21

Po co nam Verratti?

2

A co cie to obchodzi? Nie lubią klubu i tyle . Nie ważne z jakich powodów.

31

Państwom? Serio?

1

Ten Benzema jest jedyny w swoim rodzaju xd
Po prostu niepodrabialny ;)

0

Czy ktoś na prawdę myślał, że PSG ma szansę na awans? Przecież tam nie ma drużyny. To jest zlepek rozkapryszonych gwiazdeczek. Real pokazał im ile jeszcze muszą się nauczyć.

0

Wyśle ktoś linka na priv?

0

Wyślij i mi ;)

0

Szymon Marciniak będzie sędzią meczu w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Juventusem!
Jak myślicie , da rade?

0

Może wejść a może nie wejść. Ja bym postawił ;)

0

No porównanie raczej słabe. To jest umiejętność na innej płaszczyznie.

1

Tak. Lepiej niech na słabe Las Palmas wyjdzie Paulinho czy Gomes. A poza tym , trener powinien chyba pomagać się rozwijać swoim zawodnikom a nie zniechęcać ich nawet gdy zagrają dobry mecz (czyt. z Gironą). Następnym przykładem braku logiki jest to , że Gomes już dawno nie zagrał przyzwoitego meczu i gra. A taki np. Alcacer gdy już wychodził , prezentował się znacznie lepiej a siedzi i grzeje.

11

Nie uważamy się za lepszych od Valverde. Chcemy tylko tego aby Dembele zaczął grać. Co w tym dziwnego? Gość ma wielką przyszłość , ma ogromny potencjał a Ernesto nie daje mu zbyt często szans do pokazania się. Z Gironą zagrał dobrze a więc dlaczego nie grał z Las Palmas? Gdzie tu logika?

0

Forlan

0

Zgadzam się w stu procentach. Z Las Palmas powinien dostać szansę. Mam nadzieję , że na mecz z Chelsea wyjdzie w podstawie.

24

Twój komentarz na końcu zepsuł całe wrażenie.

28

Oby Ousmane dostał szansę i zagrał wreszcie na swoim poziomie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A jaką ma prezentować skoro nie gra? W meczu z Gironą pokazał więcej niż Gomes przez cały sezon.

4

Nawet Messi się na Gomesa wpienia, ale nam na La Rambli nie wolno , bo przecież powinniśmy mu pomagać i tylko go chwalić...

3

Trzeba mu było jeb**ć ;)

0

A ja myślę, że są ciężkim przeciwnikiem. Po powrocie Heynckesa widać u nich świeżość i poprawę w grze. Wydaje mi się, że są poważniejszym kandydatem od realu.

1

Ja mogę zagrać z przodu.

2



Ławka...

4

Tak został zawieszony.

9

Weź skończ juz z tym Gomesem.

24

Co wy tak bronicie tego Gomesa? Gra g*wno cały sezon, nic nie pokazuje a wy go wychwalacie jakby był jakimś bezcennym zawodnikiem. Nadal myślicie, że wypali? Naiwne...

1

Temu Valverde to naprawdę się coś pomyliło. Kuźwa kupić świetnego piłkarza za ogromne pieniądze żeby siedział na ławie. Krew mnie zalewa!!

0

Grał coś dzisiaj Dembele? Jak tak to ile i jak się zaprezentował?

0

A jeśli nie ma Acestreama? Daj taki , który idzie każdemu.

0

Jak tak dalej pójdzie to wprowadzimy go dopiero gdzieś za trzy lata...

Proszę Cię, z Las Palmas powinien zagrać od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?