4

Ale jak ktoś pieprzy za przeproszeniem głupoty takie jak skracanie zasłużonego urlopu to śmiało można nazwać takiego plaskoziemcem.

1

Za to ty masz. Mam nadzieję, że redakcja zrobi z tobą porządek.

4

Jak narazie nikt nie chwali Dembele. My tylko zastanawiamy się dlaczego wy go hejtujecie? Po to są te wakacje, aby odpocząć. Co to w ogóle za pomysł aby je skracac?!

2

Że co? Dobrze się czujesz gościu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Większość? Pokaz chociaż jedną taką wypowiedź. Napisał jakiś trol albo Janusz głupoty i następni plotki rozpowszechniają...

3

Przyszedł Malcom i niektórym Dembele już nie potrzebny...

1

Bożeee, trolujesz czy naprawdę gadasz?

2

Według niektórych przez brak okresu przygotowawczego i sparingów, które gówno dają, zmarnuje się jak Bojan albo pokieruje swą karierą jak Ronaldinho czyt. Źle xd

0

Po kontuzji, pierwszy sezon...

2

https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6542266.html#comment-6542315

Odsyłam do wcześniejszego komentarza, bo nie chcę mi się powtarzać tego samego x raz.

0

https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6542266.html#comment-6542315

Odsyłam, nie chce mi się mówić 10 razy tego samego.

0

Po chwili zrozumiałem ale źle to ująłeś, więc nie dziw się, że ktoś nie wie o co ci chodzi i cie hejtuje.

2

A reszta wypowiedzi? Połącz to i przeczytaj Jeszcze raz... Tylko że zrozumieniem.

16

Boże co wy macie z tym skracaniem urlopu przez Dembele? W dodatku po Mundialu, który w dodatku wygrał? Logiczne, że piłkarz chce odpocząć nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Mało jest piłkarzy, którzy wracają wcześniej do klubu. Co roku są takie wyjątki, bo chcą "wywalczyć sobie miejsce w składzie". A tak naprawdę to gówno pomoże, trener i tak postawi na sprawdzony skład. Żeby wywalczyć sobie miejsce w podstawie trzeba pokazać coś w meczu o stawkę.

Nigdy nie widziałem takiego hejtu na piłkarza, który nie chce sobie skrócić swojego własnego urlopu. Tak szczerze to nigdy nawet nie widziałem takiej propozycji! Dziwi mnie to i pytam dlaczego? Nie lubicie Dembele? Przyszedł Malcom i niektórym się w dupach poprzewracało.

0

Zluzuj gacie, przecież to żart :)

13

Po tym meczu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu. Nowe nabytki zagrały naprawdę dobrze. Puig także mi się podobał.

Co do transferów to zostawił bym Rafinhe. W Interze grał na wysokim poziomie i we wczorajszym meczu podkreślił swoją dobrą dyspozycję. Denisa można pożegnać.

0

Według mnie zagrał bardzo dobrze.

1

Tiramisu!

1

"Calciomercato": Bayern zamierza sprowadzić Piotra Zielińskiego!

Według mnie to trochę za wcześnie.

5

"Świetne słabe krycie tutaj" - używa tego zwrotu chyba za dużo :D

2

"Wielki Murzyn Pogba" akurat słaby nie jest. Mówienie, że nie ma pojęcia o jakiejkolwiek taktyce jest wręcz śmieszne.

0

Bo takie komentarze są Idiotyczne. W pewien sposób chce mu pomóc.

0

Pytanie trochę z dupy, które nic nie wnosi.
+ prowokuje czasami.

4

Widziałeś kiedykolwiek Thiago w akcji?

3

A co cie to obchodzi? Ktoś nie wie, ma ochotę to pyta. Nie interesuje cię, denerwuje to ignoruj i nie odpowiadaj...

0

Takie mecze nie pokazują jak dany zawodnik gra. Poczekaj na mecz o stawkę. Przykład - Rok temu mecz towarzyski z Realem i późniejszy w Superpucharze Hiszpanii. Kuriozialna różnica.

1

A ja tylko szczegółowy skrót. Jakoś nie kręcą mnie te towarzyskie mecze. Brak klimatu...

9

Wejdzie z ławki

0

Mam tak samo. Wszystko widzę jak na tacy i szczerze to nie rajcuje mnie to xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?