Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ogólnie standard. Rywal nic nie gra, potem jedna akcja i gol z dupy xd
0
Jeżeli będzie remis to Barca ma już awans? Bo coś mi się tak obiło o uszy.
12
Busi aleś teraz odj***ł...
0
Cooo? Jestem szczerze zdziwiony!
0
Cou cokolwiek gra i nie ma tyle strat. I tak wgl to jak można ich porównywać?! Cou nawet dzisiaj półka wyżej.
1
Dembuś ja cię lubię , ale tak niesamowicie wkurrrrzasz swoją grą , że szok! Strata za stratą , gdy są sytuacje do kontry to on stoi , już nawet Luis potrafi sie urwać...
Dobrze by było zobaczyć Malcoma albo Alene.
0
Jak dla mnie tak to powinno wyglądać już od dawna. Ale tak to jest niespodzianka :)
1
Powiedzmy, że uwierzyłem mocniej w Luisa :)
0
Chyba będę musiał przyznać ci rację :)
Ale to chyba dobrze :D
3
A o co chodzi z tym Hot 16?
2
Oznajmiam iż mecz Barca vs Betis będzie transmitowany na YouTube na kanale La Liga Santander :)
0
Jak zagrał Dembele wczoraj?
31
Oj zluzuj, takie komentarze piszą pojedyncze i "śmieszne" jednostki. Po co to zawracać sobie tym głowę? :)
8
A co do wczorajszego meczu to według mnie najlepiej zagrał /pokazał się Alena. Wcześniej nie byłem do niego przekonany i szczerze denerwowali mnie ludzie piszący, że to wielki talent i zasługuje na grę w pierwszej ekipie. Ale wczoraj naprawdę wywarł na mnie wielkie wrażenie i mam nadzieję, że na Valverde też.
0
Karny na 100% i gol z wolnego też raczej był xd
0
Ale Legiunię okradają xd
0
Tego także nie oglądałem :)
0
Nie oglądałem i dlatego stawiam dzisiejszy klasyk wyżej :)
0
Ze wszystkich obejrzanych przeze mnie klasyków dzisiejszy będzie moim ulubionym. Wbić 5 goli Realowi to coś pięknego. W dodatku w świetnym stylu i to bez Messiego, z którym wynik mógłby być jeszcze lepszy. Aż chce się jutro rano wstać :)
0
Jak dla mnie Roberto i Luis dzisiaj najlepsi!
0
Rafinha do zmiany.
3
Zluzujcie majty. Real zrobił jedną dobrą akcje na mecz a wy już panikujecie jakby wynik był już nie korzystny.
0
I bramka z dupy. Standard xd
23
"Najlepszym zagraniem Realu w pierwszej połowie było wybicie piłki w aut" - cudooo :D
1
Zagrajmy tak drugą połowę. Proszę!
0
Gooool, Luisitooo!
0
Ja postanowiłem zrobić "głupi" kupon bo takie najczęściej wchodzą.. Więc jeżeli wejdzie mi reszta meczy to będę tysiaka do przodu :)
0
8 na 16 zakładów już mi weszło. Mam nadzieję, że Barca pomoże w wygranej :)
53
I co z tego xd?
0
Gwizdy na Valverde za idiotyczną zmianę.