Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest plebiscyt na ZP xd?
0
Oglądałem cały. Mecze Argentyny w szczególności.
1
Cała Argentyna grała ciulowo. Nikt się nie wyróżniał.
0
Owszem był.
0
W 2014 może i tak.
34
Weź się gościu :o
0
Messi także był jednym z najgorszych i co z tego? To nie jest wyznacznik.
2
Ja tak mam, bo gościa lubię i mu kibicuję. Pamiętam jak oglądałem go za czasów w Dortmundzie i marzyłem aby kiedyś u nas zagrał. Teraz gra w Barcy lecz nie pokazuje wszystkiego co potrafi więc trochę się stresuję jego grą :)
1
Swoimi wypowiedziami zasłużyłeś na taką "krytykę"
0
Szkoda, że Malcom nie dostał szansy.
1
Coś czuję, że liga będzie podobna do tej sprzed roku. Barcelona oszczędnie przechodzi swoich rywali. Nudna ale skuteczna. Ciekawe jak z liga mistrzów będzie :)
0
Malcolm to niczym.
2
Bo prawdę napisał?
1
Arthur to trza strzelić kurłaaaa!
0
Dembele wszystkie kontry zwalnia. Zamiast dynamizowac, pójść w drybling to się zatrzymuje i wycofuje.
1
Właśnie dlatego Cou powinien grać od początku :)
8
Ależ Dembele dzisiaj slaby
1
Dembele dzisiaj w formie Suareza...
0
Widziałeś kurde kiedykolwiek żebym chciał Roberto w pomocy?
0
Ale to spier*****...
9
Mieć tylu pomocników i grać obrońcą w środku i defensywnym Rakiticiem...
0
Ousmane na prawej stronie gra lepiej.
32
Suarez po raz pierwszy.
5
Sam jesteś tragedia.
0
Może nie że umarł ale i tak dziwne zachowanie :D
0
Taka jak i w telewizji?
1
Aplikacja Acestream.
0
To nie jest zasada. Może spaść lecz może też wzrosnąć. I podejrzewam, że by wzrosło.
0
Taki wstęp tylko czy mecz będzie może?
0
Skąd wiesz że miałby gorszy rezultat? Takie patelnie Luis potrafi partaczyć, które nawet ja bym wykorzystał.