Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Żeby zrobił z nas autobus? Nie dziękuję,ja bym go nie chciał.
3
Zgadzam się z tym. To albo musi być trol albo musi być z nim coś nie tak.
Przykład? Wczorajszy mecz finałowy i komentarze zaślepionych kibiców Chorwacji.
0
Jaką klauzulę ma Dembele?
0
I teraz klasyczne "Nie każdy siedzi na La Rambli 24 h".
Może i tak, ale żeby tego tu nie widzieć to trzeba by było kilka dni na stronę nie zaglądać.
0
Wypowiedź sprzed tygodnia? Jak myślisz była już tutaj?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ronaldo? Bo zagrał jeden dobry mecz a w reszcie nie istniał?
9
Prędzej ja zostanę prezydentem niż jakiś obrońca wygra ZP
6
Proszę oglądaj. Zagrania i dryblingi z MŚ 2014. Jest tego mnóstwo a to tylko 7 meczów. W dodatku to nie wszystko co pokazał, bo to tylko kompilacja. Jak dla mnie, to Modrić nawet nie zbliżył się do tego poziomu a w finale znikł, gdzie Messi wypracował ze 3 sytuacje 100 procentowe, które jeżeli byłyby wykorzystane dałyby Mistrzostwo Świata.
32
Ngolo i Francuzi to pozytywni ludzie! Znalazł się tam nawet Messi ;D
https://www.facebook.com/COPA90/videos/1812352032183263/
30
Szczerze mówiąc Messi grając na innej pozycji był odpowiedzialny za to samo co Modrić + więcej bo jeszcze ofensywa. Nie wiem dlaczego ludzie mówią, że to przekręt. Zdecydowanie najlepszy piłkarz tamtych mistrzostw.
17
Nie ma się do czego przyczepić to do XD najlepiej?
6
Podejrzewam, że jednak Francja.
0
Wracaj na notatnik, nie potrzebujemy tu takich.
0
No wcale...
1
Brawooooo! Chcieliście bramkę z gry to macie!
0
Zrobił ewidentny RUCH do piłki. Właśnie dlatego był karny.
0
Nawet redakcja widzi, że chrzanisz głupoty.
0
Zrobił ruch do piłki. Nie było to naturalne zachowanie.
5
Bo to Janusze siedzący przed telewizorami, którzy są zaslepieni Chorwacją i nawet gdy nie mają racji to pie*rzą głupoty.
3
Nie. Karny był ewidentny. OBIEKTYWIZMU trochę!!!
2
FRANCJA! Brawooooo!
Karny jak najbardziej zasłużony. Zrobił ruch ręką do piłki. Więc przestańcie chrzanić.
0
Brawo Francja!!! Pokazać Chorwacji gdzie jest ich miejsce w szeregu!
2
Jestem z tobą ;)
1
Nie, wcale tu tego nie było. Ani razu...
3
Myśleć ;)
10
Się zdziwisz.
0
Nie wiem dlaczego niektórzy mówią, że Chorwacja ma duże szanse na zwycięstwo. Jak dla mnie zagrali jeden mecz w którym grali na poziomie na którym mogli by pyknąć Francję. A mianowicie z Argentyną. W następnych meczach męczyli się ze słabą Rosją czy Anglią. Nie grają jakoś porywająco i mnie się ich gra nie podoba. Oby Francja wbiła im z 3 bramki.
0
Wbrew pozorom Everton nie miał dzisiaj łatwej przeprawy :D
https://www.facebook.com/547999712048832/posts/943764975805635/
0
"Nie znaleziono strony o podanym adresie"