Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Malcom się nawet na ławce nie znalazł. Mógł wejść za Luisa chociaż na 10 minut.
5
Suarez tragedia. Lenglet też musi jeszcze popracować. Do reszty nie mam zastrzeżeń większych. Cou dobra zmiana :)
0
Piękności!!
Gdzie są hejterzy tego gościa, co oprócz Messiego jest najlepszy na boisku?
1
Najgorzej według mnie Lenglet.
1
I Lenglet.
0
Kanał jak się nazywa?
0
Superpuchar Niemiec w CP będzie gdzieś?
0
Cech jaki ręcznik xd
1
Patrząc na twoje komentarze, śmiało można stwierdzić, że na stronie zawitał nowy klaun.
0
Co to Za Lucas xd?
11
Złotooooooo x3!
1
Nie
0
Złotooooooo x2!
0
Lisanne de Witte najlepsza jak dla mnie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Złotooooooo!
0
Co za mecz Real gra? Towarzyski jakiś?
0
Wiem, że marne pocieszenie ale dobre i to. Resztę można obejrzeć na Acestream :)
0
Wyślij i mi też, proszę :)
0
A to nie miało być tak, że co kolejka to zmiana anteny? W sensie jedna kolejka na Eleven, następna na Canal+? Wydaje mi się, że to tak ma być. A więc obejrzysz w miesiącu przynajmniej 2 razy :)
50
To uczucie, gdy już jutro wraca Barça, a dodatkowo nie ma strachu, że Valverde wystawi chaotycznego Paulinho, a ponadto na utrzymanie/gonienie wyniku nie będzie musiał wchodzić Gomes.
Idealne podsumowanie okienka :)
Znalezione gdzieś na Twitterze
0
Towarzyski?
1
Będziesz pajacował z Arsenalem tak jak Socjopata z Giroud?
0
Ja to się zastanawiam, skąd taki Romero może wiedzieć o tym, że klub sugerował Dembele aby skrócił urlop. Na podsłuchu ich mają czy co? Przecież nikt z klubu mu o tym nie powiedział.
8
Borek w punkt.
4
''Gerard Romero twierdzi, że zainteresowanie PSG i opcja sprzedaży Dembele to nie jest ich wymysł, tylko tak wyglądają realia.
Klub powiedział francuzowi, że na niego liczą, on też chce zostać. Wzmianka też o adaptacji poniżej oczekiwań. A wg niego samego ma nadzieje, że zostanie.''
■neurophate
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od dwóch sezonów gra totalne dno. Wątpię, że odzyska formę w UTD, w dodatku pod wodzą Mou.
2
Był genialnym piłkarzem. Już się skończył.
0
Proszę cię, najprostszego podania gość nie umie wykonać. Ma dziurkę do podania, że aż się prosi a ten stoi i nie wie co zrobić.