0

Ander Herrera gra w końcu czy jeszcze ratuje związek xd?

7

A raczej trzecim, czytaj De Gea :)

1

A ja uważam, że ma rację. Messi powinien grać bliżej skrzydła. Miałby wtedy więcej miejsca i częściej byłby pod grą. A co do Dybali, to wielkim nieporozumieniem jest to, że nie gra w podstawowym składzie. Nie wiem co zawinił Sampaoliemu ale to jest dziwne. I nie mówcie, że nie gra z powodu Messiego bo jest to głupota.

0

Wszyscy grają defensywnie. Pamiętam chociażby Mundial w Brazylii. Tam mecze i ogólnie gra wyglądała zupełnie inaczej.

18

Oglądam te mecze i nasuwa mi się pewien wniosek. A mianowicie to, że futbol się cholernie zmienił. Teraz drużyny są zamknięte, często stawiają autobusy i przede wszystkim nie chcą stracić bramki. Źle się to ogląda, bo nie ma płynnej gry, akcje nie wyglądają tak efektownie a bramki częściej strzela się ze stałych fragmentów niż z gry. Nie ma czegoś takiego jak prostopadłe podania, bo nie ma miejsca aby takie wykonać.

Zgadza się ktoś ze mną?

0

Lool Kovacic ławka

0

Dlaczego Poulsen ma na koszulce napisane Yourary?

0

Grał słabo.

2

Ronaldo by strzelił xd.

3

Messi przegrywa z presją.

0

Karny.

1

Perez ty się nie wypowiadaj.

17

Nie.

1

Ręka była. To nie ręczna. Karny. Dziękuję

0

Że co? Najlepszy mecz jak narazie na tym Mundialu. Argentyna dominuje, prowadzi grę, stwarza sytuację a ty gadasz, że grają słabo. Chyba nie ten mecz oglądasz.

2

Żal to czytać twoje komentarze. Dobry mecz o dobrą gra.

1

Co w tym dziwnego skoro karny był ewidentny?

0

Ręka to ręka. Karny i koniec rozmów.

0

Fajne stroje ma Arga.

2

Xd. Przecież był słaby.

0

Wytłumacz ;)

0

Nie rozumiem dlaczego nie gra Dybala w podstawie.

0

Xddd.

7

Jak to zobaczyłem to aż parsknąłem. Co ten Umticior zrobił?!

0

O Hiszpanii nawet nic nie powiedzieli...

2

Kurde, studio przedmeczowe Francji vs Australii a oni gadają o Portugalii i Ronaldo jakby już wygrali MŚ. Rozumiem, zagrał świetny mecz ale bez jaj. To dopiero faza grupowa. Jest jeszcze bardzo długa droga. Nie da się już tego słuchać.

0

To nie jest zaskoczenie xd

0

Zaskoczył? A czym?

0

Skład chyba nejlepszy z możliwych. Bez niespodzianek.

0

Jeeeeeeeeesttttt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?