0

Chievo - Juve będzie na Eleven?

10

Komentarz usunięty

7

Pep Guardiola na jednym z treningów w zeszłym sezonie: “We are tired? Fuck you, We are tired? Fuck you. You’re not tired if you want to be Champions.”

Widać pasję i zaangażowanie u niego! Świetny trener.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W takim razie przegapiłem, za co przeprosiłem. Ale musi się trafić jakiś gość, któremu wszystko przeszkadza. Trochę przykre co się dzieje z tymi ludźmi :)

0

Jedną przejrzałem akurat ;)

0

1

Na Eleven 3 leci program upamiętniający mistrzostwo Barcy z poprzedniego sezonu. Statystyki, wywiady, gole itp. Polecam :)

0

Paulinho nie powołał?!

1

Nie wygląda jakby miał słabą formę fizyczną :)

1

Ja też wróciłem bardzo szybko i narazie jest świetnie. Nie boli mnie, mogę swobodnie kopać i biegać ale opaska by się przydała. Poczułbym się jeszcze pewniej.

0

Polecacie jakąś opaske/stabilizator na kostkę? Miałem skręconą i potrzebuję do grania, biegania itd

1

1

Chore.

0

Dopiero teraz ogarnąłem, że w meczu z Boca wszystkie gole strzelali lewonożni piłkarze :)

0

Ja też nie, Broń Boże, ale mi wstyd, bo Polakiem jestem.

0

Polskie drużyny są tak słabe, że aż ja się wstydzę...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I tak jest lament. Dopiero co widziałem na Twitterze jak biali wyzywali Griezmanna od idiotów i mówią, że to obowiązek xd

1

Nie wiedziałem, że zdejmują. Nie musisz być uszczypliwy od razu...

0

Beznadziejne są te skróty. Obraz powinien być cały a nie po boku jakieś subskrybuj itd.
Jak to się zmieni to bd spoko :)

Edit. Nie wiedziałem, że UEFA zdejmuje. W takim razie sorki :)

1

Sorki, coś mi się popierdzieliło, że Higuain odszedł z Juve do zagranicznego klubu jakiegoś :)
A on przecież w Milanie. Także nie było tematu, jeszcze raz przepraszam :D

Dlatego spytałem czy długo nad tym myślałeś xd

0

Długo nad tym myślałeś?

0

Co on sobie myślał? :D

0

A co zła jakość jest xd?

9

Kogo obchodzi ten klaun :)?

29

Nie trzeba będzie odświeżać! Nareszcie :)

https://x.com/robert_wojtczak/status/1030028797519835136

2

Słabo.

5

Dlaczego? Stać ich na obronienie Ligi Europy ;D

7

Lemar to jest kozak jednak! Ciągnie grę Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?