0

Jaki skład Chorwacji?

3

Dla mnie najgorszy.

0

Loooool, faktycznie, sprawdzałem xd

0

I bardzo dobrze. Zasłużyli, świetnie się ich ogląda.

0

Jeżeli Argentyna wygra z Nigerią to wychodzi z grupy, czy musi oglądać się na drugi mecz?

6

"Chcę grać i najlepszym wyjściem byłoby odejście z Realu. Jeśli nie gram, to nie jestem szczęśliwy"~ Mateo Kovacic.

4

"TNT Sports": Ever Banega, Lucas Biglia, Marcos Rojo, Sergio Aguero, Angel Di Maria, Gonzalo Higuain i... Leo Messi po Mundialu zrezygnują z gry dla reprezentacji Argentyny!

1

To sorki, spałem :)

0

Dziennikarz: „Sampaoli powiedział, że nie dostosowaliście się do jego pomysłu”

Aguero: „Tak? Niech sobie mówi, co chce”

Było, jak tak to sry.

7

Messi przebiegł mniej niz Rui Patricio...
Dramat...

0

Kto MOTM został?

1

Szczerze to chcę teraz aby Argentyna odpadła. Ich gra to tragedia. Nie zasługują na awans.

4

Bo to co on robi to jest amatorka.

4

Gra obronna Argentyny włącznie z bramkarzem to jest ku*** dramat.

4

Sampaoli wygląda jak żul.

1

Ale bumba!

15

"Klauzula z 60 mln zmieniona na prawie pół miliona" xd - chyba chodziło o pół miliarda.

1

Tak jak dzisiaj jeszcze nie było. Ale na szczęście jest Mundial i jest co robić w domu. Inaczej bym chyba umarł z nudów, a nic ciekawego się nie da zrobić w taki upał.

0

No do ciebie pisać już nie będę. Nie widzę w tym sensu...

0

Jeżeli zagra tak jak z Australią to będzie im ciężko zdobyć 3 pkt. Peru jest dobrą drużyną i mogą dobrać się do Francuzów.

4

Xd. Gościu rozwalasz mnie :D
Wypowiadasz się na forum, więc chyba logiczne, że ktoś może się nie zgadzać z twoim zdaniem i może rozpocząć dyskusję. A w dodatku prowokujesz pisząc bzdury.
Mówisz jeszcze, że mam problem, bo wymieniam ci moje argumenty? Co jest z tobą nie tak?

6

Masz rację, nie komentuj. Wyjdzie Ci to na dobre...

6

No to tym bardziej dziwne, że piszesz takie bzdury. A skoro oglądasz jego mecze w reprezentacji i nadal twierdzisz, że gra słabo to masz naprawdę marną wiedzę na temat piłki nożnej.

Masz prawo, ale jak zaczynasz jakiś temat to musisz się liczyć z tym, że inni będą chcieli na ten temat podyskutować. Nie wiem gdzie masz problem?

5

Komentarz usunięty

3

Weź się nie kompromituj

20

I Meksyk vs Niemcy, dużo sie działo.

54

"Niewiarygodne. Arbiter był pod wielkim wrażeniem Cristiano Ronaldo. Usłyszałem od Pepe, że on chciał koszulkę Ronaldo. Dajcie spokój... to są Mistrzostwa Świata, a nie cyrk!"~ Nordin Amrabat.

A propos Amrabata to zagrał dwa genialne mecze na tych MŚ. Gdzie on wgl gra? Ciekawy zawodnik.

0

Lool, dzięki xd

1

No jak stracili bramę to musieli...

1

Masz może jakiegoś linka :D,?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?