Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ander Herrera gra w końcu czy jeszcze ratuje związek xd?
7
A raczej trzecim, czytaj De Gea :)
1
A ja uważam, że ma rację. Messi powinien grać bliżej skrzydła. Miałby wtedy więcej miejsca i częściej byłby pod grą. A co do Dybali, to wielkim nieporozumieniem jest to, że nie gra w podstawowym składzie. Nie wiem co zawinił Sampaoliemu ale to jest dziwne. I nie mówcie, że nie gra z powodu Messiego bo jest to głupota.
0
Wszyscy grają defensywnie. Pamiętam chociażby Mundial w Brazylii. Tam mecze i ogólnie gra wyglądała zupełnie inaczej.
18
Oglądam te mecze i nasuwa mi się pewien wniosek. A mianowicie to, że futbol się cholernie zmienił. Teraz drużyny są zamknięte, często stawiają autobusy i przede wszystkim nie chcą stracić bramki. Źle się to ogląda, bo nie ma płynnej gry, akcje nie wyglądają tak efektownie a bramki częściej strzela się ze stałych fragmentów niż z gry. Nie ma czegoś takiego jak prostopadłe podania, bo nie ma miejsca aby takie wykonać.
Zgadza się ktoś ze mną?
0
Lool Kovacic ławka
0
Dlaczego Poulsen ma na koszulce napisane Yourary?
0
Grał słabo.
2
Ronaldo by strzelił xd.
3
Messi przegrywa z presją.
0
Karny.
1
Perez ty się nie wypowiadaj.
17
Nie.
1
Ręka była. To nie ręczna. Karny. Dziękuję
0
Że co? Najlepszy mecz jak narazie na tym Mundialu. Argentyna dominuje, prowadzi grę, stwarza sytuację a ty gadasz, że grają słabo. Chyba nie ten mecz oglądasz.
2
Żal to czytać twoje komentarze. Dobry mecz o dobrą gra.
1
Co w tym dziwnego skoro karny był ewidentny?
0
Ręka to ręka. Karny i koniec rozmów.
0
Fajne stroje ma Arga.
2
Xd. Przecież był słaby.
0
Wytłumacz ;)
0
Nie rozumiem dlaczego nie gra Dybala w podstawie.
0
Xddd.
7
Jak to zobaczyłem to aż parsknąłem. Co ten Umticior zrobił?!
0
O Hiszpanii nawet nic nie powiedzieli...
2
Kurde, studio przedmeczowe Francji vs Australii a oni gadają o Portugalii i Ronaldo jakby już wygrali MŚ. Rozumiem, zagrał świetny mecz ale bez jaj. To dopiero faza grupowa. Jest jeszcze bardzo długa droga. Nie da się już tego słuchać.
0
To nie jest zaskoczenie xd
0
Zaskoczył? A czym?
0
Skład chyba nejlepszy z możliwych. Bez niespodzianek.
0
Jeeeeeeeeesttttt!