0

Czy tylko mi umknął mecz Napoli vs Liverpool? Nawet nie wiedziałem, że grali. Wynik dość wysoki, Liverpool może namieszać w tym roku :)

0

Da radę jeżeli ma tyle lat doświadczenia :)

1

Nie wiem. To jest jeden z kilkudziesięciu możliwych scenariuszy. I ja mam nadzieję, że się sprawdzi. Nie powiedziałem przecież, że tak będzie i tyle!

0

Miranda czy Cucu także a jakoś nikt nie mówi żeby Alba miał siedzieć. Tak samo można powiedzieć o Messim. Powinien siedzieć a Munir powinien grać bo przepracował cały okres?

4

Na finał JA bym chciał tak :

Cilessen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
Arthur-Busi-Cou
Messi
Dembele-Suarez

Potem Malcom za Suareza, Puig za Arthura i Vidal za Busiego :)
A wy jak byście to widzieli?


0

.

0

Według mnie są na podobnym poziomie. Oczywiście wolałbym Rakietę ale trochę rywalizacji nie zaszkodzi :)

20

Po pierwsze to nie przyjdzie. A jeśli tak to raczej Rakieta, Busi jest nietykalny.

40

W wiadomościach właśnie stwierdzili, że Ronaldo jest jedną z najskromniejszych osób na świecie :D

27

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

0

Tęcza mniejsza :)
Stal jeszcze coś tam gra a Tęcza to dno.

1

Imię i nazwisko, numer karty dekodera. Chyba jeszcze pesel ale nie jestem pewien :)
No i umowa musi być na ciebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kogo to obchodzi, że tak spytam?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Może dla ciebie tak. Mnie to śmieszy i podejrzewam, że nie tylko mnie.

1

Pff.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tfu.

3

Według mnie nie jest. Dziękuję.

19

Idiotyzm :)

3

Nie i nie.

0

A dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pieprzysz głupoty.

0

Raczej logiczne. Nic na tym nie stracisz. Skoro klub tyle płaci znaczy, że go na to stać. Po co płacz?

2

Nawet nie wiem jak to skomentować :D
Jeżeli to się sprawdzi to ciekawe co powiedzą jego hejterzy xd

0

Stracisz coś na tym?! Wyluzuj...

2

Jaki Rumcajs xd

1

Gość jest geniusz! Ile razy wsiądzie na rower, tylu jest nowych graczy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?