Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sto procent Francja.
1
A co ma grać? Brazylia nie gra jak Real i nie wrzuca każdej piłki w pole karne. Oglądałem wszystkie mecze Brazylii na tym Mundialu i wg mnie w każdym zaprezentował się solidnie. A Firmino? Strzelił bramkę z metra do pustej, nic wielkiego...
0
No i dobrze. Jak dla mnie jest lepszy od Firmino. Niech gra.
5
Szymon Marciniak: "Wróciłem do domu, bo ignorowałem VAR? To jakiś absurd. Nie ma takiej możliwości, by sędzia nie skorzystał z systemu VAR. Każda sporna sytuacja w meczu sprawdzana jest przez sędziów przed monitorami. Jeśli arbiter na murawie otrzymuje od VAR sugestię, by przeanalizować coś na monitorze, nie może takiej informacji zignorować. Przecież po to właśnie jest tych czterech dodatkowych, niezależnych asystentów, by główny słuchał ich podpowiedzi. Gdy zarówno po meczu Argentyny z Islandią, jak i Niemców ze Szwedami patrzyliśmy na ukazujące się w polskim internecie opinie ekspertów i pseudoekspertów, nie mogliśmy w to uwierzyć. Nie mieliśmy pomysłu, jak się do tego odnieść. I czy w ogóle to robić. Kto zna protokół i praktykę, ten nigdy nie wygłosiłby opinii, że sędzia zignorował VAR. A jeśli ktoś o nas tak mówi, to ja pytam: dlaczego kłamie? Bo to po prostu kłamstwo." via SportoweFakty
6
Juan Cuadrado zmienia numer! Kolumbijczyk w przyszłym sezonie będzie grał z numerem 16 na plecach, a nie tak jak w sezonie 2017/18 - z 7.
Chyba każdy się domyśla, co to oznacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Niby smutny lecz mi bardziej wygląda na wkur*** :(
https://www.facebook.com/EL.KingFans/videos/2084709778270114/
0
Lo.
0
Ja słyszałem i widziałem , że była łatwa akurat. Robiąc to jako uczeń klasy 2 na 60% bym napisał...
5
Dopiero włączyłem i mam pytanie.
Co tu się odpi******"?!
7
OFFICIAL: Sokratis Papastathopoulos is an Arsenal player!
0
Czemu nie gra Marcelo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To nie jest antyfutbol....
0
Jaki sens trzymać na boisku Koke? Gra beznadziejnie, zbyt defensywnie i wszystko co ma daje do tyłu. Widziałbym Thiago za niego.
2
Wczoraj Mbappe przyćmił Messiego i Ronaldo, dzisiaj Asensio zamiast Iniesty...
Epoka się kończy, coś się zaczyna...
0
Spokojnie.
0
Mbappe.
0
Aha.
19
Przygoda z mundialem dla Szymona Marciniaka dobiega końca.
FIFA uważa, że popełnione zostały trzy ewidentne błędy - brak rzutów karnych dla Serbii, Szwecji i Anglii.
21
Mundial zaczął się od 1/8. Kuriozialna różnica między meczami grupowymi.
0
Ja pie*****!
0
Co myślicie o Acta2?
Wejdzie?
3
Oficjalnie: Wayne Rooney 10 lipca dołączy do DC United. Z nowym klubem Anglik podpisał trzyipółletni kontrakt, na mocy którego zainkasuje ok. 15 mln funtów. Tym samym zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem w historii ekipy z Waszyngtonu. Everton FC ma otrzymać 13 mln dolarów.
4
Po jakże emocjonujacej końcówce zakończyła się rywalizacja w naszej grupie xd
5
Sławomir walnij bramę xd
0
Kto teraz awansuje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Diego Mefedrona chyba przedawkował.
Trafił do szpitala :(
4
Belgia - Japonia *