2

Ładny mecz, naprawdę dobrze grają. I mam takie dziwne uczucie, że nic nam się tu stać nie może :)

5

?

0

Z "bulem"? XD

0

Brawo Ernesto! Aby tylko zmiany potem były normalne i będzie fajnie :)

0

Jakby był lepszy to by wygrywał xd

3

Mam nadzieję, że Dembele coś ustrzeli dzisiaj :)

4

Ronaldo zawsze kopał się po czole.

0

Co to Levante takie dobre? :O

2

Czy kogoś tu dziwi, że Real bez Ronaldo gra lepiej? Przecież ten zawodnik jest słaby, więc o co chodzi? Widzę Allegri też głupi, Douglas siedzi Cr gra :D

0

Taaa, chyba kopanie się po czole :)

1

Zakład przyjęty :)

2

Gra lepiej niż Suarez....

0

Jaki jest hasztag na Twitterze do dyskusji do meczu Juve?

7

Jak to możliwe, że taki gość jak Douglas Costa grzeje ławę? Przecież to jest potwór, oj chciałbym żeby on u nas grał...

6

Hahah Ronaldo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Vardy kontuzja czy co?

0

Katie x jest spoko :)

2

Nie spłacił :)

4

Var i spalony. Sprawiedliwość istnieje :)

0

Kipruto właśnie wygrał bieg na trzy kilosy biegnąc bez buta :D

0

Nagroda dla najlepszego piłkarza SEZONU a nie Mundialu.

5

Salah czy Messi zasłużyli bardziej jeżeli chodzi o najlepszego piłkarza SEZONU.

0

Messi czy Salah grali lepiej. Jakieś fikcyjne wrażenie stworzył Mundial.

2

ZP zdecydowanie bardziej niż Modrić. Liga, PK, król strzelców, najlepszy drybler, najwięcej okazji stworzonych, więcej asysty od Modricia. Dlaczego nie?

1

Ale kurde za co? Za Mundial? Cały rok gówno grał, pod koniec na turnieju zabłysnął i niektórzy zapomnieli jak wyglądał wcześniej.

0

Dlatego się cieszę :D

0

Piłkarz Udinese, Rolando Madragora został zawieszony na jedno spotkanie za... przeklinanie podczas meczu z Sampdorią (0:1)

Ku**a dobrze, że w niższych ligach za to nie karają xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Paschalakis dzban roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?