Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ma ktoś link do skrótu meczu legend?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Ja to chyba usunę konto xd
Takich głupot jak tu na La Rambli nie znajdę nigdzie indziej. Za każdym razem jak tu wchodzę , utwierdzam się w swym przekonaniu :》
0
Tak nachodzicie na Gomesa ale to także wina Dembele. Podanie nie było aż takie złe, gdyby Ousmane ruszył dupę to by bramy nie było.
4
Niektórzy ludzie na tej stronie są śmieszni. Wy się słyszycie? Za każdym razem chcecie inny skład , wasze kolejne wypowiedzi przeczą poprzednim. Śmieszne to ;D
0
Chciałbym zobaczyć dzisiaj Vidala. Dawno nie grał.
2
Lool, cały czas myślałem, że mecz jest jutro. Przyjemnie się tak pomylić :)
11
Jak w takim zdaniu można było popełnić błąd ;) ?
0
Macie skrót meczu Tottenham vs Manchester City?
Bo nie mogę znaleźć.
1
O 12 na stadionie gminnym. Gramy z liderem. Zapraszam , a że piękny dzień to bilety za darmo ;)
0
Grał coś dzisiaj Dembele? I ogólnie jak było ze zmianami?
1
Mam nadzieje , że usuniesz konto.
0
Salah!
0
Ja to chce aby przynajmniej dali z siebie wszystko. A oni przegrywają z Romą w żenującym stylu. Rozumiem przegrać po zaciętym dwumeczu ale coś takiego? Proszę Cię.
0
Myślałem, że Valverde to logiczny chłop , ale jak czytam jego wypowiedzi to zmieniam zdanie. Czasem gada takie głupoty, że aż strach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeżeli Real wygra półfinał i wgl LM to szacun dla nich. Jak narazie dostają samych mistrzów i sobie z nimi radzą.
1
39
No ku**a , kupić Dembele i wpuszczać na skrzydło Roberto.
#Bezsens
4
Jeszcze jeden i tytuł frajerów roku mamy w kieszeni.
2
Wchodzi jeden Dzeko między dwóch Umtitiego i Piqué i jest karny. Przecież to jet niepojęte.
0
Tak słabej Barcy juz dawno nie widziałem...
2
Jak oglądam tę Barcelonę to mi serce pęka...
Rozumiem gdyby Real czy Bayern nas tak cisnął, ale żeby Roma?
Aż przykre :(
3
Wytłumacz mi jedną kwestie. Skąd ty wiesz jak jest ze zdrowiem u Busiego? Valverde chyba lepiej wie i raczej rozsądnie zarządza składem. Wiec proszę się zamknąć i oglądać ;)
1
",kibicem się jest a nie bywa" to jest pstryczek w stronę każdego co nie wybierze dziś Barcy."
W takim razie zle to sformułowałeś , nie uważasz?
6
To nadal nie ma sensu.
0
A nie lepiej wyjechać nad morze? Też pięknie a taniej i bezpieczniej ;)
14
Gość sam się ciśnie xd
0
Błagam...
Czy ty się słyszysz?
0
Rakitic za Busiego.