0

Nic ciekawego ten księżyc xd
Myślałem, że lepszy efekt będzie.

0

No wiem, ale ja bym go wolał zamiast Malcoma. Tylko bez spiny, to moje zdanie :)

4

"Mail": Christian Pulisic znalazł się na celowniku Realu Madryt!

Jeżeli go kupią zrobią genialny transfer. Chciałbym zobaczyć tego zawodnika u nas kiedyś.

9

"To jakieś szaleństwo! W tych opowieściach, że chcemy sprowadzić Messiego, nie ma ani trochę prawdy"~ Javier Zanetti.

18

"Czy piłkarze zarabiają za dużo? Tak. Czy zarabiamy za dużo w porównaniu do tego, co robimy? Tak. Czy łatwo było wejść na taki poziom, by tyle zarabiać? Zdecydowanie nie"~ Daniele De Rossi.

2

Poezja!

4

Nie da się wciąż polubić komantarza.

0

"Musimy sobie porozmawiać. Nie potrafimy przenieść tego co jest na treningach na mecze. Liczę, że szybko się obudzimy i jeszcze uda nam się to uratować.

Ręce opadają. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Zawsze sobie powtarzamy przed nowym sezonem, żeby tym razem zacząć inaczej, lepiej, a ciągle jest to samo"~ Arkadiusz Malarz.

0

KLEPNIĘTE!

Grzegorz Krychowiak piłkarzem rosyjskiego Lokomotiwu Moskwa!

0

Nic to nie dało. Nigdy nie było takich problemów. Zaczęło się tak robić z 3 dni temu i nie tylko u mnie.

3

Od kilku dni nie mogę polecać komentarzy. Z edycją i odpowiadaniem komuś też mam problem. Czy ktoś ma tak samo? Chodzi o wersję mobilną.

4

Maurizio Sarri podczas sezonu wypala w porywach do 80 papierosów dziennie!

4 PACZKI O.o

0

"Faworyci do wygrania tegorocznej Złotej Piłki? Neymar, Cristiano Ronaldo, Modric, Varane i na końcu tej listy myślę, że postawiłbym na siebie"~ Kylian Mbappe.

Już stawia się wyżej od Leo. Wydaje się, że ma poukładane w głowie. Oby się to nie zmieniło.

5

"Arek Malarz w każdym meczu udowadnia, że jest najlepszym bramkarzem w Polsce. Nie w lidze polskiej, ale w ogóle. Fabiański nie jest zdolny do dokonywania takich cudów na linii jak Malarz, a Szczęsny nigdy nie grał z taką regularnością"~ Maciej Szczęsny.

19

"Współczuję wszystkim tym, którzy czerpią radość z czyjegoś cierpienia lub pomyłki. Cokolwiek dzieje się w waszym życiu, co powoduje taki gniew i nienawiść, modlę się, żeby to minęło i przyniosło wam dobre rzeczy"~ Loris Karius.

0

Wiem i też mnie to denerwuje. I jak sądzę nie tylko mnie :)

0

Ostatni komentarz na pierwszej stronie ma godzinę z kawałkiem a takiego postu jeszcze nie widziałem. Długie to 20 minut u ciebie.

0

Jako człowieka szkoda. Ale on mnie też nigdy na boisku nie przekonywał. Najbardziej denerwuje mnie w nim to jego "człapanie", biegać więcej trzeba!

5

To nigdy nie był bramkarz na poziom Premier League. Według mnie to on może w ekstraklasie pograć. To jest jego miejsce a nie finalista LM.

1

Uli Hoeness (prezydent Bayernu): „Rezygnacja Mesuta Özila to dobra wiadomość dla reprezentacji Niemiec, bo był w niej niewidoczny od lat. Ostatni pojedynek na boisku wygrał jeszcze przed mundialem w 2014 roku, a teraz chowa się za sytuacją ze zdjęciem z Erdoganem i obwinia innych. Najpierw powinien zastanowić się nad sobą. Cieszę się, że zdecydował się na rezygnację. Za każdym razem, gdy graliśmy z Arsenalem, skupialiśmy się na nim, bo wiedzieliśmy, że jest ich słabym punktem. Najgorszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że 35 milionów obserwujących na jego mediach społecznościowych, którzy nawet nie istnieją naprawdę, gratulowali mu po każdym prostym podaniu.”

Ostro :O

0

Na prawdę on ma 29 lat dopiero?? Wydawało mi się że ma dużo więcej. Ale się wygłupiłem teraz :D

0

Ozil zakończył karierę reprezentacyjną. Po tak nie udanym Mundialu mu się nie dziwię. W dodatku ma już swoje lata.

11

"Cannavaro dostał Złotą Piłkę w 2006 roku. Odpowiedzcie sobie na pytanie, dlaczego Varane teraz na nią nie zasługuje? Jakie macie argumenty?"~ Didier Deschamps.

0

W sensie powiedział prawdę. To powinno się zmienić i ktoś powinien się w końcu za to wziąć.

0

"Mamy 40-milionowy kraj, ale jak zobaczymy, ile dzieci trenuje piłkę nożną, to tu jest duży problem" - Robert Lewandowski

No co on nie powie...

20

Ruben Semedo po wyjściu z więzienia trafił do klubu SD Huesca, co oznacza, że nadal będzie występował w La Liga.

Dyrektor Sportowy Hueski: "Semedo jest w świetnej formie, grał mecze w więzieniu".

Jeżeli mówił tak na poważnie to proponuję zmienić dyrektora.

9

Władca Pierścieni na TVN-ie jak ktoś chce ;)

9

"Ludzie krytykują nas za defensywny styl gry. Zdobyliśmy czternaście bramek w trakcie turnieju. Hiszpania w 2010 strzeliła ich osiem"~ Didier Deschamps.

3

Niestety ;)

2

Barca
Juve
Bayern
Man City
PSG
Legia/Jagiellonia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?