Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O 14 chyba na Polsacie Sport.
0
Nie widziałem tego jeszcze.
1
Brawo, dawaj Djoko!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kiedy drugi półfinał?
0
Każde źródło ma inne informacje. Ubarwiają sobie.
41
"Dzień przed meczem z Anglią miałem 39 stopni gorączki, mówiłem o tym lekarzowi i trenerowi. Leżałem w łóżku i myślałem czy ominie mnie tak wielki mecz, walka o finał... Przebiegłem jednak 14 kilometrów, w trakcie meczu straciłem cztery kilogramy z wysiłku. Nie wiesz skąd czerpiesz siły, ale robisz swoje. To wychodzi z wnętrza"~ Ivan Rakitić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale on tego nigdy nie zaprzeczył. Więc nie jest idiotą tylko jest szczery i ma dystans.
23
Courtois po półfinale focha się, że Francja gra antyfutbol.
Odpowiedź Griezmanna: Courtois wygrywał z Atletico, wygrywał z Chelsea. Jemu się wydaje że gra w Barcelonie?
Ktoś wie czy fejk?
8
"Dawanie to większe błogosławieństwo, niż otrzymywanie. Powodzenia Cristiano, w Twojej nowej przygodzie"~ Juan Cuadrado.
Kolumbijczyk oddał "7" Portugalczykowi :)
0
Ty jesteś naprawdę niedokończony...
1
Pisałem już o tym kilka dni temu. Willian jako zmiennik to dobra opcja.
0
Niestety są wakacje, a byłoby więcej spokoju. Tak gdzieś do 15...
0
Rozumiem ;)
2
Obrońcą *
Razi w oczy :)
0
Powiedz mi skąd wiesz, że nie oglądałem Lengleta?
Wyssałeś to sobie z palca. + Willian jako zmiennik to dobra opcja. No ale skąd możesz wiedzieć, skoro nie widziałeś ani jednego meczu Chelsea?
4
Że co?! Przed przyjściem Virgila ich defensywa wyglądała tragicznie. W dodatku on sam popełniał masę błędów. Zagrał może z 3 bardzo dobre mecze. + on nie zaprowadził Liverpoolu do finału, on doszedł tam z drużyną.
0
Powiedział i osmieszył się troszeczkę.
0
Hahah, jedno zdanie powtarzasz x razy. Wymyśl coś nowego. I w dodatku sprawdź sobie znaczenie słowa ignorant, bo używasz go w sytuacji gdzie ono nie pasuje xdd. Czym utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś szczylem, brzydko mówiąc.
0
I znowu mówi, że ktoś nie zna się na piłce...
Gościu skończ xd
0
Tak sobie czytam twoje komentarze, przeglądam twój profil, bo swoją głupotą aż mnie zaciekawiłeś. I wiesz co chyba miałem rację. Ty albo jesteś głupi albo młody. Daję ci maksymalnie 14 lat.
Wiesz, nie lubię schodzić na wątki poboczne, takie jak odniesienie się do wieku czy rasy, pochodzenia (xd) ale w niektórych przypadkach (takich jak ten) po prostu muszę. Smieszysz mnie gościu i jestem pewien, że nie tylko mnie.
0
Co w związku z tym? Dużo ludzi tego używa. To o niczym nie świadczy w przeciwieństwie do tego co ty napisałeś.
0
Xddddd
Kim ty jesteś jeżeli można wiedzieć? Twój komentarz to niższy poziom niż podstawówka xd
2
Jean Michaël Seri czyli piłkarz o którym mówiło się, że ma propozycje z Barcelony czy też Chelsea wybrał jednak Fulham. Beniaminek zapłaci za niego 30mln €. Do tej pory grał w OGC Nice gdzie spędził dwa sezony. Bardzo zaskakujący transfer.
Lool, tego się nie spodziewałem.
2
Przeciętne według mnie...
0
Czy tylko ja myślę, że ten transfer (Lenglet) jest słaby? Przez takie transfery nasz klub zmierza do przeciętności...
0
Wiesz, że to fejkowe konto c'nie?
26
Już o nic xd
0
Ciekawe co teraz sobie myśli Kalinic xddd