0

No to gratulacje dla Urugwaju i dla Muslery, a patrząc na niespodzianki na Copa to coś czuje ze w drugim półfinale Paragwaj z Wenezuela zagra;)

0

Mam nadzieje, ze chociaż piłkarze Realu zrobią ładny szpaler hehe

0

To chyba staje się już modne tzn. skarżenie na Barce i jej piłkarzy:D Widać niektóre zespoły chcą się ogrzewać przy sławie Barcelony, jeśli jednak Wągier skieruje pozew to ja bym na miejscu Naszego pozwał go za stręczycielstwo nieletnich piłkarzy z La Masii i to do Strasbourga;)

0

Ciekawy pomysł, nie powiem, chociaż mnie w meczu Argentyny z Kolumbia zachwycił Pablo Armero, tez lewy obrońca,warto mu się uważniej przyjrzeć:)

0

Leo10Villa7

Zgadzam się, jestem pod wrażeniem Jego gry dzisiaj:)

0

Po pierwszej połowie wyróżniłbym bym trio: Banega, Milito, Lavezzi...

0

Rogalinho10

Na stronę tvp sport wbijaj, transmisja online:)

0

Tylko nie Neymar, ta gwiazdka do siedmiu boleści, w tych pieniądzach można mnie genialnego Kuna Aguero - piłkarza ukształtowanego i ogranego w Europie, który jest niewiele gorszy od Messiego...Jeszcze ta kwota 45mln, to masakra po prostu:/

0

Czy Cesc jest rzeczywiscie tak zdeterminowany, żeby do Nas trafić? Nie jestem do Tego przekonany, w tamtym roku tak chciał przejść, aż został u Papy Wengera, teraz zanosi się na to samo...Najlepsze są artykuły w hiszpańskich gazetach,z gatunku: ze ponoć ktoś zapytał Fabregasa czy odchodzi a ten pokiwał głowa i powiedział: Tak w tym sezonie zagram w Barcelonie i są to źródła zbliżone do najbliższych przyjaciół piłkarza;) Ta cala saga jest śmieszna, jeśli chce grac w Arsenalu i być kapitanem ok nie ma problemu, jego wybór, ale jeśli chce odejść niech się w końcu określi, pokaże, ze ma jaja a nie transferowa saga od kilku lat, śmieszne się to robi pomału:/

0

Ciekawy ten skład Brazylii nie powiem...Tak na poważnie to ta pomoc komicznie wygląda już Polska ma w pomocy lepszych grajków Blaszczu,Ludo,Mierzejewski,Matuszczyk,Dudka,Grosik:)

0

Ja nawet za 20mln nie widzę Rossiego w Barcelonie,jestem za transferem Aguero (bez względu na koszty) to prawie kopia Messiego, świetny piłkarz idealnie pasujący do stylu Barcelony, Sanchez tez ciekawa opcja, na mistrzostwach w RPA pokazał się z dobrej strony, tylko nie Neymar, kolejny rozpuszczony dzieciak ala Robinho...Szkoda, ze Hulkiem się nie interesujemy, to jest prawdziwy gladiator;)

0

Bóg wiedział gdzie zesłać Mesjasza,jest tylko jeden taki klub na świecie:)

0

Si! Si! Si!

0

Ależ nerwy, ależ mecz się szykuje, na takie uczty piłkarskie warto czekać, mam nadzieje, ze Barcelona wygra w końcu jesteśmy United jak nikt inny;)

0

Dobra decyzja, po co się później denerwować a tak spokojnie się będą aklimatyzować w Londynie popijając herbatkę:)

0

Powiem tak, nie lubię Casillasa, niedawno mówił, ze Messi jest najlepszy na świecie, potem żeby załagodzić konflikt z Krystyna zaczął opowiadać, ze najlepsi graja w Realu. Wszyscy robią z niego najlepszego bramkarza, a ostatnimi laty to Valdes jest jednym z najlepszych:)

0

Rooney za często chwali Barce i piłkarzy np. Inieste, widać ze chciałby u Nas grac;)

0

Grantos

Zeby ogladac w HD trzeba miec raczej dobrego kompa, napisz jakie masz parametry, ale tez jak kolega mowi to moze byc problem z kodekiem, moze tez masz za duzo ich zainstalowanych...

0

Albo niech przedstawia dowody, albo sprawa o pomówienie, no bez kitu ta są naprawdę poważne zarzuty i nie chce żeby Barca została uwikłana przez Żydków w takie sprawy:/

0

Jesli rzeczywiscie jest zainteresowanie, to mozliwe ze ktos z pomocnikow odejdzie, tak naprawde Denilson to dla mnie typowy srodkowy pomocnik, napewno nie tylko defensywny, ale gracz raczej przecietny, pozyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie, osobiscie rozgladalbym sie powoli za srodkowym obronca:)

0

Jeżeli tak go żegnają, to musi być dobry:)

0

La Dolce Manita:)

0

Messi_10.!

Oczywiście że nie;)

0

Boti boti boti madridista qui no boti! Zimno kurde trzeba się rozgrzewać;)

0

Zespołem który może się równać z Barcelona jest jak już Barcelona B i tyle w temacie:) Mou tez się napinał, po piąteczce się uspokoił, Wenger tez coś mówił o tym, ze są lepsi w tym sezonie, pójdzie parę razy La dolce manita z tymi drużynami i wszystko wróci do normy;) Wypowiedzi będą takie:

Wenger: Musimy się jeszcze dużo uczyć, mimo iż mamy świetnych zawodników

Van Gaal: Barca ma Puyola i Pique a My kogo mamy?

Mou: Jeszcze się nie wypowiedzi al, ale będzie coś w stylu, z Barca chcemy się spotkać dopiero w finale;) itd.,itp. wypowiedzi będą padać:D

0

ChicaLatina

Barca to urodzeni zwycięscy, ambitni, pewni siebie, chyba nie oczekujesz ze Barcelona przestraszy się dzieciaków Wengera;)

0

Dla Nas to jest jeden z najlepszych rywali, ponieważ oni graja otwarta piłkę i słabo bronią, nawet jak na Emirates remis lub delikatna przegrana, to u Nas będzie pogrom taka prawda, Barca obecnie gra bardzo dobrze w defensywie, także naprawdę jestem spokojny;)

0

Ciężki rywal:/ ale mecze fajne:)

0

Najlepsze jest to ze na stronach klubów gdzie jada z Nami dzień w dzień, wszyscy piszą tylko nie Barca hehe, budzimy strach i szacunek, bo tak naprawdę dla Barcy na ta chwile nie ma mocnego rywala:)

0

Ja proponuje hardkorowa wersje;)

Szejkowie płacą 50mln E a my wypożyczamy Inieste na pól sezonu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?