Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko mi umknął mecz Napoli vs Liverpool? Nawet nie wiedziałem, że grali. Wynik dość wysoki, Liverpool może namieszać w tym roku :)
0
Da radę jeżeli ma tyle lat doświadczenia :)
1
Nie wiem. To jest jeden z kilkudziesięciu możliwych scenariuszy. I ja mam nadzieję, że się sprawdzi. Nie powiedziałem przecież, że tak będzie i tyle!
0
Miranda czy Cucu także a jakoś nikt nie mówi żeby Alba miał siedzieć. Tak samo można powiedzieć o Messim. Powinien siedzieć a Munir powinien grać bo przepracował cały okres?
4
Na finał JA bym chciał tak :
Cilessen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
Arthur-Busi-Cou
Messi
Dembele-Suarez
Potem Malcom za Suareza, Puig za Arthura i Vidal za Busiego :)
A wy jak byście to widzieli?
0
.
0
Według mnie są na podobnym poziomie. Oczywiście wolałbym Rakietę ale trochę rywalizacji nie zaszkodzi :)
20
Po pierwsze to nie przyjdzie. A jeśli tak to raczej Rakieta, Busi jest nietykalny.
40
W wiadomościach właśnie stwierdzili, że Ronaldo jest jedną z najskromniejszych osób na świecie :D
27
Nie, nie i jeszcze raz NIE!
0
Tęcza mniejsza :)
Stal jeszcze coś tam gra a Tęcza to dno.
1
Imię i nazwisko, numer karty dekodera. Chyba jeszcze pesel ale nie jestem pewien :)
No i umowa musi być na ciebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kogo to obchodzi, że tak spytam?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Może dla ciebie tak. Mnie to śmieszy i podejrzewam, że nie tylko mnie.
1
Pff.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tfu.
3
Według mnie nie jest. Dziękuję.
19
Idiotyzm :)
3
Nie i nie.
0
A dlaczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pieprzysz głupoty.
0
Raczej logiczne. Nic na tym nie stracisz. Skoro klub tyle płaci znaczy, że go na to stać. Po co płacz?
2
Nawet nie wiem jak to skomentować :D
Jeżeli to się sprawdzi to ciekawe co powiedzą jego hejterzy xd
0
Stracisz coś na tym?! Wyluzuj...
2
Jaki Rumcajs xd
1
Gość jest geniusz! Ile razy wsiądzie na rower, tylu jest nowych graczy ;D