Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chievo - Juve będzie na Eleven?
10
Komentarz usunięty
7
Pep Guardiola na jednym z treningów w zeszłym sezonie: “We are tired? Fuck you, We are tired? Fuck you. You’re not tired if you want to be Champions.”
Widać pasję i zaangażowanie u niego! Świetny trener.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W takim razie przegapiłem, za co przeprosiłem. Ale musi się trafić jakiś gość, któremu wszystko przeszkadza. Trochę przykre co się dzieje z tymi ludźmi :)
0
Jedną przejrzałem akurat ;)
0
Geniusz!
Jak było to sorki :)
https://x.com/Kowal___30/status/1030487860766490629
1
Na Eleven 3 leci program upamiętniający mistrzostwo Barcy z poprzedniego sezonu. Statystyki, wywiady, gole itp. Polecam :)
0
Paulinho nie powołał?!
1
Nie wygląda jakby miał słabą formę fizyczną :)
1
Ja też wróciłem bardzo szybko i narazie jest świetnie. Nie boli mnie, mogę swobodnie kopać i biegać ale opaska by się przydała. Poczułbym się jeszcze pewniej.
0
Polecacie jakąś opaske/stabilizator na kostkę? Miałem skręconą i potrzebuję do grania, biegania itd
1
Widać co jest lepsze :)
https://www.facebook.com/544392522289888/posts/2079651735430618/
1
Chore.
0
Dopiero teraz ogarnąłem, że w meczu z Boca wszystkie gole strzelali lewonożni piłkarze :)
0
Ja też nie, Broń Boże, ale mi wstyd, bo Polakiem jestem.
0
Polskie drużyny są tak słabe, że aż ja się wstydzę...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I tak jest lament. Dopiero co widziałem na Twitterze jak biali wyzywali Griezmanna od idiotów i mówią, że to obowiązek xd
1
Nie wiedziałem, że zdejmują. Nie musisz być uszczypliwy od razu...
0
Beznadziejne są te skróty. Obraz powinien być cały a nie po boku jakieś subskrybuj itd.
Jak to się zmieni to bd spoko :)
Edit. Nie wiedziałem, że UEFA zdejmuje. W takim razie sorki :)
1
Sorki, coś mi się popierdzieliło, że Higuain odszedł z Juve do zagranicznego klubu jakiegoś :)
A on przecież w Milanie. Także nie było tematu, jeszcze raz przepraszam :D
Dlatego spytałem czy długo nad tym myślałeś xd
0
Długo nad tym myślałeś?
0
Co on sobie myślał? :D
0
A co zła jakość jest xd?
9
Kogo obchodzi ten klaun :)?
29
Nie trzeba będzie odświeżać! Nareszcie :)
https://x.com/robert_wojtczak/status/1030028797519835136
2
Słabo.
5
Dlaczego? Stać ich na obronienie Ligi Europy ;D
7
Lemar to jest kozak jednak! Ciągnie grę Atletico.