Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Igrzyska Olimpijskie w Polsce?!
1
@MesQueUnClub96 zawsze można polecieć:)
3
Amerykanie już kręcą show;)
0
No i elegancko a nie jakieś baby z brodą i ideologia lgbt!
1
@Kapitan hawk niestety nie;)
1
@Kapitan hawk jak nazywa się ta wokalistka?
1
@Pawlak1992 Tom Cruise;)
1
Ta symbolika to idea komunizmu?;)
1
Babka biegała na 10km (brązowy medal) a dziś wygrała maraton i nie miała nawet 24 godzin przerwy, szok!
1
@BorzyKrzys otóż to, dawniej czy nawet za komuny polskie firmy i zaklady sponsorowały sekcje sportowe i zawody nawet w mniejszych miastach
1
W Polsce niestety sport amatorski i łatwy/darmowy dostęp do infrastruktury sportowej jest bardzo słaby niestety(nie licząc dużych miast)
1
@TheNekro94 Donald Tusk ma rozliczyć związki sportowe i PKOL po Igrzyskach;)
2
Andrzej Duda: "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa." 2013 r.
0
Nasze podnoszenie ciężarów widzę R.I.P. a takie tradycje przecież:/
1
Andrzej Duda będzie wręczał medal Polakom?
0
@Xxxbarca4ever sam wyjdź jak chcesz, mam prawo do swojej opinii, Grbic przereklamowany mocno trener i tyle!
0
Poprzedni medal w grach zespołowych dla Polski na Igrzyskach, to J. Wójcik i Jego ekipa w piłce nożnej 1992 rok, trochę minęło;)
0
Grbic trenerski beton, Winiarski powinien prowadzić naszą kadrę!
0
Grbic mega przereklamowany trener...
1
Clevenot klasa światowa po prostu, no nic srebrny medal to też ogromny sukces
0
Tak niech Grbic wprowadza nerwową atmosferę na pewno to pomoże;)
0
Francja narazie bezbłędna
1
C'mon Brendie! :)
0
To jest ten amerykański dream team?!
0
Brawo Bednarek mamy medal!
1
Paweł Fajdek 5-krotny mistrz świata
A.Duplantis 2-krotny mistrz świata
Może kiedyś Armand dogoni legendę;)
3
Skandal sędziowski!
0
Jakby to skomentował ś.p. Zdzisław Ambroziak: "Niemcy grają na stratosferycznym poziomie!"
0
Finał Niemcy - Polska;)
1
@Stinger_ dokładnie to nie jest sport motorowy...