Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To akurat dobry transfer. Statystyki nie grają. Według mnie Mariano jest lepszym graczem niż Munir.
4
Stock :)
2
Barcelona. Dominowalismy przez większość czasu gry na kartoflisku. Real był ciśnięty przez większość czasu i miał szczęście, że Girona nie strzeliła więcej + zrobiła dwa głupie karne. Real grał dobrze ostatnie 10-15 minut gdy już mieli wszystko poukładane.
0
Znacie coś podobnego/tego typu?
3
Dziwnie na niego patrzą xddd
0
Lenglet niech siedzi.
0
Ja bym wystawił Arthura. Może za Rakiticia bo nie wiem kiedy on ostatnio usiadł na ławce :)
Semedo za Roberto I od drugiej połowy Malcoma za Suareza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Proszę ;)
4
Wolimy wygrać wszystkie mecze po 2-0 oglądając w miarę dobry futbol.
1
Krytykujemy go za zmiany!
2
Żebyśmy musieli się męczyć z takimi ogórami...
9
Ależ mnie denerwuje ten Valverde. Nosz ku*wa, zmiany robi na 10 minut przed końcem spotkania. Zamiast zdjąć Luisa czy Leo (grał słabo) to ten zdejmuje najaktywniejszego Dembele i Coutinho. Aż mnie trzęsie!
0
Skoro patrzysz na pojedyncze zagrania to Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie...
4
Messi słabo jak na niego.
1
Mecz dobry, wiele okazji ale skuteczność na poziomie A klasy. Ousmane jak narazie najlepszy, Messi jeden z gorszych :(
0
Zielu!! Dubleto!!
0
PW inaczej priv :)
1
Zielu!!
2
Napoli nie wzmocniło się jakoś znacznie i sprzedali Jorginho. Czarno widzę sezon w ich wykonaniu.
0
Napoli jest w dupie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Acestream.
1
A dlaczego ma grać od początku? Przyszedł z ogórkowej ligi, słabej drużyny, połowa ludzi na La Rambli nigdy go w akcji nie widziała ale chcą żeby grał od początku. Według mnie dobra decyzja Ernesto. Malcom powinien wejść w drugiej połowie według mnie.
0
A gdzie skład gospodarzy?
0
Ale akcja, ale gol!
1
Najlepsze jest to, że komentatorzy powiedzieli iż tutaj był faul xd
1
Ronaldo to mógł do Anglii pójść.
Takiej kradzieży dawno nie było.
1
Chore.
0
Cały tydzień byłem bez internetu. Więc chcę zapytać czy działo się coś ciekawego? Jakieś transfery, ploty itd?