Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś czuję, że to będzie kozak!
1
Mam nadzieję że to żart, bo trudno wyczuć ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Pogby nie da się nie lubić!
Kreator, Artysta, Lider!
https://www.facebook.com/official433/videos/1802900426458743/
0
Ciekawa wypowiedź. Ciekawe czy mówi prawdę czy chce się jakoś usprawiedliwić?
https://www.facebook.com/COPA90/videos/1818891904862609/
0
Oczywiście, że Pirlo!
0
No ingormacji może mi brakować xd
26
Żebyś sobie poczytal....
Idiotyczne są takie pytania. Swoją drogą, jaki cel ma twój komentarz?
0
Nołlajf jesteś niezaprzeczalnie xd
0
Ja zagrałem 7 sezonów i mi się znudziło. Ten gość wie co mówi.
Widać, że dużo tu "nołlajfów" xd
0
Only Lektor :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
"Już teraz mamy doskonały skład, ale zostanie on jeszcze wzmocniony wspaniałymi zawodnikami. Przyjdą do nas wielcy piłkarze, o których marzy większość klubów"~ Florentino Perez.
Jak było to sorki :)
0
.
0
1. Hiszpania
2. Anglia
3. Niemcy
4. Włochy
5. Francja
Hiszpania najlepsza, Francja 5...
0
Ale to był geniusz :o
To co on robił to kompletnie inny poziom.
Brakuje mi tamtego Messiego, biegającego, będącego cały czas pod grą i dryblującego bez przerwy. Oczywiście dalej jest jednym z najlepszych (dla mnie najlepszy) ale to już nie to samo...
1
Też o tym myślałem ale gdzie on by grał? Nie chciałby siadać na ławce zapewne, a Dembele musi grać.
2
Douglas Costa!
9
Nigdy go nie lubiłem. A jeśli to prawda to stracę do niego resztę szacunku.
4
Cristiano Ronaldo: „Czuję się zaszczycony, że taki klub postawił na mnie w wieku 23... przepraszam, 33 lat”
Coś mi się zdaje, że się specjalnie pomylił.
12
"Różnię się od pozostałych piłkarzy, którzy myślą, że w moim wieku ich kariery dobiegają końca. Chcę pokazać, że nie jestem taki, jak oni. Jestem inny"~ Cristiano Ronaldo.
0
Spoko
35
Heung-Min Son opuści początek Premier League, żeby zagrać w Asian Games. Turniej poza terminem FIFA, ale jeśli zdobędzie złoty medal, to nie idzie do wojska!
Życzę mu wygranej!
10
Francja świętuje zdobycie Mistrzostwa Świata a Ben Arfa prosi Deschampsa o podanie się do dymisji, za to w jaki sposób gra reprezentacja. Że skupia się głównie na wykorzystywaniu błędów przeciwnika, i mimo że gra jest skuteczna, to jednak brzydka dla kibica.
Ostrzega, że ta strategia może nie zdać egzaminu w meczach eliminacyjnych, w których Francja zmierzy się z wieloma słabszymi przeciwnikami, którzy przejmą taktykę trójkolorowych.
"Jego następca musiałby wykorzystać potencjał techniczny i stworzyć piękną piłkę, jak robią to Brazylijczycy... a my cieszymy się tylko wynikami".
Nie za ciasna ta czapka?
Źródło : OLL
8
Hahhahah, kolejne wydanie piosenki o Kante :D
To powoli staje się hitem.
https://www.facebook.com/ThePremierFootball/videos/1798430936899628/
36
Przed wrzutą przejrzałem całe dwie strony i nie widziałem.
23
"Oglądałem finał mistrzostw świata, ale wyłączyłem telewizor w 94. minucie, ponieważ nie chciałem oglądać świętujących Francuzów"~ Thibaut Courtois.
0
Ma dostać ZP za granie bez piłki? Rozumiem zrobił wiele dla drużyny ale za to nagród indywidualnych się nie wygrywa. Jeżeli by tak było to ZP zgarnął by Kante.
2
Tylko mi strona nie wchodziła przez jakieś 20 minut?
1
Uwielbiam takich ludzi ;)