1

Coś czuję, że to będzie kozak!

1

Mam nadzieję że to żart, bo trudno wyczuć ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Pogby nie da się nie lubić!
Kreator, Artysta, Lider!

https://www.facebook.com/official433/videos/1802900426458743/

0

Ciekawa wypowiedź. Ciekawe czy mówi prawdę czy chce się jakoś usprawiedliwić?

https://www.facebook.com/COPA90/videos/1818891904862609/

0

Oczywiście, że Pirlo!

0

No ingormacji może mi brakować xd

26

Żebyś sobie poczytal....

Idiotyczne są takie pytania. Swoją drogą, jaki cel ma twój komentarz?

0

Nołlajf jesteś niezaprzeczalnie xd

0

Ja zagrałem 7 sezonów i mi się znudziło. Ten gość wie co mówi.
Widać, że dużo tu "nołlajfów" xd

0

Only Lektor :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

"Już teraz mamy doskonały skład, ale zostanie on jeszcze wzmocniony wspaniałymi zawodnikami. Przyjdą do nas wielcy piłkarze, o których marzy większość klubów"~ Florentino Perez.

Jak było to sorki :)

0

.

0

1. Hiszpania
2. Anglia
3. Niemcy
4. Włochy
5. Francja

Hiszpania najlepsza, Francja 5...

0

Ale to był geniusz :o
To co on robił to kompletnie inny poziom.
Brakuje mi tamtego Messiego, biegającego, będącego cały czas pod grą i dryblującego bez przerwy. Oczywiście dalej jest jednym z najlepszych (dla mnie najlepszy) ale to już nie to samo...

1

Też o tym myślałem ale gdzie on by grał? Nie chciałby siadać na ławce zapewne, a Dembele musi grać.

2

Douglas Costa!

9

Nigdy go nie lubiłem. A jeśli to prawda to stracę do niego resztę szacunku.

4

Cristiano Ronaldo: „Czuję się zaszczycony, że taki klub postawił na mnie w wieku 23... przepraszam, 33 lat”

Coś mi się zdaje, że się specjalnie pomylił.

12

"Różnię się od pozostałych piłkarzy, którzy myślą, że w moim wieku ich kariery dobiegają końca. Chcę pokazać, że nie jestem taki, jak oni. Jestem inny"~ Cristiano Ronaldo.

0

Spoko

35

Heung-Min Son opuści początek Premier League, żeby zagrać w Asian Games. Turniej poza terminem FIFA, ale jeśli zdobędzie złoty medal, to nie idzie do wojska!

Życzę mu wygranej!

10

Francja świętuje zdobycie Mistrzostwa Świata a Ben Arfa prosi Deschampsa o podanie się do dymisji, za to w jaki sposób gra reprezentacja. Że skupia się głównie na wykorzystywaniu błędów przeciwnika, i mimo że gra jest skuteczna, to jednak brzydka dla kibica.

Ostrzega, że ta strategia może nie zdać egzaminu w meczach eliminacyjnych, w których Francja zmierzy się z wieloma słabszymi przeciwnikami, którzy przejmą taktykę trójkolorowych.

"Jego następca musiałby wykorzystać potencjał techniczny i stworzyć piękną piłkę, jak robią to Brazylijczycy... a my cieszymy się tylko wynikami".

Nie za ciasna ta czapka?

Źródło : OLL

8

Hahhahah, kolejne wydanie piosenki o Kante :D
To powoli staje się hitem.

https://www.facebook.com/ThePremierFootball/videos/1798430936899628/

36

Przed wrzutą przejrzałem całe dwie strony i nie widziałem.

23

"Oglądałem finał mistrzostw świata, ale wyłączyłem telewizor w 94. minucie, ponieważ nie chciałem oglądać świętujących Francuzów"~ Thibaut Courtois.

0

Ma dostać ZP za granie bez piłki? Rozumiem zrobił wiele dla drużyny ale za to nagród indywidualnych się nie wygrywa. Jeżeli by tak było to ZP zgarnął by Kante.

2

Tylko mi strona nie wchodziła przez jakieś 20 minut?

1

Uwielbiam takich ludzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?