Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Soczek
0
O ustawieniu także potem powiedział. A sytuacja, w której KDB faulowal działa się w innym czasie
1
To według mnie masz rację. Coutinho to geniusz :)
0
Chodziło mu o ustawienie a więc kontekst był ten sam. Cały mecz się przemądrza i gada głupoty (jak już wcześniej wspominałem)
1
To napewno ale nie zmienia to faktu, że gada głupoty. A jeżeli to przez wiek, to znak że trzeba skończyć komentować mecze.
0
De Bruyne jest świetnym graczem ale brakuje mu osobowości i psychiki. Widać to po jego zachowaniach w niektórych meczach. Według mnie oczywiście.
3
Jak można mówić, że Strejlau mądrze mówi o piłce itd.? Jest przemądrzały i pie***y głupoty. Tutaj przykład : '' To świadczy o niedojrzałości taktycznej Belgi" - kilkanaście sekund później - "Belgia jest tak dojrzałym zespołem"...
0
Dla mnie najlepszy Szpaku ;)
Laskowski i Juskowiak też są spoko.
0
Ja tam wolę Iwańskiego.
1
Bożeee, jak ja nie lubię Strejlaua. Wydaje się taki przemądrzały i chrzani głupoty. Coś w stylu Gmocha.
2
1-0
1
Powinien puścić akcje. Dopiero potem sprawdzić to przez Var. Sędzia się głupio zachował ale mu się fartnęło
3
A czemu by nie? Przecież nic nie stracisz
0
Xd
1
Mexico :)
0
Ja to się zastanawiam dlaczego trener nie wpuszcza Douglasa
1
Ale Neymar jest cienki xd
18
Ale Behrami gra świetny mecz. Niszczy Neymara, który jest bezradny. Inni powinni się od niego uczyć
0
Ty jesteś nuda xd b
4
Cou Cou Cou Cou Coutinho!!!!!!
0
Co to za pytanie wgl?
1
Ojojoj Neuer.......
2
Jeeeeeessstttt.
3
Ten Layun już hattricka mógł dzisiaj strzelić
4
Co jak co ale sędzia jak narazie świetny. Żadnych błędów, nie gwizda każdej wywrotki i nie przerywa niepotrzebnie gry. Inni powinni się od niego uczyć.
0
Wow! Robi to wrażenie. Widać, że Meksykanie kochają swój kraj, nawet ci najmłodsi.
2
No szaleć to oni lubią xd
0
A który to miał związek ratować? Bo już się pogubiłem ;)
30
Jak można być za Niemcami?
2
Najlepsza jedenastka ze wszystkich drużyn.