Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tego chłopaka bym widział u Nas, popatrzcie na Jego bicepsy:)
0
Na zdjęciu jak widać pokazuje, ze najbliżej mu do Legii;)
0
Myślę, ze wybierze ManUtd, tam brakuje zawodnika o takich parametrach, szkoda, ze nie dostał większego zaufania od Tito...
0
Tito już tak wymyśla, ze chce mi się z tego śmiać...Skończy się tym, ze albo nikogo nie kupimy albo kupimy jakiegoś zapchajdziurę na ławkę:/
0
Chce znowu cenę Nam podbić hehe
0
Widziałbym Go kiedyś w Barcelonie ponownie, wiem to jak podpisać pakt z diabłem, ale warto, bo to najlepszy trener na świecie:)
0
Wiesz Messi w ostatnim czasie się zmienił i nie lubi jak ktoś świeci bardziej od Niego, ale obym się mylił:)
0
Kurde boje się tylko, ze jak chłopak się rozkręci i zacznie błyszczeć, to Messi się może wkurzyć:/
0
Wydaje się mega sympatycznym gościem, który ma taka pozytywna energie jak większość piłkarzy z Brazylii:)
0
Sympatyczny gość z Niego:)
0
Tam Sara Carbonero siedziała?!
0
O gdzie ten Ney:>?
0
W sumie Ivanovic bardzo dobry obrońca i do tego może grac na boku obrony także dla Niego tak, co do Luiza nie mam zdania:)
A poza tym nie dziwie się, ze Mou chce Nam pomoc, on nosi Barce na zawsze w sercu,oto dowód:
:)
0
15 punktów nieźle naprawdę, to nawet dwie ręce za mało, żeby pokazać taka różnicę hehe
0
Dal znakomita zmianę i jeśli się nie mylę zaliczył asystę przy drugiej bramce:)
0
Ja już o tym pisałem, pisze i pisać będę, ze Rosell i cala Jego ekipa powinni odejść jak najszybciej, zanim na dobre skompromitują Nasz klub, cytując klasyka "To nie jest prezes, to je pozorant..."
0
Fajnie, ze Sociedad zagra w el. LM zasłużyli dobra gra przez cały sezon (m.in. wygrali z Nami 3-2), a Valencii przyda się zimny prysznic:)
Depo szkoda, w dobrych czasach na El Riazor bili Real aż milo;)
0
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem Wojtek Szczęsny i tego będę się trzymał:)
0
Przepraszam ucieczka z miejsca wypadku, stworzenie zagrożenie dla życia i zdrowia innych, być może jechał na podwójnym gazie...Mam nadzieje, ze klub wyjaśni sprawę i w razie konieczności podejmie odpowiednie kroki, to działa na wizerunek klubu:/
0
Jak znam życie, to pewnie kupi go ManUtd, tam brakuje takiego zawodnika w środku pola, ale dla Barcy będzie to spory cios, bo jest to wielki talent...
0
Rozwiązać z nim dyscyplinarnie kontrakt!
0
Wskazówka dla trenera - Neymar to urodzony środkowy obrońca, nie od dziś wiadomo, ze Tito to mistrz w wyszukiwaniu zawodnikom nowych pozycji, na których z reguły się nie sprawdzają hehe
0
Puyol kończy karierę chyba...
0
Jak to Kazik śpiewał: "Wybrałem Cię spośród milionów
Wybrałem tak jak mogłem wtedy - najlepiej..." - no oby to był dobry wybór:)
0
I to jest słuszna koncepcja, nawet jest trochę podobny do Gotze;)
0
Jeśli będzie podawał Messiemu, to współpraca będzie przebiegała dobrze, jeśli nie to już się boje, bo Messi lubi się obrażać na partnerów z ataku przykłady: Ibra,Villa, Sanchez...
0
Przecież już wiadomo od pewnego czasu, ze Tito, Zubi i Rosell to amatorzy na swoich pozycjach i z każdym tygodniem utwierdzają mnie w tym przekonaniu...
0
Geble dokładnie ten chłopak to wielki talent!
0
Wielka szkoda, zawsze jak grał nigdy nie zawodził, jeszcze jeden sezon mógł zostać...
0
Fabregas napastnikiem hehe