Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wiem, ale to chyba jakaś zorganizowana akcja pt. "Sprzedajemy Ville"...Ja mowie nie! David zawsze z Nami!
0
Meri Krizma dla Wszystkich!
0
Optowałbym za tym, ze w ogóle wypowiedzi Mou na Naszej stronie się nie pojawialy:/ No bo jak można mieć jakikolwiek szacunek do człowieka, który na każdym kroku obraza Barce a dodatkowo nawet jej trenerowi włożył kiedyś palec do oka...Szkoda nerwów, a wartość Jego różnych wypowiedzi mniej niż zero...
0
Mocna ekipa ta Zambia;)
0
Czy Tobie czasem Iker sufit na łeb się nie spadł?!
0
Ale brama ulala:)
0
Nie rozumiem jednego dlaczego niektórzy nie doceniają Roberta...Niedawno Lewy zagrał dwa mecze z Realem i pokazał klasę, a wielbiony Falcao w meczu z tym samym przeciwnikiem nie pokazał nic...
0
Rok 2020...Neymar: Nie jestem jeszcze gotowy na przeprowadzkę, może w następnym sezonie;)
0
Dla Marki to nawet słońce jest białe...
0
Ronaldo podpatrzył wolne Messiego i od razu postęp widać:)
0
I po co Turan ręką zagrywał, zupełnie niepotrzebny rzut wolny...
0
Ale Barca klepie, to się głowie nie mieści! Tu może być pogrom
0
Ja w pierwszej rundzie glosowałem na Falcao i mam nadzieje,ze Jego trafienie wygra:)
0
Mimo wszystko Alonso dużo bardziej sympatyczny niż Vettel jak dla mnie, mimo, ze jest za Realem:)
0
Ten chłopak to najlepszy transfer ostatnich lat! Wkomponował się od razu w zespól i coby nie mówić dodał duża jakość na lewej stronie a do tego jest jeszcze młody i może poprawiać pewne elementy w swojej grze:)
0
Pep obstawiam wybierze Anglię, tutaj zastąpi sir Alexa,ktory przyspieszy swoje odejscie lub Włochy i wtedy Milan, myślę, ze te dwie opcje wchodzą w grę, Chelsea wykluczam, ze względu na to, ze Roman nie szanuje trenerów:)
0
Niech Levante uważa, nadchodzimy FC Barcelona - Władcy Kalendarza jak to mówi Mou;)
0
Teraz zamiast Audi w Madrycie , będą rozdawać kurtki i czapki:)
0
Super Betis zagrał brawo!
0
Zaraz możemy świętować mistrzostwo:)
0
Ramos pracuje na druga zółtą;)
0
Wśród trenerów LaLiga liderem fair-play jest Jose Mourinho:)
0
Ronaldo co kontakt to leży i ona ma ZP dostać haha
0
Brawo Aguero, liczę,ze ManC jeszcze pociśnie:)
0
Mi poza Ronim brakuje przede wszystkim kata Realu czyli Eto'o, zawsze będę pamiętał Jego bramki i znakomite zagrania i to ze byl prawdziwym antimadridista:)
0
Neymar na tym zdjęciu pokazuje co myśli o tej plotce;)
0
Nie wiem czy czytacie weszło, ale jak dzisiaj wszedłem na ich stronę to myślałem, ze spadnę z krzesła, jeden z głównych artykułów brzmi: "Iniesta 2012: najbardziej przereklamowany piłkarz", w ktorym chyba red. Stanowski zestawia statystyki i wychodzi mu, ze Andres to w sumie cieniutki piłkarz, mało strzela i asystuje...A najlepszy jest początek, gdzie ów redaktor chwali się, ze ogląda mnóstwo meczów, jak dla mnie może ich oglądać tysiące, ale to nie zmienia kompletnie faktu, ze ten człowiek nie zna się na piłce...Podważać geniusz czarodzieja Iniesty, nie nie chce mi się o tym gadać, bo ciśnienie mi skoczy;)
P.S. Jeśli wiec zapytają was kiedyś kto jest lepszy Iniesta czy np. Wszołek, sprawdźcie po prostu statsy i jeśli lepsze na Polak tzn. ze jest lepszy:D Brawo opiniotwórczy portal weszło!
0
Niestety nie oglądałem dzisiejszego meczu, ale z tego co piszecie Alexis dalej nie może odnaleźć formy, szkoda, bo to dobry grajek, ale tak jak kiedyś pisałem, nie decydują tu kwestie sportowe, tylko psychika i relacje w zespole. Nigdy nie zapomnę z tamtego sezonu meczu, po którym Messi miał ostre pretensje do Sancheza, a ten tylko spuścił głowę smutny...Powiedzmy szczerze Leo chyba nie przepada za Alexisem i wywiera na Niego dodatkowa presje, a on niestety nie ma zbyt mocnej psychiki:/
0
Ja powiem szczerze na początku w ogóle nie chciałem Neymara w Barcy widzieć, wielka gwiazda lansowana, jak często piłkarze z Brazylii przez Pelego, fryzura lepsza niż Cr7, ale w ostatnim czasie trochę pooglądałem meczy, akcji z Jego udziałem i gość mnie oczarował. Nie wiem z czego to wynika, ale on ma w sobie (jak pewnie każdy Brazylijczyk), wielka radość z gry, entuzjazm, nieprzewidywalność a do tego niesamowita technikę...Oczywiście musiałby trochę popracować nad dopasowaniem się do stylu Blaugrany, nad taktyka oraz przygotowaniem fizycznym, ale to może być wejście takie jak Ronni miał kiedyś u Nas:) Wiec liczę, ze mimo wszystko trafi do Barcy:)
0
A niech glosuje nawet na Sare Carbonero;)