0

I tego chłopaka bym widział u Nas, popatrzcie na Jego bicepsy:)

0

Na zdjęciu jak widać pokazuje, ze najbliżej mu do Legii;)

0

Myślę, ze wybierze ManUtd, tam brakuje zawodnika o takich parametrach, szkoda, ze nie dostał większego zaufania od Tito...

0

Tito już tak wymyśla, ze chce mi się z tego śmiać...Skończy się tym, ze albo nikogo nie kupimy albo kupimy jakiegoś zapchajdziurę na ławkę:/

0

Chce znowu cenę Nam podbić hehe

0

Widziałbym Go kiedyś w Barcelonie ponownie, wiem to jak podpisać pakt z diabłem, ale warto, bo to najlepszy trener na świecie:)

0

Wiesz Messi w ostatnim czasie się zmienił i nie lubi jak ktoś świeci bardziej od Niego, ale obym się mylił:)

0

Kurde boje się tylko, ze jak chłopak się rozkręci i zacznie błyszczeć, to Messi się może wkurzyć:/

0

Wydaje się mega sympatycznym gościem, który ma taka pozytywna energie jak większość piłkarzy z Brazylii:)

0

Sympatyczny gość z Niego:)

0

Tam Sara Carbonero siedziała?!

0

O gdzie ten Ney:>?

0

W sumie Ivanovic bardzo dobry obrońca i do tego może grac na boku obrony także dla Niego tak, co do Luiza nie mam zdania:)
A poza tym nie dziwie się, ze Mou chce Nam pomoc, on nosi Barce na zawsze w sercu,oto dowód:


:)

0

15 punktów nieźle naprawdę, to nawet dwie ręce za mało, żeby pokazać taka różnicę hehe

0

Dal znakomita zmianę i jeśli się nie mylę zaliczył asystę przy drugiej bramce:)

0

Ja już o tym pisałem, pisze i pisać będę, ze Rosell i cala Jego ekipa powinni odejść jak najszybciej, zanim na dobre skompromitują Nasz klub, cytując klasyka "To nie jest prezes, to je pozorant..."

0

Fajnie, ze Sociedad zagra w el. LM zasłużyli dobra gra przez cały sezon (m.in. wygrali z Nami 3-2), a Valencii przyda się zimny prysznic:)
Depo szkoda, w dobrych czasach na El Riazor bili Real aż milo;)

0

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem Wojtek Szczęsny i tego będę się trzymał:)

0

Przepraszam ucieczka z miejsca wypadku, stworzenie zagrożenie dla życia i zdrowia innych, być może jechał na podwójnym gazie...Mam nadzieje, ze klub wyjaśni sprawę i w razie konieczności podejmie odpowiednie kroki, to działa na wizerunek klubu:/

0

Jak znam życie, to pewnie kupi go ManUtd, tam brakuje takiego zawodnika w środku pola, ale dla Barcy będzie to spory cios, bo jest to wielki talent...

0

Rozwiązać z nim dyscyplinarnie kontrakt!

0

Wskazówka dla trenera - Neymar to urodzony środkowy obrońca, nie od dziś wiadomo, ze Tito to mistrz w wyszukiwaniu zawodnikom nowych pozycji, na których z reguły się nie sprawdzają hehe

0

Puyol kończy karierę chyba...

0

Jak to Kazik śpiewał: "Wybrałem Cię spośród milionów
Wybrałem tak jak mogłem wtedy - najlepiej..." - no oby to był dobry wybór:)

0

I to jest słuszna koncepcja, nawet jest trochę podobny do Gotze;)

0

Jeśli będzie podawał Messiemu, to współpraca będzie przebiegała dobrze, jeśli nie to już się boje, bo Messi lubi się obrażać na partnerów z ataku przykłady: Ibra,Villa, Sanchez...

0

Przecież już wiadomo od pewnego czasu, ze Tito, Zubi i Rosell to amatorzy na swoich pozycjach i z każdym tygodniem utwierdzają mnie w tym przekonaniu...

0

Geble dokładnie ten chłopak to wielki talent!

0

Wielka szkoda, zawsze jak grał nigdy nie zawodził, jeszcze jeden sezon mógł zostać...

0

Fabregas napastnikiem hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?