8

To akurat dobry transfer. Statystyki nie grają. Według mnie Mariano jest lepszym graczem niż Munir.

4

Stock :)

2

Barcelona. Dominowalismy przez większość czasu gry na kartoflisku. Real był ciśnięty przez większość czasu i miał szczęście, że Girona nie strzeliła więcej + zrobiła dwa głupie karne. Real grał dobrze ostatnie 10-15 minut gdy już mieli wszystko poukładane.

0

Znacie coś podobnego/tego typu?

3

Dziwnie na niego patrzą xddd

0

Lenglet niech siedzi.

0

Ja bym wystawił Arthura. Może za Rakiticia bo nie wiem kiedy on ostatnio usiadł na ławce :)
Semedo za Roberto I od drugiej połowy Malcoma za Suareza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Proszę ;)

4

Wolimy wygrać wszystkie mecze po 2-0 oglądając w miarę dobry futbol.

1

Krytykujemy go za zmiany!

2

Żebyśmy musieli się męczyć z takimi ogórami...

9

Ależ mnie denerwuje ten Valverde. Nosz ku*wa, zmiany robi na 10 minut przed końcem spotkania. Zamiast zdjąć Luisa czy Leo (grał słabo) to ten zdejmuje najaktywniejszego Dembele i Coutinho. Aż mnie trzęsie!

0

Skoro patrzysz na pojedyncze zagrania to Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie...

4

Messi słabo jak na niego.

1

Mecz dobry, wiele okazji ale skuteczność na poziomie A klasy. Ousmane jak narazie najlepszy, Messi jeden z gorszych :(

0

Zielu!! Dubleto!!

0

PW inaczej priv :)

1

Zielu!!

2

Napoli nie wzmocniło się jakoś znacznie i sprzedali Jorginho. Czarno widzę sezon w ich wykonaniu.

0

Napoli jest w dupie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Acestream.

1

A dlaczego ma grać od początku? Przyszedł z ogórkowej ligi, słabej drużyny, połowa ludzi na La Rambli nigdy go w akcji nie widziała ale chcą żeby grał od początku. Według mnie dobra decyzja Ernesto. Malcom powinien wejść w drugiej połowie według mnie.

0

A gdzie skład gospodarzy?

0

Ale akcja, ale gol!

1

Najlepsze jest to, że komentatorzy powiedzieli iż tutaj był faul xd

1

Ronaldo to mógł do Anglii pójść.
Takiej kradzieży dawno nie było.

1

Chore.

0

Cały tydzień byłem bez internetu. Więc chcę zapytać czy działo się coś ciekawego? Jakieś transfery, ploty itd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?