0

Soczek

0

O ustawieniu także potem powiedział. A sytuacja, w której KDB faulowal działa się w innym czasie

1

To według mnie masz rację. Coutinho to geniusz :)

0

Chodziło mu o ustawienie a więc kontekst był ten sam. Cały mecz się przemądrza i gada głupoty (jak już wcześniej wspominałem)

1

To napewno ale nie zmienia to faktu, że gada głupoty. A jeżeli to przez wiek, to znak że trzeba skończyć komentować mecze.

0

De Bruyne jest świetnym graczem ale brakuje mu osobowości i psychiki. Widać to po jego zachowaniach w niektórych meczach. Według mnie oczywiście.

3

Jak można mówić, że Strejlau mądrze mówi o piłce itd.? Jest przemądrzały i pie***y głupoty. Tutaj przykład : '' To świadczy o niedojrzałości taktycznej Belgi" - kilkanaście sekund później - "Belgia jest tak dojrzałym zespołem"...

0

Dla mnie najlepszy Szpaku ;)
Laskowski i Juskowiak też są spoko.

0

Ja tam wolę Iwańskiego.

1

Bożeee, jak ja nie lubię Strejlaua. Wydaje się taki przemądrzały i chrzani głupoty. Coś w stylu Gmocha.

2

1-0

1

Powinien puścić akcje. Dopiero potem sprawdzić to przez Var. Sędzia się głupio zachował ale mu się fartnęło

3

A czemu by nie? Przecież nic nie stracisz

0

Xd

1

Mexico :)

0

Ja to się zastanawiam dlaczego trener nie wpuszcza Douglasa

1

Ale Neymar jest cienki xd

18

Ale Behrami gra świetny mecz. Niszczy Neymara, który jest bezradny. Inni powinni się od niego uczyć

0

Ty jesteś nuda xd b

4

Cou Cou Cou Cou Coutinho!!!!!!

0

Co to za pytanie wgl?

1

Ojojoj Neuer.......

2

Jeeeeeessstttt.

3

Ten Layun już hattricka mógł dzisiaj strzelić

4

Co jak co ale sędzia jak narazie świetny. Żadnych błędów, nie gwizda każdej wywrotki i nie przerywa niepotrzebnie gry. Inni powinni się od niego uczyć.

0

Wow! Robi to wrażenie. Widać, że Meksykanie kochają swój kraj, nawet ci najmłodsi.

2

No szaleć to oni lubią xd

0

A który to miał związek ratować? Bo już się pogubiłem ;)

30

Jak można być za Niemcami?

2

Najlepsza jedenastka ze wszystkich drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?