Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na początku może i tak :)
0
Mało ich było. Same wyjątki. W dodatku na samym początku gry w Arsenalu. Pod koniec był cieniem samego siebie.
9
Matko ale Alexis jest beznadziejny. Już poprzedni sezon miał katastrofalny.
Nie wiem co się stało z tym piłkarzem. Pamiętam jeszcze jak grał w Barcy. Kompletnie inny gracz...
0
No ja także w Lubelskim, teraz u mnie dopiero się ciemno zrobiło. Mam nadzieję, że mocno popada...
0
Bo Thiago przejdzie do Realu.
0
Chmoro się, będzie lało
4
Też kiedyś zaczynałem... I już nie gram, bo nie ma za co xd
8
Tylko, że z telewizora nie widać wszystkich zachowań piłkarzy na boisku. Rozstawienie, pomoc taktyczna, czy jakiekolwiek podpowiedzi to też zadanie kapitana, lidera. Taki Busquets jest liderem środka pola i rozstawia swoich kolegów. To jest też cecha przywódcy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Porównanie trafne. Nawet jakby przygotowywał się najdłużej że wszystkich to nikt by o tym nie wspomniał. Niektórzy mają jakiś problem z Dembele, nie wiadomo dlaczego. Może to przez przyjście Malcoma? Już Dembele nie potrzebny?
7
A dlaczego nie? Idąc twoim tokiem rozumowania Messi na ławke a Paco ma grać.
3
Jak to zrobić xd?
0
"Brak Ronaldo będzie niezauważalny. Gramy teraz inaczej, przez co więcej zawodników może brać na siebie grę" - Dani Ceballos
0
A dlaczego miałby nie trenować?
2
Wczoraj Barcelona odrzuciła ofertę Arsenalu za DEMBELÉ. Złożyli ofertę 10 mln teraz + 90 mln na koniec sezonu.
[Gerard Romero]
1
Zakazać występów polskich drużyn w europejskich pucharach. Grajmy sobie w tej śmiesznej lidze między sobą. Ktoś zdobędzie mistrza, kibic dupę pokaże, Przesmycki sędziów wytłumaczy i wszystko ładnie opakuje telewizja. A tak to jest działanie na szkodę Państwa polskiego.
0
Wiem, że to pytanie już było na tej stronie wiele razy, ale mógłby ktoś powiedzieć kogo warto zaobserwować na Twitterze? Albo wysłać linka do tej dyskusji wcześniejszej :)
0
O Jezuuu, jakie emocje, ufff!
Dawno nie czułem takiej ulgi :D
1
Już jest, kamień z serca!
0
3 minuty! Gdzie ten Gomes?!
0
A czy ja mówiłem, że podpisali i nie ogłaszają?
5
Uuu, BarcaInfo drugi :D
0
Skąd wiesz, że podpisali kontrakt?
0
A skąd wy macie pewność, że oni wgl odejdą?
1
Się zdziwimy jak transfer Miny i Gomesa nie dojdzie do skutku...
Według mnie to bardzo prawdopodobne bo jest już 17:40 :(
4
Dla mnie beznadziejnie. Nie wiem, może to przez tego ramosa... Jak go widzę to aż mnie trzęsie!
0
On Ronaldo i Salah.
1
?
2
Jak masz głupio pisać to lepiej nic nie pisz.
0
Źródło?