0

Na początku może i tak :)

0

Mało ich było. Same wyjątki. W dodatku na samym początku gry w Arsenalu. Pod koniec był cieniem samego siebie.

9

Matko ale Alexis jest beznadziejny. Już poprzedni sezon miał katastrofalny.
Nie wiem co się stało z tym piłkarzem. Pamiętam jeszcze jak grał w Barcy. Kompletnie inny gracz...

0

No ja także w Lubelskim, teraz u mnie dopiero się ciemno zrobiło. Mam nadzieję, że mocno popada...

0

Bo Thiago przejdzie do Realu.

0

Chmoro się, będzie lało

4

Też kiedyś zaczynałem... I już nie gram, bo nie ma za co xd

8

Tylko, że z telewizora nie widać wszystkich zachowań piłkarzy na boisku. Rozstawienie, pomoc taktyczna, czy jakiekolwiek podpowiedzi to też zadanie kapitana, lidera. Taki Busquets jest liderem środka pola i rozstawia swoich kolegów. To jest też cecha przywódcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównanie trafne. Nawet jakby przygotowywał się najdłużej że wszystkich to nikt by o tym nie wspomniał. Niektórzy mają jakiś problem z Dembele, nie wiadomo dlaczego. Może to przez przyjście Malcoma? Już Dembele nie potrzebny?

7

A dlaczego nie? Idąc twoim tokiem rozumowania Messi na ławke a Paco ma grać.

3

Jak to zrobić xd?

0

"Brak Ronaldo będzie niezauważalny. Gramy teraz inaczej, przez co więcej zawodników może brać na siebie grę" - Dani Ceballos

0

A dlaczego miałby nie trenować?

2

Wczoraj Barcelona odrzuciła ofertę Arsenalu za DEMBELÉ. Złożyli ofertę 10 mln teraz + 90 mln na koniec sezonu.
[Gerard Romero]

1

Zakazać występów polskich drużyn w europejskich pucharach. Grajmy sobie w tej śmiesznej lidze między sobą. Ktoś zdobędzie mistrza, kibic dupę pokaże, Przesmycki sędziów wytłumaczy i wszystko ładnie opakuje telewizja. A tak to jest działanie na szkodę Państwa polskiego.

0

Wiem, że to pytanie już było na tej stronie wiele razy, ale mógłby ktoś powiedzieć kogo warto zaobserwować na Twitterze? Albo wysłać linka do tej dyskusji wcześniejszej :)

0

O Jezuuu, jakie emocje, ufff!
Dawno nie czułem takiej ulgi :D

1

Już jest, kamień z serca!

0

3 minuty! Gdzie ten Gomes?!

0

A czy ja mówiłem, że podpisali i nie ogłaszają?

5

Uuu, BarcaInfo drugi :D

0

Skąd wiesz, że podpisali kontrakt?

0

A skąd wy macie pewność, że oni wgl odejdą?

1

Się zdziwimy jak transfer Miny i Gomesa nie dojdzie do skutku...
Według mnie to bardzo prawdopodobne bo jest już 17:40 :(

4

Dla mnie beznadziejnie. Nie wiem, może to przez tego ramosa... Jak go widzę to aż mnie trzęsie!

0

On Ronaldo i Salah.

1

?

2

Jak masz głupio pisać to lepiej nic nie pisz.

0

Źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?