4

Ma ktoś link do skrótu meczu legend?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Ja to chyba usunę konto xd
Takich głupot jak tu na La Rambli nie znajdę nigdzie indziej. Za każdym razem jak tu wchodzę , utwierdzam się w swym przekonaniu :》

0

Tak nachodzicie na Gomesa ale to także wina Dembele. Podanie nie było aż takie złe, gdyby Ousmane ruszył dupę to by bramy nie było.

4

Niektórzy ludzie na tej stronie są śmieszni. Wy się słyszycie? Za każdym razem chcecie inny skład , wasze kolejne wypowiedzi przeczą poprzednim. Śmieszne to ;D

0

Chciałbym zobaczyć dzisiaj Vidala. Dawno nie grał.

2

Lool, cały czas myślałem, że mecz jest jutro. Przyjemnie się tak pomylić :)

11

Jak w takim zdaniu można było popełnić błąd ;) ?

0

Macie skrót meczu Tottenham vs Manchester City?
Bo nie mogę znaleźć.

1

O 12 na stadionie gminnym. Gramy z liderem. Zapraszam , a że piękny dzień to bilety za darmo ;)

0

Grał coś dzisiaj Dembele? I ogólnie jak było ze zmianami?

1

Mam nadzieje , że usuniesz konto.

0

Salah!

0

Ja to chce aby przynajmniej dali z siebie wszystko. A oni przegrywają z Romą w żenującym stylu. Rozumiem przegrać po zaciętym dwumeczu ale coś takiego? Proszę Cię.

0

Myślałem, że Valverde to logiczny chłop , ale jak czytam jego wypowiedzi to zmieniam zdanie. Czasem gada takie głupoty, że aż strach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeżeli Real wygra półfinał i wgl LM to szacun dla nich. Jak narazie dostają samych mistrzów i sobie z nimi radzą.

1

39

No ku**a , kupić Dembele i wpuszczać na skrzydło Roberto.

#Bezsens

4

Jeszcze jeden i tytuł frajerów roku mamy w kieszeni.

2

Wchodzi jeden Dzeko między dwóch Umtitiego i Piqué i jest karny. Przecież to jet niepojęte.

0

Tak słabej Barcy juz dawno nie widziałem...

2

Jak oglądam tę Barcelonę to mi serce pęka...
Rozumiem gdyby Real czy Bayern nas tak cisnął, ale żeby Roma?
Aż przykre :(

3

Wytłumacz mi jedną kwestie. Skąd ty wiesz jak jest ze zdrowiem u Busiego? Valverde chyba lepiej wie i raczej rozsądnie zarządza składem. Wiec proszę się zamknąć i oglądać ;)

1

",kibicem się jest a nie bywa" to jest pstryczek w stronę każdego co nie wybierze dziś Barcy."

W takim razie zle to sformułowałeś , nie uważasz?

6

To nadal nie ma sensu.

0

A nie lepiej wyjechać nad morze? Też pięknie a taniej i bezpieczniej ;)

14

Gość sam się ciśnie xd

0

Błagam...
Czy ty się słyszysz?

0

Rakitic za Busiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?