Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sam sobie znajdź.
1
Borek i Hajto komentują?
0
Fajnie dzisiaj zagrał :)
0
Fajny mecz. Ładny dla oka. Podobała mi się gra wszystkich piłkarzy, choć troszkę więcej wymagałbym od Mirandy i Dembele :)
1
Cilessen siedzi...
0
Dzisiaj.
1
Zgadzam się z tobą, ale czy uważasz za stosowne nazywanie ludzi niepełnosprawnymi, będąc redaktorem tej strony?
0
Mówisz, że jedyna opcja. Nie zgadzam się :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od 17:45 :)
0
Atletico vs Real będzie w tv c'nie?
0
Albo jakaś piracka :)
0
Lenglet z lepszą oceną od Alby...
Raczej powinno być na odwrót, bo do tego co pokazał Alba, Lenglet się nawet nie zbliżył.
0
.
0
Kto to ten Jędrzejak?
1
Jak wygląda?
0
Kto to ten Tomasz?
5
Dobra wiadomość :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Miałem Samsunga a teraz mam Huaweia. Z własnego doświadczenia wiem, że Samsung robi duuuużo lepsze zdjęcia :)
0
Huawei P9 Lite robi słabe zdjęcia. Lepszy będzie Samsung Galaxy J3 :)
0
Firmino też raczej nie realny
0
Według mnie :
1. Gabriel Jesus
2. Firmino
3. Lautaro Martinez
4. Icardi
2
Sterling gra na lewej. Po prawej teraz Mahrez lata :)
1
Pressing na plus?! Ja chyba inny mecz oglądałem. Pressing we wczorajszym meczu był tragiczny. Wychodzili z pod niego z zamkniętymi oczami i szli z kontrą.
1
Tak ale Leo nie cofał się tak głęboko. Dawał piłki zaraz po tym jak je dostawał.
4
Jemu przydałoby się posiedzieć tak z 3/4 mecze na ławie. Może by się ogarnął.
3
Moim zdaniem wczoraj Barcelona zagrała za wolno. Wiem, że to pierwszy mecz itd ale w zeszłym sezonie graliśmy tak samo melancholijnie. Mieliśmy tyle okazji żeby skontratakowac a my graliśmy do tyłu i uspokajalismy grę. Aż prosilo się podać do Dembele, który był jeden na jednego z obrońcą. Mam nadzieję, że się to zmieni, bo kontratak i szybka gra to klucz do sukcesu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dlaczego wymieniles Arthura i Dembele?!