0

Powiem szczerze czegoś takiego już dawno nie widziałem, wg Mnie Uefa powinna 3 mecze dla Ramosa i Xabiego, Dudek 1 mecz, Casillas 1 mecz,Mou 1lub 2 mecze...

Wielki klub jakim niby jest Real a w prawie każdym meczu jakieś zamieszanie Mourinho robi, żenada ,wstyd, absmak,nikczemność,podłość...itd.

0

Cos tak czuje w kosciach, ze Real i Barca o Niego powalczą a trafi do szejkow z Man City;) Zgdzam sie z opiniami ze 70mln to olbrzymie pieniadze, natomiast nie zgadzam sie z opinia np. soy17, ze jest wart max 20mln, widze w tym zawodniku wielki potencjal, ma dopiero 21 lat,jest Argentycznkiem(a tam rodza sie Bogowie,jak wiemy;), ma bardzo dobre warunki fizyczne - Na Munidalu gral malo ale w jego grze widze blysk, w wielkim klubie moze sie rozwinac, dla mnie nawet te 40-45mln Euro warto wydac.

0

Ja powiem tak pamietam dobrze D.Alvesa z czasow gry w Sevilli i wtedy naprawde wymiatal, u Nas z sezonu na sezon gra gorzej, zgadzam sie walczy, biega, ma zelazne pluca, ale jak dla mnie i niektorzy tez to pewnie widza zatrzymal sie w rozwoju, jesli jednak odejdzie widze u Nas kogos z dwojki Lahm lub Van der Wiel, ewentulanie Eboue:)

0

Szanowna Redakcjo napiszcie w miarę możliwości o nowym kontrakcie Alvesa, ewentualnym transferze Pastore, mozliwym zawieszeniu Mourinho...tyle się dzieje a pojawiają się newsy o Barcelonie Regal;)

0

Ja tez jestem za Xavim:)

0

W sumie dobrze, ten koleś przekracza pewne granice, pasowałbym do Samoobrony;)

0

Haha jakby to powiedział Zibi Boniek - Brawo;)

0

Przecież to barwy Korony Kielce:P

0

Super informacja, fajnie ze wszystko się potwierdza, u Nas Holendrzy się sprawdzają wiec i liczę na Ibre;) Mam nadzieje, ze kupimy jakiegoś Cracka na lewa obrona, jeśli nie w zimie to może latem,ale zawsze warto wcześniej negocjować:)

0

Oglądam mecz,pewnie podobnie jak niektórzy i trzeba pochwalić Sporting, nie graja autobusu, starają się coś konstruować, szansa duża na remis:)

0

Jeśli mam być szczery nie lubię takich zachowań, jesteśmy Barcelona grajmy fair:)

0

W końcu ofensywny pomocnik,młody, za niewielkie pieniądze - Alleluja i do przodu;)

0

Dla mnie nie ma znaczenia kiedy Real dostanie lanie;) Niech to będzie nawet w poniedziałek:)

0

Niepotrzebny mamy Keite i Mascherano;)

0

Tylko Pana Di Stefano lubię z Realu;)

0

Jeżeli chodzi o transfery dokonywane w ostatnim czasie przez Guardiole, to jest to kompletna partyzantka, bo np. po co nam w składzie trzech nominalnych lewych obrońców?! Tak szczerze chciałbym żeby jeszcze kiedyś wrócił Rijkard i Eto'o...

0

Pep co ty opowiadasz, nie lubię zarozumialstwa, ale takie asekuranctwo jest niepotrzebne, przecież FC Kopenhaga a Barca to przepaść na wielu polach, powinniśmy ich wysoko pokonać nie ma to ze tamto:)

0

Ten piłkarz to można powiedzieć kopia Deco, ciekawy zawodnik, ale czy wystarczająco dobry na Barcelonę, nie wiem...

0

A ja zapytam tak, kto go sprowadził do Barcelony, znając jego trudny charakter i styl gry ?! Guardiola

Dziękuje,dobranoc;)

0

W Hiszpanii tez była taka sytuacja niestety:/ nawet Samu chciał z boiska schodzić, dla przypomnienia filmik(mecz z Real Saragossa chyba):

0

Tylko zwycięstwo, hej Barca tylko zwycięstwo;)

0

Może mi ktoś odpisać co się dzieje z D.Alvesem?! co jak co ale jego gra w tym sezonie jest dramatyczna, jestem naprawdę zawiedziony postawa, bądź co bądź jednej z gwiazd naszego zespolu:/

0

Znowu geniusz taktyki Pep wystawia 2 defensywnych (szkoda ze nie 3) przeciwko słabemu zespołowi a gramy u Siebie przeciez:/ Ja nie wiem on tego nie widzi, powinni tez popracować nad skutecznością na treningach oraz nad stałymi fragmentami...

0

Kurcze jestem zwolennikiem talentu Villi, ale co się dzieje z Davidem to nie wiem, nie poznaje kolegi, za ten mecz powinien solidny ochrzan od Pepa otrzymać, no ale może będzie lepiej;)

Czyli jednak jest tak jak często pisze, Samy Eto'o to najlepszy obecnie napastnik na świecie, za Mou w defensywie musiał pracować, tu ma więcej zadań ofensywnych i pokazuje niesamowite klasę, wracaj do Nas mistrzu:)

0

Powiem tak ten chłopak to wielki talent,zdecydowanie jestem na tak, a poza tym przyda się pastor w drużynie;)

0

Ostatnia bramka Eto'o czysta poezja, jak można było oddać takiego zawodnika...szacunek na zawsze:)

0

No to po zabawie:/

0

David spokojnie w lidze 30 bramek strzeli lub więcej - Dla mnie on oraz Sammy Eto'o najlepsi napastnicy na świecie:)

0

Chyba go coś piecze, akurat jak Maxwell formę łapie, to może być jego sezon, potencjał chłopak ma bardo duży,NO WAY

0

Ja ciesze się przede wszystkim z Naszej gry oraz z bramki Davida:) Trzeba patrzeć na Siebie...ale w końcu Real wróg najgorszy ze wszystkich...Wróg , a wróg, ale swój,mój,nasz na własnej krwi wyhodowany;)

Generalnie weekend udany:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?