Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Po co nam Verratti?
2
A co cie to obchodzi? Nie lubią klubu i tyle . Nie ważne z jakich powodów.
31
Państwom? Serio?
1
Ten Benzema jest jedyny w swoim rodzaju xd
Po prostu niepodrabialny ;)
0
Czy ktoś na prawdę myślał, że PSG ma szansę na awans? Przecież tam nie ma drużyny. To jest zlepek rozkapryszonych gwiazdeczek. Real pokazał im ile jeszcze muszą się nauczyć.
0
Wyśle ktoś linka na priv?
0
Wyślij i mi ;)
0
Szymon Marciniak będzie sędzią meczu w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Juventusem!
Jak myślicie , da rade?
0
Może wejść a może nie wejść. Ja bym postawił ;)
0
No porównanie raczej słabe. To jest umiejętność na innej płaszczyznie.
1
Tak. Lepiej niech na słabe Las Palmas wyjdzie Paulinho czy Gomes. A poza tym , trener powinien chyba pomagać się rozwijać swoim zawodnikom a nie zniechęcać ich nawet gdy zagrają dobry mecz (czyt. z Gironą). Następnym przykładem braku logiki jest to , że Gomes już dawno nie zagrał przyzwoitego meczu i gra. A taki np. Alcacer gdy już wychodził , prezentował się znacznie lepiej a siedzi i grzeje.
11
Nie uważamy się za lepszych od Valverde. Chcemy tylko tego aby Dembele zaczął grać. Co w tym dziwnego? Gość ma wielką przyszłość , ma ogromny potencjał a Ernesto nie daje mu zbyt często szans do pokazania się. Z Gironą zagrał dobrze a więc dlaczego nie grał z Las Palmas? Gdzie tu logika?
0
Forlan
0
Zgadzam się w stu procentach. Z Las Palmas powinien dostać szansę. Mam nadzieję , że na mecz z Chelsea wyjdzie w podstawie.
24
Twój komentarz na końcu zepsuł całe wrażenie.
28
Oby Ousmane dostał szansę i zagrał wreszcie na swoim poziomie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A jaką ma prezentować skoro nie gra? W meczu z Gironą pokazał więcej niż Gomes przez cały sezon.
4
Nawet Messi się na Gomesa wpienia, ale nam na La Rambli nie wolno , bo przecież powinniśmy mu pomagać i tylko go chwalić...
3
Trzeba mu było jeb**ć ;)
0
A ja myślę, że są ciężkim przeciwnikiem. Po powrocie Heynckesa widać u nich świeżość i poprawę w grze. Wydaje mi się, że są poważniejszym kandydatem od realu.
1
Ja mogę zagrać z przodu.
2
Ławka...
4
Tak został zawieszony.
9
Weź skończ juz z tym Gomesem.
24
Co wy tak bronicie tego Gomesa? Gra g*wno cały sezon, nic nie pokazuje a wy go wychwalacie jakby był jakimś bezcennym zawodnikiem. Nadal myślicie, że wypali? Naiwne...
1
Temu Valverde to naprawdę się coś pomyliło. Kuźwa kupić świetnego piłkarza za ogromne pieniądze żeby siedział na ławie. Krew mnie zalewa!!
0
Grał coś dzisiaj Dembele? Jak tak to ile i jak się zaprezentował?
0
A jeśli nie ma Acestreama? Daj taki , który idzie każdemu.
0
Jak tak dalej pójdzie to wprowadzimy go dopiero gdzieś za trzy lata...
Proszę Cię, z Las Palmas powinien zagrać od początku.