Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie jeszcze nie wrócił xd
0
O której BarcaInfo wrzuca te swoje podsumowania? Dzisiaj prawie cały dzień bez neta i mało wiem :)
7
Michał kiedy wracasz? Bo już chętnie bym to Fichado zobaczył :)
4
Zdrada to by była gdyby odszedł do Realu. Tak to jest to zwykły transfer.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Po co to się męczyć na własne życzenie :)?
0
Są słabe. W tym na samym dnie są kluby Polskie.
0
Dla ciebie nie powinna mieć żadnego znaczenia.
0
Masz rację ale w połowie według mnie. No bo co kogo obchodzi ile klub zapłaci za jakiegoś gracza? Przecież to nie jego pieniądze. Jeżeli klub tyle wydaje to znaczy, że wie co robi i ma te fundusze :)
17
Choć nie jestem za tym żeby Vidal do nas przychodził to może dajmy mu szansę? Paulinho też miał być niewypałem a okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Może Arturo odpali i wyniesie się na wyżyny swoich możliwości?
A jako rezerwa może się sprawdzić.
0
Zbędna.
0
Chyba w fifie
9
Vidal lepszy od Rakiticia? Wolne żarty...
42
Właśnie dlatego nie będziesz odpowiedzialny za transfery xdd
7
"W czasie pracy w Niecieczy chciałem porozmawiać z panią prezes o polityce klubu, żeby wiedzieć, jakie są plany na przyszłość. Usłyszałem, że nie powinno mnie to interesować"~ Maciej Bartoszek.
Polska piłka część następna :D
1
Wydaje mi się, że odniósł się do umowy z PSG, w sprawie gdzie jeżeli zagra 12 meczów to Lokomotiv będzie musiał go wykupić. A więc jeśli będzie grał słabo to nie będzie wcale grał, co już tak oczywiste nie jest.
0
"Krychowiak już niedługo będzie do dyspozycji. Jeśli będzie lepszy od innych grających na tej pozycji, będzie miał miejsce w pierwszym składzie. Jeśli nie, nie będzie grał"~ Jurij Siomin, trener Lokomotivu.
0
Miałem właśnie o tym pisać :)
0
"Świetny chłopak, świetny. To była naprawdę świetna obrona" :D
0
Z tym u mnie nie ma problemu. Już kilka razy miałem kontuzje i jak wracałem to nie było widać różnicy. Goi się na mnie jak na psie ale nie chce przesadzić dlatego pytam :)
0
Lekarz powiedział, że lekkie (1 stopień) ale odziwo nie powiedział ile może trwać leczenie i jaką przerwę powinienem sobie zrobić xd
0
Ku**a niedługo startuje liga a ja sobie dzisiaj kostkę skreciłem...
Ile trzeba czekać aby móc zagrać?
1
Co to za Piotr?
2
Ja to się dziwię, że Morata przez tyle lat gra w tych lepszych klubach. Według mnie jego umiejętności nadają się co najwyżej na Everton, Milan czy Seville.
Dzisiaj to poziom Legii xd
5
Jedna z nich to moja siora :D
Już trzy razy ją pokazywali. Fuj xd
1
Mógłby się ten Messi ogolić. Wygląda jak Rumcajs :D
0
Co to jest?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie. A niektórzy płaczą, że przegraliśmy. To TYLKO mecz towarzyski xd