1

Sam sobie znajdź.

1

Borek i Hajto komentują?

0

Fajnie dzisiaj zagrał :)

0

Fajny mecz. Ładny dla oka. Podobała mi się gra wszystkich piłkarzy, choć troszkę więcej wymagałbym od Mirandy i Dembele :)

1

Cilessen siedzi...

0

Dzisiaj.

1

Zgadzam się z tobą, ale czy uważasz za stosowne nazywanie ludzi niepełnosprawnymi, będąc redaktorem tej strony?

0

Mówisz, że jedyna opcja. Nie zgadzam się :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Od 17:45 :)

0

Atletico vs Real będzie w tv c'nie?

0

Albo jakaś piracka :)

0

Lenglet z lepszą oceną od Alby...
Raczej powinno być na odwrót, bo do tego co pokazał Alba, Lenglet się nawet nie zbliżył.

0

.

0

Kto to ten Jędrzejak?

1

Jak wygląda?

0

Kto to ten Tomasz?

5

Dobra wiadomość :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Miałem Samsunga a teraz mam Huaweia. Z własnego doświadczenia wiem, że Samsung robi duuuużo lepsze zdjęcia :)

0

Huawei P9 Lite robi słabe zdjęcia. Lepszy będzie Samsung Galaxy J3 :)

0

Firmino też raczej nie realny

0

Według mnie :
1. Gabriel Jesus
2. Firmino
3. Lautaro Martinez
4. Icardi

2

Sterling gra na lewej. Po prawej teraz Mahrez lata :)

1

Pressing na plus?! Ja chyba inny mecz oglądałem. Pressing we wczorajszym meczu był tragiczny. Wychodzili z pod niego z zamkniętymi oczami i szli z kontrą.

1

Tak ale Leo nie cofał się tak głęboko. Dawał piłki zaraz po tym jak je dostawał.

4

Jemu przydałoby się posiedzieć tak z 3/4 mecze na ławie. Może by się ogarnął.

3

Moim zdaniem wczoraj Barcelona zagrała za wolno. Wiem, że to pierwszy mecz itd ale w zeszłym sezonie graliśmy tak samo melancholijnie. Mieliśmy tyle okazji żeby skontratakowac a my graliśmy do tyłu i uspokajalismy grę. Aż prosilo się podać do Dembele, który był jeden na jednego z obrońcą. Mam nadzieję, że się to zmieni, bo kontratak i szybka gra to klucz do sukcesu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dlaczego wymieniles Arthura i Dembele?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?