La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

1

Bożeee, jak ja nie lubię Strejlaua. Wydaje się taki przemądrzały i chrzani głupoty. Coś w stylu Gmocha.

4

@Kamill10 W porównaniu z Iwańskim to on jest złoto

konto usunięte

32

@Kamill10 A ja go uwielbiam.

konto usunięte

0

@Kamill10 On tam dla mnie brzmi jak syntezator mowy xD

0

@Lisek Ja tam wolę Iwańskiego.

0

@tristan87 Dla mnie najlepszy Szpaku ;)
Laskowski i Juskowiak też są spoko.

22

@Kamill10 Strejlau może czasami brzmi jak przemądrzały, ale On ma ogromną wiedzę i zachowuje obiektywizm. W przeciwieństwie do tego fanboya Ronaldo i Portugalii

3

@Kamill10 Warto wspomniec o Cristiano Ronaldo, to jest po prostu maszyna.
W każdym komentarzu Iwańskiego to jest xD

0

@Kamill10 Przecie Strejlau i Gmoch to najfajniejsze Janusze nasze Polskie. Uwielbiam.ich.

konto usunięte

0

@Kamill10 Według ciebie Strejlau pierdzieli głupoty, to co dopiero napisać o Szpaku:)

konto usunięte

0

@sokot Akurat Gmocha nie lubię.

1

@tristan87 Ja tam obu lubię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?