2

Brak Gomesa to akurat plus.

0

Semedo oczywiście.

23

Wielkie brawa dla kibiców, którzy byli wczoraj na Camp Nou. Skandowali nazwisko Andresa od momentu zmiany do końca meczu. Wywarło to na mnie wielkie wrażenie. Szacun!

2

Xd
Mina to kloc ale i tak go lubię ;)

1

Nieźle parchnąłem śmiechem jak Mina został organy przed Januzaja ;)
Taki skupiony i nagle gleba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ależ mnie wku*****ą ci polscy pseudokibice! Zwykłe bydło i nic więcej.

0

Szkoda, że Messi siedzi :(

1

A co kończy karierę?

0

Jakby jakiś zawodnik doznał kontuzji to w jego miejsce wchodzi ktoś z listy rezerwowych.

1

Gdzie Pedrosa?

0

Czyżby Granit Bychawa :D?
Albo może Wilkołaz?

0

Juniorów macie słabych xd

0

No nie pykło :(

0

Są tu jacyś kibice Motoru Lublin xd?

1

Jestem tego samego zdania :)

0

Gol dla Chelsea!

0

Karny dla Chelsea!

0

Dlaczego Willian siedzi?

2

Ależ atmosfera na stodionie Juve! Śpiewy, pożegnania, kibice i ten deszcz, który robi niesamowity klimat! Chciałbym tam być!

0

Drużyna Rumaka nie gra o nic. Ruch natomiast aby się utrzymać musi wygrać trzy mecze z rzędu. Mała różnica w motywacji, chociaż pewnie nie chcieli przegrać.

7

Wszedł Messi i od razu gramy słabo ;D

0

Jeżeli Mina razi to co powiedzieć o Luisie?

4

Tylko, że Suarez gra tak już kilka meczy z rzędu. A to co dzisiaj pokazuje to podchodzi pod parodie xd

0

Byś się zdziwił ;)

6

Oglądasz mecz? Przecież ja bym lepiej zagrał xd

1

Zrób ktoś kompilacje zagrań Suareza z tego meczu. Będzie sobie czym humor poprawiać xd

0

Suarez pobiera się jak kilkunastotonowa lokomotywa...

2

Suarez (Luis) biega jakby miał dodatkowe obciążenie na plecach. Tak z 20 kg xd

0

Jak dla mnie słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?