Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brak Gomesa to akurat plus.
0
Semedo oczywiście.
23
Wielkie brawa dla kibiców, którzy byli wczoraj na Camp Nou. Skandowali nazwisko Andresa od momentu zmiany do końca meczu. Wywarło to na mnie wielkie wrażenie. Szacun!
2
Xd
Mina to kloc ale i tak go lubię ;)
1
Nieźle parchnąłem śmiechem jak Mina został organy przed Januzaja ;)
Taki skupiony i nagle gleba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ależ mnie wku*****ą ci polscy pseudokibice! Zwykłe bydło i nic więcej.
0
Szkoda, że Messi siedzi :(
1
A co kończy karierę?
0
Jakby jakiś zawodnik doznał kontuzji to w jego miejsce wchodzi ktoś z listy rezerwowych.
1
Gdzie Pedrosa?
0
Czyżby Granit Bychawa :D?
Albo może Wilkołaz?
0
Juniorów macie słabych xd
0
No nie pykło :(
0
Są tu jacyś kibice Motoru Lublin xd?
1
Jestem tego samego zdania :)
0
Gol dla Chelsea!
0
Karny dla Chelsea!
0
Dlaczego Willian siedzi?
2
Ależ atmosfera na stodionie Juve! Śpiewy, pożegnania, kibice i ten deszcz, który robi niesamowity klimat! Chciałbym tam być!
0
Drużyna Rumaka nie gra o nic. Ruch natomiast aby się utrzymać musi wygrać trzy mecze z rzędu. Mała różnica w motywacji, chociaż pewnie nie chcieli przegrać.
7
Wszedł Messi i od razu gramy słabo ;D
0
Jeżeli Mina razi to co powiedzieć o Luisie?
4
Tylko, że Suarez gra tak już kilka meczy z rzędu. A to co dzisiaj pokazuje to podchodzi pod parodie xd
0
Byś się zdziwił ;)
6
Oglądasz mecz? Przecież ja bym lepiej zagrał xd
1
Zrób ktoś kompilacje zagrań Suareza z tego meczu. Będzie sobie czym humor poprawiać xd
0
Suarez pobiera się jak kilkunastotonowa lokomotywa...
2
Suarez (Luis) biega jakby miał dodatkowe obciążenie na plecach. Tak z 20 kg xd
0
Jak dla mnie słabo.