podobno po sezonie odchodzi ale może przedłuża z nim umowę . Czytałem że Bernal jest zdolniejszy od Prima ale mimo wszystko powinni sprawdzić wszystkich.
2
A Robert mówił że lepiej