0

To jest plebiscyt na ZP xd?

0

Oglądałem cały. Mecze Argentyny w szczególności.

1

Cała Argentyna grała ciulowo. Nikt się nie wyróżniał.

0

Owszem był.

0

W 2014 może i tak.

34

Weź się gościu :o

0

Messi także był jednym z najgorszych i co z tego? To nie jest wyznacznik.

2

Ja tak mam, bo gościa lubię i mu kibicuję. Pamiętam jak oglądałem go za czasów w Dortmundzie i marzyłem aby kiedyś u nas zagrał. Teraz gra w Barcy lecz nie pokazuje wszystkiego co potrafi więc trochę się stresuję jego grą :)

1

Swoimi wypowiedziami zasłużyłeś na taką "krytykę"

0

Szkoda, że Malcom nie dostał szansy.

1

Coś czuję, że liga będzie podobna do tej sprzed roku. Barcelona oszczędnie przechodzi swoich rywali. Nudna ale skuteczna. Ciekawe jak z liga mistrzów będzie :)

0

Malcolm to niczym.

2

Bo prawdę napisał?

1

Arthur to trza strzelić kurłaaaa!

0

Dembele wszystkie kontry zwalnia. Zamiast dynamizowac, pójść w drybling to się zatrzymuje i wycofuje.

1

Właśnie dlatego Cou powinien grać od początku :)

8

Ależ Dembele dzisiaj slaby

1

Dembele dzisiaj w formie Suareza...

0

Widziałeś kurde kiedykolwiek żebym chciał Roberto w pomocy?

0

Ale to spier*****...

9

Mieć tylu pomocników i grać obrońcą w środku i defensywnym Rakiticiem...

0

Ousmane na prawej stronie gra lepiej.

32

Suarez po raz pierwszy.

5

Sam jesteś tragedia.

0

Może nie że umarł ale i tak dziwne zachowanie :D

0

Taka jak i w telewizji?

1

Aplikacja Acestream.

0

To nie jest zasada. Może spaść lecz może też wzrosnąć. I podejrzewam, że by wzrosło.

0

Taki wstęp tylko czy mecz będzie może?

0

Skąd wiesz że miałby gorszy rezultat? Takie patelnie Luis potrafi partaczyć, które nawet ja bym wykorzystał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?