Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raczej fake.
1
Mi podeślij, bardzo proszę :)
2
I bardzo dobrze :D
0
Mówimy o tym samym pilkarzu? Albo nie oglądałeś jego meczy albo jesteś ślepy.
0
Taaa, ślepy jesteś czy co? On już za dużo szans dostał. Jeżeli zostanie to znaczy, że jest głupi bo na 99% będzie grzal ławe.
0
Isco wchodzi do podstawy. Masz napisane jak byk :)
Gdzie ty widzisz, że ma odejść?
29
Jak w ankiecie dotyczącej Denisa ktoś w ogóle mógł zaznaczyć żeby został i grał w podstawie? Trolle czy co?
0
O takie, że nie zasługuje grać w podstawie, że jest niewypałem itd.
1
Mam nadzieję, że trolle. Ale tutaj to można się wszystkiego spodziewać :)
0
Naprawdę? No to się dziwię. Sam z Anglii preferuję City i Liverpool.
0
No nie wiem, nie interesuję się angielską piłką aż tak. Podejrzewam Man UTD?
0
Jakiej?
4
Tylko ten transfer doszedł do skutku już daaaawno. Tak z 3 tygodnie na spokojnie :)
6
XDD
0
Nie do ciebie należy ta rola. Rozliczyć to go może trener. Ty co najwyżej możesz wylać żale w internecie xd
7
Upał dogrzał mocno, oj mocno xd
2
Widziałeś filmik z tego? Może po prostu się lekko zaśmiał i dalej powiedział, że to raczej nie możliwe? Nie łykaj wszystkiego co w mediach zobaczysz.
6
Następny xdd
W takim razie Paco gra, Messi siedzi :D
0
Z Paco lepiej ale Munirem też nie pogardzę :)
0
Spokojnie, Luis jest po Mundialu i może chce jeszcze odpocząć. Munir może zagrać w finale, potem i tak będzie grzać ławę.
0
Tak było. Mam nadzieję, że tak też będziemy grać w tym sezonie. Tylko, że za Munira Luis :)
1
I bardzo dobrze :)
1
Ja mu się szczerze nie dziwię. W Bayernie grał w podstawie z tego co wiem a u nas byłby częściej zmieniany.
+ sprawy osobiste, takie jak dom, rodzina, przyjaciele.
2
Mam taką nadzieję. Denerwowało mnie to puste pole po lewej stronie jak Cou nie grał. Tak wiem, że Alba ma wtedy więcej miejsca ale to nie to samo :)
1
Bo Thiago też nie chce grać dla Realu?
0
Jakieś argumenty? :)
Grasz w jakimś klubie? Jeżeli tak to dziwne, że napisałeś to co napisałeś.
0
Arthur jest :)
1
"Myślę, że udowodniłem w letnich sparingach, że mam odpowiednią jakość, by bronić na wysokim poziomie. A że mam dopiero 18 lat, to co z tego? Wiek to tylko cyferki, a często powtarzane słowo "doświadczenie", jest dla mnie przereklamowane. Jak jesteś dobry, nie ma znaczenia czy masz 18, czy 35 lat"~ Marcin Bułka.
Jeżeli chodzi o pozycję bramkarza to się z nim zgadzam, że doświadczenie nie ma dużego znaczenia. To bardziej przydaje się gdy gra się w polu.
0
Czemu tak zrobił? Co miałoby to oznaczać?
0
Chodzi mi bardziej o ligę :)