11

Ogólnie standard. Rywal nic nie gra, potem jedna akcja i gol z dupy xd

0

Jeżeli będzie remis to Barca ma już awans? Bo coś mi się tak obiło o uszy.

12

Busi aleś teraz odj***ł...

0

Cooo? Jestem szczerze zdziwiony!

0

Cou cokolwiek gra i nie ma tyle strat. I tak wgl to jak można ich porównywać?! Cou nawet dzisiaj półka wyżej.

1

Dembuś ja cię lubię , ale tak niesamowicie wkurrrrzasz swoją grą , że szok! Strata za stratą , gdy są sytuacje do kontry to on stoi , już nawet Luis potrafi sie urwać...
Dobrze by było zobaczyć Malcoma albo Alene.

0

Jak dla mnie tak to powinno wyglądać już od dawna. Ale tak to jest niespodzianka :)

1

Powiedzmy, że uwierzyłem mocniej w Luisa :)

0

Chyba będę musiał przyznać ci rację :)
Ale to chyba dobrze :D

3

A o co chodzi z tym Hot 16?

2

Oznajmiam iż mecz Barca vs Betis będzie transmitowany na YouTube na kanale La Liga Santander :)

0

Jak zagrał Dembele wczoraj?

31

Oj zluzuj, takie komentarze piszą pojedyncze i "śmieszne" jednostki. Po co to zawracać sobie tym głowę? :)

8

A co do wczorajszego meczu to według mnie najlepiej zagrał /pokazał się Alena. Wcześniej nie byłem do niego przekonany i szczerze denerwowali mnie ludzie piszący, że to wielki talent i zasługuje na grę w pierwszej ekipie. Ale wczoraj naprawdę wywarł na mnie wielkie wrażenie i mam nadzieję, że na Valverde też.

0

Karny na 100% i gol z wolnego też raczej był xd

0

Ale Legiunię okradają xd

0

Tego także nie oglądałem :)

0

Nie oglądałem i dlatego stawiam dzisiejszy klasyk wyżej :)

0

Ze wszystkich obejrzanych przeze mnie klasyków dzisiejszy będzie moim ulubionym. Wbić 5 goli Realowi to coś pięknego. W dodatku w świetnym stylu i to bez Messiego, z którym wynik mógłby być jeszcze lepszy. Aż chce się jutro rano wstać :)

0

Jak dla mnie Roberto i Luis dzisiaj najlepsi!

0

Rafinha do zmiany.

3

Zluzujcie majty. Real zrobił jedną dobrą akcje na mecz a wy już panikujecie jakby wynik był już nie korzystny.

0

I bramka z dupy. Standard xd

23

"Najlepszym zagraniem Realu w pierwszej połowie było wybicie piłki w aut" - cudooo :D

1

Zagrajmy tak drugą połowę. Proszę!

0

Gooool, Luisitooo!

0

Ja postanowiłem zrobić "głupi" kupon bo takie najczęściej wchodzą.. Więc jeżeli wejdzie mi reszta meczy to będę tysiaka do przodu :)

0

8 na 16 zakładów już mi weszło. Mam nadzieję, że Barca pomoże w wygranej :)

53

I co z tego xd?

0

Gwizdy na Valverde za idiotyczną zmianę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?