Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Noworodek i juz kolczyki nosi?
0
To na zdjęciu to chyba nie to dziecko?
2
Wyjaśni mi ktoś co daje opcja obserwowania kogoś? Bo ja nie zauważam różnicy.
1
Z takimi stwierdzeniami bym się wstrzymał.
0
Całe Juve nie grało nic przez prawie cały mecz.
3
A ja bym wolał aby zjechali ich jak najbardziej słusznie a na dodatek nie uznali prawidłowo zdobytej bramy przez ronaldo ;D
6
Ale Aurier jest slaby.
0
Kane!!!!!!!
0
Na jakim kanale gra Juve-Tot?
1
Ja dodałem :D
0
To akurat żaden problem ;)
6
https://www.facebook.com/fcbarcat14/videos/953121014846287/
Tego nie widzialem jeszcze :D
2
Ryan Mason zmuszony zakończyć karierę w wieku 26 lat :(
Niestety jest to skutek zderzenia się głowami z Cahillem w styczniu 2017 roku...
5
Zauważyłem to już pod koniec ostatniego sezonu. Według mnie Bayern pociągnie jeszcze może 2 lata a potem na trochę zmieni się w taki Manchester Utd. Jednakże mogę się mylić.
29
A ja uważam, że Thiago by się przydał. To Gomes nie jest potrzebny i powinien odejść. Thiago wtedy na jego miejsce.
0
A co on tam reklamuje xd?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Możesz próbować, ale wątpię , że Ci się uda :)
11
141 to zdecydowanie za dużo.
0
Skróty, dużo ciekawostek i gadania. Kto co lubi, jak mam dobry humor to nawet słucham i oglądam ;)
0
Ale się starał i próbował. Wszedł na kilka minut a potrafił stworzyć zagrożenie. Jest po długiej kontuzii. Dajmy mu trochę czasu
0
Ja pie****e! Jeżeli ktoś chce wygrać mistrzostwo to takie mecze trzeba wygrywać w pierwszej kolejności a my budzimy się w 80 minucie kiedy już trzeba strzelić. Strasznie denerwujące to jest. Tak jakby brakowało naszym motywacji.
1
Poziom Delefele to jedynie Gomes prezentuje
23
Kompromitujesz to się ty takimi komentarzami.
0
Wszyscy przeciwko nam stawiają autobus i gryzą trawę. Ale jak przychodzi mecz z realem czy Atletico to grają mocno przeciętnie
0
On się nawet nie posliznął xd
On po prostu nie stanął na ziemi ;D
2
Co to Pinokio Pass xd?
2
No właśnie cieszmy się! Utrudniamy sobie końcówkę sezonu ale co tam. Radujmy sie...
0
A ja proponuję zająć się sobą :)
2
Jestem ;)
I właśnie dlatego nie bawię się w bukmacherkę ;)