0

Właśnie jeszcze nie wrócił xd

0

O której BarcaInfo wrzuca te swoje podsumowania? Dzisiaj prawie cały dzień bez neta i mało wiem :)

7

Michał kiedy wracasz? Bo już chętnie bym to Fichado zobaczył :)

4

Zdrada to by była gdyby odszedł do Realu. Tak to jest to zwykły transfer.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Po co to się męczyć na własne życzenie :)?

0

Są słabe. W tym na samym dnie są kluby Polskie.

0

Dla ciebie nie powinna mieć żadnego znaczenia.

0

Masz rację ale w połowie według mnie. No bo co kogo obchodzi ile klub zapłaci za jakiegoś gracza? Przecież to nie jego pieniądze. Jeżeli klub tyle wydaje to znaczy, że wie co robi i ma te fundusze :)

17

Choć nie jestem za tym żeby Vidal do nas przychodził to może dajmy mu szansę? Paulinho też miał być niewypałem a okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Może Arturo odpali i wyniesie się na wyżyny swoich możliwości?
A jako rezerwa może się sprawdzić.

0

Zbędna.

0

Chyba w fifie

9

Vidal lepszy od Rakiticia? Wolne żarty...

42

Właśnie dlatego nie będziesz odpowiedzialny za transfery xdd

7

"W czasie pracy w Niecieczy chciałem porozmawiać z panią prezes o polityce klubu, żeby wiedzieć, jakie są plany na przyszłość. Usłyszałem, że nie powinno mnie to interesować"~ Maciej Bartoszek.

Polska piłka część następna :D

1

Wydaje mi się, że odniósł się do umowy z PSG, w sprawie gdzie jeżeli zagra 12 meczów to Lokomotiv będzie musiał go wykupić. A więc jeśli będzie grał słabo to nie będzie wcale grał, co już tak oczywiste nie jest.

0

"Krychowiak już niedługo będzie do dyspozycji. Jeśli będzie lepszy od innych grających na tej pozycji, będzie miał miejsce w pierwszym składzie. Jeśli nie, nie będzie grał"~ Jurij Siomin, trener Lokomotivu.

0

Miałem właśnie o tym pisać :)

0

"Świetny chłopak, świetny. To była naprawdę świetna obrona" :D

0

Z tym u mnie nie ma problemu. Już kilka razy miałem kontuzje i jak wracałem to nie było widać różnicy. Goi się na mnie jak na psie ale nie chce przesadzić dlatego pytam :)

0

Lekarz powiedział, że lekkie (1 stopień) ale odziwo nie powiedział ile może trwać leczenie i jaką przerwę powinienem sobie zrobić xd

0

Ku**a niedługo startuje liga a ja sobie dzisiaj kostkę skreciłem...
Ile trzeba czekać aby móc zagrać?

1

Co to za Piotr?

2

Ja to się dziwię, że Morata przez tyle lat gra w tych lepszych klubach. Według mnie jego umiejętności nadają się co najwyżej na Everton, Milan czy Seville.

Dzisiaj to poziom Legii xd

5

Jedna z nich to moja siora :D
Już trzy razy ją pokazywali. Fuj xd

1

Mógłby się ten Messi ogolić. Wygląda jak Rumcajs :D

0

Co to jest?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie. A niektórzy płaczą, że przegraliśmy. To TYLKO mecz towarzyski xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?