Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki skład Chorwacji?
3
Dla mnie najgorszy.
0
Loooool, faktycznie, sprawdzałem xd
0
I bardzo dobrze. Zasłużyli, świetnie się ich ogląda.
0
Jeżeli Argentyna wygra z Nigerią to wychodzi z grupy, czy musi oglądać się na drugi mecz?
6
"Chcę grać i najlepszym wyjściem byłoby odejście z Realu. Jeśli nie gram, to nie jestem szczęśliwy"~ Mateo Kovacic.
4
"TNT Sports": Ever Banega, Lucas Biglia, Marcos Rojo, Sergio Aguero, Angel Di Maria, Gonzalo Higuain i... Leo Messi po Mundialu zrezygnują z gry dla reprezentacji Argentyny!
1
To sorki, spałem :)
0
Dziennikarz: „Sampaoli powiedział, że nie dostosowaliście się do jego pomysłu”
Aguero: „Tak? Niech sobie mówi, co chce”
Było, jak tak to sry.
7
Messi przebiegł mniej niz Rui Patricio...
Dramat...
0
Kto MOTM został?
1
Szczerze to chcę teraz aby Argentyna odpadła. Ich gra to tragedia. Nie zasługują na awans.
4
Bo to co on robi to jest amatorka.
4
Gra obronna Argentyny włącznie z bramkarzem to jest ku*** dramat.
4
Sampaoli wygląda jak żul.
1
Ale bumba!
15
"Klauzula z 60 mln zmieniona na prawie pół miliona" xd - chyba chodziło o pół miliarda.
1
Tak jak dzisiaj jeszcze nie było. Ale na szczęście jest Mundial i jest co robić w domu. Inaczej bym chyba umarł z nudów, a nic ciekawego się nie da zrobić w taki upał.
0
No do ciebie pisać już nie będę. Nie widzę w tym sensu...
0
Jeżeli zagra tak jak z Australią to będzie im ciężko zdobyć 3 pkt. Peru jest dobrą drużyną i mogą dobrać się do Francuzów.
4
Xd. Gościu rozwalasz mnie :D
Wypowiadasz się na forum, więc chyba logiczne, że ktoś może się nie zgadzać z twoim zdaniem i może rozpocząć dyskusję. A w dodatku prowokujesz pisząc bzdury.
Mówisz jeszcze, że mam problem, bo wymieniam ci moje argumenty? Co jest z tobą nie tak?
6
Masz rację, nie komentuj. Wyjdzie Ci to na dobre...
6
No to tym bardziej dziwne, że piszesz takie bzdury. A skoro oglądasz jego mecze w reprezentacji i nadal twierdzisz, że gra słabo to masz naprawdę marną wiedzę na temat piłki nożnej.
Masz prawo, ale jak zaczynasz jakiś temat to musisz się liczyć z tym, że inni będą chcieli na ten temat podyskutować. Nie wiem gdzie masz problem?
5
Komentarz usunięty
3
Weź się nie kompromituj
20
I Meksyk vs Niemcy, dużo sie działo.
54
"Niewiarygodne. Arbiter był pod wielkim wrażeniem Cristiano Ronaldo. Usłyszałem od Pepe, że on chciał koszulkę Ronaldo. Dajcie spokój... to są Mistrzostwa Świata, a nie cyrk!"~ Nordin Amrabat.
A propos Amrabata to zagrał dwa genialne mecze na tych MŚ. Gdzie on wgl gra? Ciekawy zawodnik.
0
Lool, dzięki xd
1
No jak stracili bramę to musieli...
1
Masz może jakiegoś linka :D,?