Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są dzisiaj jakieś mecze ciekawe?
0
Na jakim kanale mecz leci?
0
Ja o Messim nie mówiłem.
1
Idiotyzm? No proszę... Czysty przypadek, nie doszukujmy się tu niczego. Robiąc wslizgi itd. Też jesteś narażony na kontuzje. Gdyby każdy piłkarz był taki ostrożny to nic by nie osiągnął
0
Sam odniosłes się do całego Mundialu. A teraz mówisz do mnie, że zmieniam temat? No proszę cię...
A ćwierćfinał nie jest realny, Mamy słaby skład.
0
Wiem, że Polska jest za słaba żeby coś ugrać. Wie to każdy więc po co to ukrywać? Jakiś temat tabu czy co?
0
Dla widowiska, dla radości, bo lubię? Jak Polska odpadnie w grupie to nie będziesz dalej oglądał?
0
Jezu, co wy tak płaczecie nad tą kadrą? I tak wiadomo, że nic tam nie ugramy. Nie ma się co spinać. Według mnie maksymalnie 1/8.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na jakim kanale jutrzejszy mecz Brazylia - Chorwacja?
0
Z kim gramy ten wewnętrzny sparing?
7
Dzięki za info :)
Takie komentarze lubię.
0
Jakiś ciekawy mecz dzisiaj jest? Wie ktoś coś?
20
"Według mnie Dembele jest najlepszym młodym piłkarzem na świecie~ Kylian Mbappe.
0
18
Lionel Messi stayed after Argentina's training session and took free kicks on goalkeeper Guzmán. He scored 18 of the 20 free kicks. (@RoyNemer)
Ładnie!
1
Przecież to z trzy dni temu było...
4
Xd. Gdyby to a gdyby tamto... Takie gadanie to bezsens. Wygrał i tyle. Liczy się efekt. Jak ledwie zaliczysz kolokwium, sesje czy zwykły test to płaczesz czy się cieszysz? Nie ważny styl, ważny efekt.
0
Jest jakiś mecz dzisiaj godny uwagi?
3
Musiałem przeczytać dwa razy żeby zrozumieć xd
26
Jermaine Pennant (były piłkarz Liverpoolu) na Twitterze: „Mam dość tego klauna, co to ma być?! Serio, to jest finał Ligi Mistrzów. Cała ciężka praca wykonana przez Salaha i innych piłkarzy na marne przez bramkarza... Współczuję kibicom i piłkarzom, oprócz bramkarza. Byłem tam gdzie wy i czułem ten ból...”
Ten Pennant to idiota.
0
Od kiedy będzie otwarte okienko transferowe?
0
Poczytaj sobie zasady gry w piłkę nożną. Tylko szczegółowo, nie powierzchownie.
2
Dobrze mówi. Czegoś takiego się nie gwizda.
0
Myślałem, że się wywróci xd
0
Można wyłączyć x2
1
JESTTTTTTTT!!!!!!!,
0
Można wyłączyć
0
Dziwne, że Bale nie gra. Ostatnio jest w świetnej formie i myślałem, że wyjdzie od pierwszej minuty.
10
OFICJALNIE: Maurizio Sarri nie jest już trenerem Napoli! Prezydent De Laurentiis poinformował o jego zwolnieniu!
Nowym szkoleniowcem Napoli zostanie najprawdopodobniej Carlo Ancelotti!
Maurizio Sarri odrzucił gigantyczną ofertę od Zenitu i wszystko wskazuje na to, że zostanie nowym trenerem Chelsea!