3

Noworodek i juz kolczyki nosi?

0

To na zdjęciu to chyba nie to dziecko?

2

Wyjaśni mi ktoś co daje opcja obserwowania kogoś? Bo ja nie zauważam różnicy.

1

Z takimi stwierdzeniami bym się wstrzymał.

0

Całe Juve nie grało nic przez prawie cały mecz.

3

A ja bym wolał aby zjechali ich jak najbardziej słusznie a na dodatek nie uznali prawidłowo zdobytej bramy przez ronaldo ;D

6

Ale Aurier jest slaby.

0

Kane!!!!!!!

0

Na jakim kanale gra Juve-Tot?

1

Ja dodałem :D

0

To akurat żaden problem ;)

6

2

Ryan Mason zmuszony zakończyć karierę w wieku 26 lat :(

Niestety jest to skutek zderzenia się głowami z Cahillem w styczniu 2017 roku...

5

Zauważyłem to już pod koniec ostatniego sezonu. Według mnie Bayern pociągnie jeszcze może 2 lata a potem na trochę zmieni się w taki Manchester Utd. Jednakże mogę się mylić.

29

A ja uważam, że Thiago by się przydał. To Gomes nie jest potrzebny i powinien odejść. Thiago wtedy na jego miejsce.

0

A co on tam reklamuje xd?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Możesz próbować, ale wątpię , że Ci się uda :)

11

141 to zdecydowanie za dużo.

0

Skróty, dużo ciekawostek i gadania. Kto co lubi, jak mam dobry humor to nawet słucham i oglądam ;)

0

Ale się starał i próbował. Wszedł na kilka minut a potrafił stworzyć zagrożenie. Jest po długiej kontuzii. Dajmy mu trochę czasu

0

Ja pie****e! Jeżeli ktoś chce wygrać mistrzostwo to takie mecze trzeba wygrywać w pierwszej kolejności a my budzimy się w 80 minucie kiedy już trzeba strzelić. Strasznie denerwujące to jest. Tak jakby brakowało naszym motywacji.

1

Poziom Delefele to jedynie Gomes prezentuje

23

Kompromitujesz to się ty takimi komentarzami.

0

Wszyscy przeciwko nam stawiają autobus i gryzą trawę. Ale jak przychodzi mecz z realem czy Atletico to grają mocno przeciętnie

0

On się nawet nie posliznął xd
On po prostu nie stanął na ziemi ;D

2

Co to Pinokio Pass xd?

2

No właśnie cieszmy się! Utrudniamy sobie końcówkę sezonu ale co tam. Radujmy sie...

0

A ja proponuję zająć się sobą :)

2

Jestem ;)
I właśnie dlatego nie bawię się w bukmacherkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?