Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra ja tez krotki wiersz dodaje:
Barcelono! Mistrzu Nasz pokaż innym jak tym grasz,
Stwórz dziś spektakl, bądź najlepsza, piękne akcje, radość w sercach,
Bramki strzelaj, graj skrzydłami, wszyscy Cules są dzisiaj z Wami,
W naszych myślach tylko Ona z Katalonii BARCELONA=)
0
Dzisiaj Bayern, jutro Barca, 2-0 Nam wystarcza:D
0
Ronnie powinien pojechać, dla mnie jest to śmieszne, ze miejsce w kadrze ma np. taki Lucas z Liverpoolu:D a dla geniusza piłkarskiego tego miejsca brakuje...
0
Mozna powiedzieć, kto ma Eto'o, ten wygrywa Ligę Mistrzów:) ten człowiek powinien dalej grac dla Barcy, on jest jakimś cudownym talizmanem jak dla mnie...
0
Inter gra bardzo dobrze, ale nie można grac z Barca takim pressingiem przez 90 minut, na pewno w drugiej połowie będzie więcej miejsca i coś strzelimy jeszcze=)
0
piękna akcja:)
0
Valencia gra stojanowa, nic nie graja:/
0
Powiedzmy sobie szczerze jutro real na 100% wygra z Valencia:/ mimo dobrego składu maja słabego trenera, często obrońcy łapią czerwone kartki i ogólnie są mega nieprzewidywalni, tylko ze raczej rozczarowują niż sprawiają niespodzianki...ech
0
Ribery mnie trochę wkurza wielka gwiazda, laskę robi:/ do Bayernu Robben przyszedł i pokazuje, ze jest od Niego dużo lepszy hehe
Poza tym Barca potrzebuje młodych, zdolnych a przede wszystkim ambitnych takich jak Silva, Di Maria albo Navas
Takim gwiazdorkom mowie NIE
0
goool
0
aj szkoda...
0
Jak na mój gust mocno ofensywne ustawienie, ale to dobrze dla widowiska:)
0
Bardzo dobrze, Cześć Ich Pamięci...
0
Ja powiem tak, jestem zbudowany postawa całego zespołu wiadomo były gorsze i lepsze momenty, na pewno należy wyróżnić Zlatana(za duże zaangażowanie i bramki), Xaviego(król środka pola) i mimo wszystko Maxwella(mimo tego ze Theo go obiegł i poszła bramka zagrał świetnie) tak czy siak chyba najsłabiej Keita zagrał...
Natomiast za to co wczoraj pokazał Henry to powinna być chyba kara finansowa od klubu, wszedł wogole nie biegał, grał takiego stojanowa, ze głowa boli, tak sobie pomyślałem, ze brakuje jeszcze żeby bramkę samobójczą strzelił i najlepiej reka:/ Zawsze go szanowałem i lubialem za elegancje w grze i klasę na boisku, ale od wczoraj nie chce go więcej widzieć w koszulce Barcy.
0
Henry nic nie gra:/
0
Z taka gra na pewno wygramy, kwestia czasu:)
0
Na stronie realu był taki news i Perez mówił, ze real ma w DNA ma zapisane Europa i to jest prawda, oni maja zakodowane Europa - 1/8;)
Ale niech nie plączą, Barcelona ich pomści i wygra ten puchar na Santiago Bernabeu:)
0
Almeria widzę wysoko poprzeczkę zawiesiła, trzeba będzie się trochę napocić żeby wygrać:/
0
hanc
Musze przyznać, ze jeśli chodzi o Azpilicuete, to słabo go kojarzę, nie mam niestety tak dużo czasu, żeby oglądać wszystkie ciekawsze mecze..
Natomiast 100% zgoda jeśli chodzi o Van der Wiela z Ajaxu, ja jestem pod wrażeniem jego umiejętności, chłopak ma niesamowity potencjał, w ostatnim meczu z Juve bardzo fajnie się prezentował no i rzeczywiście kopia Alvesa, warunki fizyczne praktycznie identyczne:)
0
ja piernicze:/
0
Widze, ze takich newsow będzie sporo aż do letniego okienka:) a to oznacza, ze sprawa transferu jest praktycznie pewna.
A tak nawiązując do wczorajszego meczu Juve-Ajax pewnie niektórzy oglądali, co myślicie o takim zawodniku jak Gregory van der Wiel??
Prawy obrońca Ajaxu 22latek chyba, dla mnie bardzo ciekawy zawodnik jako zmiennik Alvesa.
0
test
0
BAN
0
Jest tyle informacji o Fabregasie, ze sprawa wydaje się pewna:) kto w takim razie następnym wzmocnieniem David Silva:>?
0
Jak już mamy brać z Arsenalu zawodników, to proponuje hurtem: pana Fabregasa, Eboue, Van Persiego no i młodego Songa:)
0
Super sprawa:) największą zaleta Davida jest jego wszechstronność, młody wiek no oraz to ze jest Hiszpanem i gra w La Liga.
0
Trochę nie na temat ocen...Widzieliście głównego newsa na rm.pl??? no po prostu nerwy mi puszczają, jakie to są palanty to szkoda slow w ogole,madrit cabron:/
0
Ja tez sie dolaczam, dzieki Pep:)
0
Poplynie Real oj poplynie po tej baskijskiej krainie=)
0
Messi by sie przydal teraz:/