36

Taak napewno. Trener na odprawie mówi, że mają grać chuj*** xdd
Większych bzdur dzisiaj nie przeczytam :D

5

Kolejny klaun na La Rambli. Na szczęście wakacje się nie długo kończą i może zajmiesz się lekcjami...

4

Lepsze to niż pajacerka z Giroud...

0

Remsey czerwony.

1

A nawet gorzej

1

Dziwne, że zdecydowałeś się obejrzeć pierwszą w ogóle xd

1

Ja NIGDY nie oglądałem żadnego meczu ligowego. Już nawet na 1 ligę czasami spojrzałem ale ekstraklasy nie. Nie da się tego oglądać. Oczy łzawią.!

7

Po co to się w ogóle męczyć i oglądać Legie? Przecież to jest dno dna... jak i cała Polska piłka...

0

To jest udawane tak w połowie. Niektóre akcje mogą zaboleć ale niektóre są wręcz żałosne. Widać z kilometra, że go nie dotknął a drugi leży i nie wstaje xd

1

Odrobić to sobie mogą pracę domową.

38

Dla mnie Messi.

0

Są jakieś dzisiaj/jutro mecze ciekawe?

0

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

1

Komentarz usunięty

38

Może za rok

0

To raczej potwierdza, że jestem w ch*j leniwy. Tak przynajmniej powtarza mi mama :D
Nie jestem pewien czy taki człowiek nadawał by się na redaktora xd

1

Kopiuj wklej, nic nie zmieniałem ;D

1

Yerry Mina wyznał, że zostawał z Messim i Suarezem po treningach by kopać rzuty wolne. Zakładali się kto będzie je wykonywał najlepiej.
"Wkrótce zrozumiałem, że każdego dnia zdzierali ze mnie 50 euro. Te potwory umieszczają piłkę tam tam gdzie chcą"

Słyszeliście o tym? :D

14

Fife bierz :)

1



Coś takiego

2

O 11 w nocy??!

38

Ku**a, 11 w nocy a u mnie na wsi się świnia drze jakby ją zarzynali... Spać się nie da!

4

Leniuchowo :)

3

Superuchar Hiszpanii będzie transmitowany gdzieś w TV? Tvp Sport może?

5

Mi to bardziej Strootmana przypomina xd

0

Ci to mają życie...

0

Wolne, zatuczone, mało zwrotne... tym łatwiej :)

0

Akurat psa to i ja umiem okiwać :D

1

Świetne :D

2

Jeszcze się pytasz?
Naprawdę ciężko się z tobą rozmawia. Kończę temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?