Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale jak ktoś pieprzy za przeproszeniem głupoty takie jak skracanie zasłużonego urlopu to śmiało można nazwać takiego plaskoziemcem.
1
Za to ty masz. Mam nadzieję, że redakcja zrobi z tobą porządek.
4
Jak narazie nikt nie chwali Dembele. My tylko zastanawiamy się dlaczego wy go hejtujecie? Po to są te wakacje, aby odpocząć. Co to w ogóle za pomysł aby je skracac?!
2
Że co? Dobrze się czujesz gościu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Większość? Pokaz chociaż jedną taką wypowiedź. Napisał jakiś trol albo Janusz głupoty i następni plotki rozpowszechniają...
3
Przyszedł Malcom i niektórym Dembele już nie potrzebny...
1
Bożeee, trolujesz czy naprawdę gadasz?
2
Według niektórych przez brak okresu przygotowawczego i sparingów, które gówno dają, zmarnuje się jak Bojan albo pokieruje swą karierą jak Ronaldinho czyt. Źle xd
0
Po kontuzji, pierwszy sezon...
2
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6542266.html#comment-6542315
Odsyłam do wcześniejszego komentarza, bo nie chcę mi się powtarzać tego samego x raz.
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6542266.html#comment-6542315
Odsyłam, nie chce mi się mówić 10 razy tego samego.
0
Po chwili zrozumiałem ale źle to ująłeś, więc nie dziw się, że ktoś nie wie o co ci chodzi i cie hejtuje.
2
A reszta wypowiedzi? Połącz to i przeczytaj Jeszcze raz... Tylko że zrozumieniem.
16
Boże co wy macie z tym skracaniem urlopu przez Dembele? W dodatku po Mundialu, który w dodatku wygrał? Logiczne, że piłkarz chce odpocząć nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Mało jest piłkarzy, którzy wracają wcześniej do klubu. Co roku są takie wyjątki, bo chcą "wywalczyć sobie miejsce w składzie". A tak naprawdę to gówno pomoże, trener i tak postawi na sprawdzony skład. Żeby wywalczyć sobie miejsce w podstawie trzeba pokazać coś w meczu o stawkę.
Nigdy nie widziałem takiego hejtu na piłkarza, który nie chce sobie skrócić swojego własnego urlopu. Tak szczerze to nigdy nawet nie widziałem takiej propozycji! Dziwi mnie to i pytam dlaczego? Nie lubicie Dembele? Przyszedł Malcom i niektórym się w dupach poprzewracało.
0
Zluzuj gacie, przecież to żart :)
13
Po tym meczu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu. Nowe nabytki zagrały naprawdę dobrze. Puig także mi się podobał.
Co do transferów to zostawił bym Rafinhe. W Interze grał na wysokim poziomie i we wczorajszym meczu podkreślił swoją dobrą dyspozycję. Denisa można pożegnać.
0
Według mnie zagrał bardzo dobrze.
1
Tiramisu!
1
"Calciomercato": Bayern zamierza sprowadzić Piotra Zielińskiego!
Według mnie to trochę za wcześnie.
5
"Świetne słabe krycie tutaj" - używa tego zwrotu chyba za dużo :D
2
"Wielki Murzyn Pogba" akurat słaby nie jest. Mówienie, że nie ma pojęcia o jakiejkolwiek taktyce jest wręcz śmieszne.
0
Bo takie komentarze są Idiotyczne. W pewien sposób chce mu pomóc.
0
Pytanie trochę z dupy, które nic nie wnosi.
+ prowokuje czasami.
4
Widziałeś kiedykolwiek Thiago w akcji?
3
A co cie to obchodzi? Ktoś nie wie, ma ochotę to pyta. Nie interesuje cię, denerwuje to ignoruj i nie odpowiadaj...
0
Takie mecze nie pokazują jak dany zawodnik gra. Poczekaj na mecz o stawkę. Przykład - Rok temu mecz towarzyski z Realem i późniejszy w Superpucharze Hiszpanii. Kuriozialna różnica.
1
A ja tylko szczegółowy skrót. Jakoś nie kręcą mnie te towarzyskie mecze. Brak klimatu...
9
Wejdzie z ławki
0
Mam tak samo. Wszystko widzę jak na tacy i szczerze to nie rajcuje mnie to xd