Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ładny mecz, naprawdę dobrze grają. I mam takie dziwne uczucie, że nic nam się tu stać nie może :)
5
?
0
Z "bulem"? XD
0
Brawo Ernesto! Aby tylko zmiany potem były normalne i będzie fajnie :)
0
Jakby był lepszy to by wygrywał xd
3
Mam nadzieję, że Dembele coś ustrzeli dzisiaj :)
4
Ronaldo zawsze kopał się po czole.
0
Co to Levante takie dobre? :O
2
Czy kogoś tu dziwi, że Real bez Ronaldo gra lepiej? Przecież ten zawodnik jest słaby, więc o co chodzi? Widzę Allegri też głupi, Douglas siedzi Cr gra :D
0
Taaa, chyba kopanie się po czole :)
1
Zakład przyjęty :)
2
Gra lepiej niż Suarez....
0
Jaki jest hasztag na Twitterze do dyskusji do meczu Juve?
7
Jak to możliwe, że taki gość jak Douglas Costa grzeje ławę? Przecież to jest potwór, oj chciałbym żeby on u nas grał...
6
Hahah Ronaldo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Vardy kontuzja czy co?
0
Katie x jest spoko :)
2
Nie spłacił :)
4
Var i spalony. Sprawiedliwość istnieje :)
0
Kipruto właśnie wygrał bieg na trzy kilosy biegnąc bez buta :D
0
Nagroda dla najlepszego piłkarza SEZONU a nie Mundialu.
5
Salah czy Messi zasłużyli bardziej jeżeli chodzi o najlepszego piłkarza SEZONU.
0
Messi czy Salah grali lepiej. Jakieś fikcyjne wrażenie stworzył Mundial.
2
ZP zdecydowanie bardziej niż Modrić. Liga, PK, król strzelców, najlepszy drybler, najwięcej okazji stworzonych, więcej asysty od Modricia. Dlaczego nie?
1
Ale kurde za co? Za Mundial? Cały rok gówno grał, pod koniec na turnieju zabłysnął i niektórzy zapomnieli jak wyglądał wcześniej.
0
Dlatego się cieszę :D
0
Piłkarz Udinese, Rolando Madragora został zawieszony na jedno spotkanie za... przeklinanie podczas meczu z Sampdorią (0:1)
Ku**a dobrze, że w niższych ligach za to nie karają xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Paschalakis dzban roku.