La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

0

Ja to jednak nagram sobie mecz i jak wstanę nie znając wyniku obejrzę sobie :D

1

@damian16161212 A ja tylko szczegółowy skrót. Jakoś nie kręcą mnie te towarzyskie mecze. Brak klimatu...

19

@Kamill10 Po takiej przerwie ? Nowi zawodnicy,młodzi
Nawet taki meczyk towarzyski cieszy

11

@Kamill10 Mnie każdy mecz cieszy Barcelony ale jak znam wynik to wtedy nie mogę jakoś oglądać.

0

@Kamill10 Ja tylko odliczam godziny do meczu za to :)

konto usunięte

1

@patrykzmc2000 Jak chodziłem do szkoły to też jarałem się każdym meczem towarzyskim, zarywałem nocki żeby je obejrzeć:)
Praca + studia skutecznie przekonały człowieka że sen jest lepszy nawet od finału ligi mistrzów a piłka nożna to tylko rozrywka a nie sens życia.

0

@patrykzmc2000 Takie mecze nie pokazują jak dany zawodnik gra. Poczekaj na mecz o stawkę. Przykład - Rok temu mecz towarzyski z Realem i późniejszy w Superpucharze Hiszpanii. Kuriozialna różnica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?