6

Luis jak piłki nie dotyka to wszystko wychodzi :D

0

Obrońcy Barcelony to statyści...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już myślałem, że w słupek przypierdzieli :D

0

Boże, Ivan jak tak można...

2

Messi co gra dzisiaj! Biega nawet w obronie. Widać, że chce dotrzymać obietnicy :)

2

Kurrr dałem handicap - 4,5...
Chyba nie wejdzie.

0

Zna ktoś stronę z której można puścić sobie komentarz do meczu? Sam komentarz, bez obrazu?
Z góry dziękuję :)

0

Ja bym wypłacił.

0

Jak i cały Ajax :)

0

0

Leci coś na TVP1 w środę? Jak tak to jaki mecz?

0

Luis dziwnie wygląda. Te ręce trochę nie proporcjonalne do reszty według mnie :)

0

Taaa, strzelając jedną bramkę z ostatnią ekipą w lidze. Niektórzy tu szukają na siłę pozytywów. A prawda taka, że gramy gówno.

0

Nalegam! Przestań chrzanić. Ile będziemy ich bronić? Aż do momentu gdy znajdziemy się poza podium ligi i po odpadnieciu z LM?!

0

I z przodu i z tyłu wygląda to tragicznie.

6

Tak grając to naszym jedynym trofeum będzie puchar Katalonii...

1

No i masz babo placek.

0

Ale jesteśmy przewidywalni. Ja oglądając mecz w telewizji wiem co piłkarz zaraz zrobi...

1

Bardzo źle się to ogląda...
To nie jest Barcelona. Mamy beznadziejną formę.

0

Nie zdziwił bym się gdyby Cou zagrał na prawej. Z tym trenerem nic pewne nie jest...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Valverde.. Idź się przewietrzyć.

6

Jak dla mnie to w tym sezonie jest najlepszy.

2

Obrona Barcelony a w szczególności Pique to jest nie śmieszy żart. Wystarczy, że kopniesz piłkę w stronę bramki Ter Stegena. Obrońcy zgubią krycie, Gerard wystawi ci patelnie a ty zdobędziesz gola. Nic prostszego.

1

Szkoda, że La Rambla jeszcze po staremu jeżeli chodzi o mobile...

0

A ja zaraz do szkoły piechotą 3 km...

0

Jest Arthur w podstawie! Tego mi trzeba było :)

0

Porównujesz najlepszą ligę świata z ogórkową Holenderską?? Barce z Ajaxem?? Kończę temat xdd

8

Głupie pytanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?