8

Żeby zrobił z nas autobus? Nie dziękuję,ja bym go nie chciał.

3

Zgadzam się z tym. To albo musi być trol albo musi być z nim coś nie tak.

Przykład? Wczorajszy mecz finałowy i komentarze zaślepionych kibiców Chorwacji.

0

Jaką klauzulę ma Dembele?

0

I teraz klasyczne "Nie każdy siedzi na La Rambli 24 h".
Może i tak, ale żeby tego tu nie widzieć to trzeba by było kilka dni na stronę nie zaglądać.

0

Wypowiedź sprzed tygodnia? Jak myślisz była już tutaj?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Ronaldo? Bo zagrał jeden dobry mecz a w reszcie nie istniał?

9

Prędzej ja zostanę prezydentem niż jakiś obrońca wygra ZP

6

Proszę oglądaj. Zagrania i dryblingi z MŚ 2014. Jest tego mnóstwo a to tylko 7 meczów. W dodatku to nie wszystko co pokazał, bo to tylko kompilacja. Jak dla mnie, to Modrić nawet nie zbliżył się do tego poziomu a w finale znikł, gdzie Messi wypracował ze 3 sytuacje 100 procentowe, które jeżeli byłyby wykorzystane dałyby Mistrzostwo Świata.

32

Ngolo i Francuzi to pozytywni ludzie! Znalazł się tam nawet Messi ;D

https://www.facebook.com/COPA90/videos/1812352032183263/

30

Szczerze mówiąc Messi grając na innej pozycji był odpowiedzialny za to samo co Modrić + więcej bo jeszcze ofensywa. Nie wiem dlaczego ludzie mówią, że to przekręt. Zdecydowanie najlepszy piłkarz tamtych mistrzostw.

17

Nie ma się do czego przyczepić to do XD najlepiej?

6

Podejrzewam, że jednak Francja.

0

Wracaj na notatnik, nie potrzebujemy tu takich.

0

No wcale...

1

Brawooooo! Chcieliście bramkę z gry to macie!

0

Zrobił ewidentny RUCH do piłki. Właśnie dlatego był karny.

0

Nawet redakcja widzi, że chrzanisz głupoty.

0

Zrobił ruch do piłki. Nie było to naturalne zachowanie.

5

Bo to Janusze siedzący przed telewizorami, którzy są zaslepieni Chorwacją i nawet gdy nie mają racji to pie*rzą głupoty.

3

Nie. Karny był ewidentny. OBIEKTYWIZMU trochę!!!

2

FRANCJA! Brawooooo!

Karny jak najbardziej zasłużony. Zrobił ruch ręką do piłki. Więc przestańcie chrzanić.

0

Brawo Francja!!! Pokazać Chorwacji gdzie jest ich miejsce w szeregu!

2

Jestem z tobą ;)

1

Nie, wcale tu tego nie było. Ani razu...

3

Myśleć ;)

10

Się zdziwisz.

0

Nie wiem dlaczego niektórzy mówią, że Chorwacja ma duże szanse na zwycięstwo. Jak dla mnie zagrali jeden mecz w którym grali na poziomie na którym mogli by pyknąć Francję. A mianowicie z Argentyną. W następnych meczach męczyli się ze słabą Rosją czy Anglią. Nie grają jakoś porywająco i mnie się ich gra nie podoba. Oby Francja wbiła im z 3 bramki.

0

Wbrew pozorom Everton nie miał dzisiaj łatwej przeprawy :D

https://www.facebook.com/547999712048832/posts/943764975805635/

0

"Nie znaleziono strony o podanym adresie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?