1

Raczej fake.

1

Mi podeślij, bardzo proszę :)

2

I bardzo dobrze :D

0

Mówimy o tym samym pilkarzu? Albo nie oglądałeś jego meczy albo jesteś ślepy.

0

Taaa, ślepy jesteś czy co? On już za dużo szans dostał. Jeżeli zostanie to znaczy, że jest głupi bo na 99% będzie grzal ławe.

0

Isco wchodzi do podstawy. Masz napisane jak byk :)
Gdzie ty widzisz, że ma odejść?

29

Jak w ankiecie dotyczącej Denisa ktoś w ogóle mógł zaznaczyć żeby został i grał w podstawie? Trolle czy co?

0

O takie, że nie zasługuje grać w podstawie, że jest niewypałem itd.

1

Mam nadzieję, że trolle. Ale tutaj to można się wszystkiego spodziewać :)

0

Naprawdę? No to się dziwię. Sam z Anglii preferuję City i Liverpool.

0

No nie wiem, nie interesuję się angielską piłką aż tak. Podejrzewam Man UTD?

0

Jakiej?

4

Tylko ten transfer doszedł do skutku już daaaawno. Tak z 3 tygodnie na spokojnie :)

6

XDD

0

Nie do ciebie należy ta rola. Rozliczyć to go może trener. Ty co najwyżej możesz wylać żale w internecie xd

7

Upał dogrzał mocno, oj mocno xd

2

Widziałeś filmik z tego? Może po prostu się lekko zaśmiał i dalej powiedział, że to raczej nie możliwe? Nie łykaj wszystkiego co w mediach zobaczysz.

6

Następny xdd
W takim razie Paco gra, Messi siedzi :D

0

Z Paco lepiej ale Munirem też nie pogardzę :)

0

Spokojnie, Luis jest po Mundialu i może chce jeszcze odpocząć. Munir może zagrać w finale, potem i tak będzie grzać ławę.

0

Tak było. Mam nadzieję, że tak też będziemy grać w tym sezonie. Tylko, że za Munira Luis :)

1

I bardzo dobrze :)

1

Ja mu się szczerze nie dziwię. W Bayernie grał w podstawie z tego co wiem a u nas byłby częściej zmieniany.
+ sprawy osobiste, takie jak dom, rodzina, przyjaciele.

2

Mam taką nadzieję. Denerwowało mnie to puste pole po lewej stronie jak Cou nie grał. Tak wiem, że Alba ma wtedy więcej miejsca ale to nie to samo :)

1

Bo Thiago też nie chce grać dla Realu?

0

Jakieś argumenty? :)
Grasz w jakimś klubie? Jeżeli tak to dziwne, że napisałeś to co napisałeś.

0

Arthur jest :)

1

"Myślę, że udowodniłem w letnich sparingach, że mam odpowiednią jakość, by bronić na wysokim poziomie. A że mam dopiero 18 lat, to co z tego? Wiek to tylko cyferki, a często powtarzane słowo "doświadczenie", jest dla mnie przereklamowane. Jak jesteś dobry, nie ma znaczenia czy masz 18, czy 35 lat"~ Marcin Bułka.

Jeżeli chodzi o pozycję bramkarza to się z nim zgadzam, że doświadczenie nie ma dużego znaczenia. To bardziej przydaje się gdy gra się w polu.

0

Czemu tak zrobił? Co miałoby to oznaczać?

0

Chodzi mi bardziej o ligę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?