Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Luis jak piłki nie dotyka to wszystko wychodzi :D
0
Obrońcy Barcelony to statyści...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już myślałem, że w słupek przypierdzieli :D
0
Boże, Ivan jak tak można...
2
Messi co gra dzisiaj! Biega nawet w obronie. Widać, że chce dotrzymać obietnicy :)
2
Kurrr dałem handicap - 4,5...
Chyba nie wejdzie.
0
Zna ktoś stronę z której można puścić sobie komentarz do meczu? Sam komentarz, bez obrazu?
Z góry dziękuję :)
0
Ja bym wypłacił.
0
Jak i cały Ajax :)
0
Poratujcie! Co to za nutka?!
https://www.facebook.com/834793260007770/videos/2004568853167745/
0
Leci coś na TVP1 w środę? Jak tak to jaki mecz?
0
Luis dziwnie wygląda. Te ręce trochę nie proporcjonalne do reszty według mnie :)
0
Taaa, strzelając jedną bramkę z ostatnią ekipą w lidze. Niektórzy tu szukają na siłę pozytywów. A prawda taka, że gramy gówno.
0
Nalegam! Przestań chrzanić. Ile będziemy ich bronić? Aż do momentu gdy znajdziemy się poza podium ligi i po odpadnieciu z LM?!
0
I z przodu i z tyłu wygląda to tragicznie.
6
Tak grając to naszym jedynym trofeum będzie puchar Katalonii...
1
No i masz babo placek.
0
Ale jesteśmy przewidywalni. Ja oglądając mecz w telewizji wiem co piłkarz zaraz zrobi...
1
Bardzo źle się to ogląda...
To nie jest Barcelona. Mamy beznadziejną formę.
0
Nie zdziwił bym się gdyby Cou zagrał na prawej. Z tym trenerem nic pewne nie jest...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Valverde.. Idź się przewietrzyć.
6
Jak dla mnie to w tym sezonie jest najlepszy.
2
Obrona Barcelony a w szczególności Pique to jest nie śmieszy żart. Wystarczy, że kopniesz piłkę w stronę bramki Ter Stegena. Obrońcy zgubią krycie, Gerard wystawi ci patelnie a ty zdobędziesz gola. Nic prostszego.
1
Szkoda, że La Rambla jeszcze po staremu jeżeli chodzi o mobile...
0
A ja zaraz do szkoły piechotą 3 km...
0
Jest Arthur w podstawie! Tego mi trzeba było :)
0
Porównujesz najlepszą ligę świata z ogórkową Holenderską?? Barce z Ajaxem?? Kończę temat xdd
8
Głupie pytanie :)