0

35mln klauzula, trochę mało jak dla mnie...Za tyle chyba Gotze odszedł do Bayernu i nie była to wygórowana kwota, ale dobrze, ze przedłużył kontrakt:)

0

Nie wiem dlaczego, ale coraz mniej kręcą mnie pilarze z Brazylii, często gwiazdki przereklamowane, malo waleczne, imprezowicze...Niech biorą przykład z piłkarzy niemieckich, taki np. Marco Reus - chłopak szybki, dobry technicznie, kreatywny i co najważniejsze i czasem na tyłku pojeździ ze wślizgiem:) Potrzeba Nam więcej piłkarzy z charyzma!

0

Bardzo mi imponuje ten chłopak. z ekipy młodych wilków najbardziej lubię Jego, Montoye i Bartre:)

0

Ładna oprawa w Machesterze:)

0

No właśnie bylem na Botidze i patrze a tam przy koszulce informacja "Out of stock" i myślę, kurde już wykupili wszystkie:) Dzieki za info, ze od poniedziałku będą dostępne, coś nie doczytałem widocznie;) A koszulki super fajne, ale te Wasze serwisowe z tamtego roku Por Que tez trzymają poziom:)

0

Campeones:)

0

Cris haha

0

Ronaldo zaraz wyleci hehe

0

BVB to kopalnia talentów, ja bym tam z pięciu, sześciu piłkarzy hurtem kupił(bo taniej;) - Hummels, PIszczek, Gundo, Reus, Lewy a i Suboticem bym nie pogardził i wtedy mamy skład na lata:)

0

Już nie mam sil pisać o Tito czy Zubim, chłopak ewidentnie daje sygnały, ze chce grac w naszym klubie, a Barca czeka nie wiem na co, może na Mathieu;) Styl podobny do gry Pique, ok zgadzam się tylko forma Matsa a Gerarda w ostatnich sezonach to niebo a ziemia:)

0

Powalczmy o Niego a Tito na pewno znajdzie mu pozycje w zespole;)

0

Atak na przyszły sezon powinien wyglądać tak: Messi-Lewy-Rooney i miażdżymy wszystkich hehe, nie potrzeba Nam żadnego Neymara:)

0

Do osób, które śledzą Bundesligę, mam pytanie, czy ten chłopak gra dobrze nogami?

0

Ile razy oglądam Valencie, mam wrażenie, ze obrona to ich najsłabsza formacja...A Mathieu owszem, nie gra źle, ale na lewej obronie, szukajmy zawodników na pozycje stopera z jakością a nie byle-jakością:)

0

Wg Mnie niepotrzebnie Andres się wypowiada o Ikerze, zostawmy Real i ich sprawy wewnątrz szatni, niech sobie nawet do gardeł skacze a Mou niech sprzedaje Pepe, Ikera i innych...

0

Bramkarz w Barcelonie musi grac dobrze nogami! Wszystko inne jak wiek, forma itd. jest mniej ważne;)

0

A na trenera Rafa Benitez i Amen:/

0

Cały świat widzi, ze BVB ma wielu ciekawych piłkarzy: Piszczek, Hummels, Subotic, Gundo, Reus, Lewy, warto, żeby Barca w końcu ruszyła z transferami, bo inne kluby nie śpią:)

0

Alves brawo...

0

Później niektórzy narzekają na Bartre, ale widzę, ze lepiej, żeby Adriano grał na środku obrony, to jest prowokacja przecież...

0

Pepe Reina o matko i do tego jeszcze grubasek Benitez na trenera;)

0

A nie wiecie jak ten bramkarz-robot gra nogami:>?

0

W sumie przy wyborze bramkarza mamy dwie drogi: albo kupujemy kogoś młodego na lata, za duże pieniądze lub sprowadzamy jakiegoś doświadczonego golkipera, za niewielka kwotę, na parę lat, a w międzyczasie czekamy na bramkarza ze szkółki lub szukamy powoli Jego następcy:) Jak widać po ManUtd, sir Alex zagrał va bank z zakupem DeGei i chyba zbudował bramkarza chyba na 10-15lat:) Osobiście jestem za taka opcja

0

Alexis z całym szacunkiem, ale jest za slaby psychicznie do grania w tak wielkim klubie jak Barca, brakuje mu odpowiedniego charakteru,a tego niestety nie da sie wyuczyć...Dlatego powinien odejść w tym okienko dla dobra wszystkich.

0

Jeśli to prawda, to trochę jestem zawiedziony, ale wiadomo najmniej winni poleca pierwsi, żeby pokazać, ze robimy przebudowę:/

0

Trzeba powalczyć o zawodników BVB, Piszczek, Hummels, Reus, Gundo Lewy - oni wszyscy powinni być w orbicie zainteresowania Barcy, do tego Klopp jako trener i wracamy na właściwe tory:) Koszt takiej operacji pewnie ze 150ml euro, ale i tak się zwróci;)

0

Tito jak ma honor, to powinien odejść po sezonie!

0

Wszyscy wiedza, jak Robben schodzi do lewej, ale niewielu potrafi Go zatrzymać...

0

No Panowie powalczcie chociaż o honorowa bramkę!

0

Wszystkie problemy Barcy zaczęły od momentu, kiedy Messi zaczął stawiać się ponad klubem, kiedyś był innym chłopakiem, szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?