0

Suarez jest słabiutki nawet na tle tak cienkiej drużyny. On musi sobie odpocząć przed mundialem bo to będzie porażka.

1

Niech mamy zapyta ;)

3

W takim razie pytam dlaczego redakcja usunęła mój komentarz i sama zrobiła o tym artykuł?

0

Pytanko mam: Czy można wstawiać na LA Ramble wywiady z piłkarzami? Całe wywiady?

5

Właśnie po raz drugi obejrzałem Prawo Zemsty. Znakomity film, trzymający w napięciu i naprawdę tajemniczy. Polecam wszystkim :)

3

Jak to zremisujemy to idę jtr do szkoły w sukience xdd

3

Co tu się k**wa dzieje? Rozumiem przegrać, zdarza się, ale dostać taki wpier.? Przykro na serduszku :(

0



Chciałbym go kiedyś u nas zobaczyć. Nienaganna technika, przegląd pola + nieprawdopodobna szybkość. Jeden z moich ulubionych zawodników.

0

Może i tak, ale ja dzisiaj prawie wcale bez internetu. Tylko chwila przerwy i dalej do roboty xd

0

Informacje, że Ronaldo doznał kontuzji na treningu i że nie zagra w finale UCL są prawdziwe?
Tak wyczytałem gdzieś na FB

1

Nic. Miałem tak kilka razy. Samo szybko przejdzie ;)

9

Jestem prawie pewny, że tak.

0

Znacie jakieś podobne piosenki do Akra- Lai Lai?
Coś w tym stylu?

0

To co zagrał dzisiaj Donnarumma to totalna porażka. Aż mu współczuję...

0

Co powiecie o Huawei P9 Lite 2017? Posiada ktoś taki? Polecilibyście ten model? Jeśli tak/nie to dlaczego?

3

Rafinha rozgrywa świetny mecz co udokumentował bramką. Ogólnie jest w świetnej formie i może warto pomyśleć o sprowadzeniu go z powrotem?

0

Byłeś kiedyś na meczu swojej ulubionej drużyny? Jeśli nie to proszę sie nie wypowiadać na temat temat :)

0

A propo koszulek to dlaczego jest na niej Ortola a nie ma Arnaiza?

0

Wciąż nie mogę uwierzyć, że taka słaba Roma wyeliminowała nas z LM...

0

Jeżeli Salah nie będzie w trójce nominowanych do ZP to będzie to śmieszne. Co ten gość gra to jest niesamowite. Świetnie się go ogląda!

1

A ja tam mam ma odwrót.

Nigdy nie spieszylo mi się do dorosłości wiec teraz nie płaczę nad straconym dzieciństwem. Pieniądze zarabiam lecz robiąc to co lubię, jestem młody wiec na zdrowie ich jeszcze nie przepuszczam ;) Nie martwię się przyszłością i szczerze mam w nią wyjeba*e. Żyje tak jakbym jutro miał umrzeć i mam się dobrze. Nie wiem , tylko ja tak mam? Zawsze słyszę jakie życie jest złe i wgl , lecz jakoś tego nie doświadczam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0



Aż dziwne , że tak mało goli strzelał po akcjach indywidualnych. To co robił z piłką i z zawodnikami jest niepojęte. Czysta poezja.

0

Czasem lepiej milczeć niż się błaźnić.

Ps. To taka metafora jak coś.

0

Ale on nie mówi nic o odpoczynku tylko o tym , że Holendrowi należy się więcej minut :)

1

Mi to trochę szkoda Cilessena. Nie grał bardzo długo , a jak przyszło co do czego to wynudził się za wszystkie czasy ;)

1

Juz skończyłem. Tu nic nie trzeba rozwijać.

3

Nie wiem jak można nie znać się tak na piłce.

0

Link na telefon? Ktoś coś? Priv?

1

O co chodzi bo ja chyba nie w temacie xdd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?