Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wstrzymał Real, ruszył Ziemię, polskie go wydało plemię;)Moje modlitwy i marzenia powoli się spełniają, jest nadzieja na Roberta w Barcelonie, ale o Niego teraz wszystkie topowe kluby będą walczyć, wiec nie będzie to takie proste...
0
Czy to pisał jakiś ekspert z MD, jeśli tak to jestem zalamany:/ Nam oprócz nowego bramkarza oczywiście, potrzeba solidnego przebudowania obrony, jak dla mnie powinniśmy kupić minimum 2 obrońców środkowego(to oczywiste) oraz prawe obrońcę, który bardziej skupia się na zadaniach defensywnych niż ofensywnych, bo np. PIszczek (niby słabszy od Alvesa), pokazał jak skutecznie kryć Cristiano. Jeśli chodzi o Jordiego Albe, to jeśli Abidal będzie zdrowy, to wolałbym, żeby to on grał na lewej obronie.
Pomocników mamy aż nadto, ale chyba byli kupowani, bez większych konsultacji ze sztabem trenerskim, bo w jakim celu przyszedł Song?! Kolejny defensywny pomocnik, który był przerabiany na środkowego obrońcę (tak jak Masche). To kwestia także określenia ich roli i zadań, wykorzystania ich potencjału i tu rola trenera i sztabu, bo Fabs ma grac dobre spotkanie raz na 5 meczy?! Nie bardzo to rozumiem, przecież jak do Nas przychodził, to był jednym z najlepszych piłkarzy Premier League...
W ataku potrzeba Nam cm przede wszystkim, konkretnego środkowego napastnika, który wykończy akcje oraz powalczy od czasu do czasu o górne piłki, który czasem da możliwość innych wariantów rozegrania, dla mnie już od dłuższego czasu takim napastnikiem jest Lewy:) Natomiast Messi powinien przestać być ponad klubem i wrócić na swoja dawna pozycje czyli na skrzydło...
0
Bardzo ładne, wraca zółty kołnierzyk to tez fajnie:)
0
Od dzisiaj można już oficjalnie pisać, tak jak o innych crackach RL9:)
0
Robert I wanna thank you much!
Thank you very much:)
0
Gracz meczu: Pepe + Jego włosy:D
0
Ale dla mnie co gra dziś Reus!
0
Pepe przez te włosy nie ma odpowiedniej wentylacji głowy;)
0
Tak ja pisałem wcześniej Lewy do Barcy!
0
Wg kibiców Realu Lewy strzela tylko ogórkom, wiec...
0
Po co Weiedenfeller ściągnął rękawice?! Ronaldo ma aż tak delikatna skore?!
0
Mats obniża cenę za siebie, dobrze dla Nas;)
0
Jak fan Roberta jestem zufrieden:)
0
Progressive
W relacji jakość/cena niewielkie;)
0
PatrychoO
Wiesz kto się śmieje, to się śmieje:) Ja od bardzo dawna jestem zwolennikiem talentu Roberta, on ma już prawie wszystko do bycia napastnikiem klasy światowej (musi poprawić skuteczność jeszcze, chociaż to jest dziwny argument, bo jest liderem strzelców Bundesligi!, jeśli niby taki np. Mandukic z Bayernu jest lepszy od Niego, to dlaczego nie strzelił 35-40 bramek...). Lewy z sezonu na sezon się rozwija, jest młody, byłby do wyjęcia za niewielkie pieniądze, ma dobre warunki fizyczne, potrafi grac zespołowo (drugi w klasyfikacji kanadyjskiej Bundesligi( 23gole, 7asyst) - to idealny napastnik dla Barcy i nie tylko pewnie;)
0
To może od razu 50 na okrągło, nie bójmy się ten chłopak będzie najlepszy golkiper na świecie!
0
Wczoraj nic nie moglem napisać, ale dzisiaj na spokojnie uważam, ze Barca potrzebuje koniecznie przebudowy po tym sezonie i więcej świeżej krwi, jeśli tego nie zrobimy, to w przyszłym sezonie nic nie wygramy...Popatrzmy na głównego rywala Real, obecnie są zgrana paczka z generałem Mou na czele,ze świetna obrona, w okienku dokupią prawdziwego napastnika plus jeszcze kogoś do środka pomocy i będą jeszcze mocniejsi niestety( mogą nawet pożegnać Ikera, żeby tylko zostawić Jose). To wszystko wynika z tego, ze Perez, kiedy przyszedł, zrobił przebudowę zespołu, kupił kilku cracków, zatrudnił najlepszego trenera na świecie i efekty przyszły, kiedyś laliśmy ich 5-0 a teraz przegrywamy z Nimi ostatnio regularnie:/
Warto tez zwrócić uwagę na formę od pewnego czasu Naszych zawodników, kiedyś wielkich np. Pique, ile on błędów narobił w tym sezonie, Alves - cień samego siebie z lat poprzednich, Fabs - raz na jakiś czas dobry mecz, Pedro - to nie wiem co się z nim stało, Xavi i Puyol - to obecnie powinni być zawodnicy rezerwowi a Messi - kiedyś skromny chłopak grający na skrzydle, dziś za wszelka cenę musi grac na środku i strzelać po 100 bramek na sezon, bo inaczej się obrazi...
0
Odejść to powinien Rosell z tym swoim Katarem całym :/
0
Bija Nas Niemcy niestety...
0
Co się dziwicie jak rządzi Uefadryt:/
0
Nie wiem dlaczego macie problem z Jego ewentualna pensja, niech zarabia nawet więcej niż CR7...W sumie jak ten się dowie, to będzie smutny znowu hehe
0
Jeśli to prawda, to jest to znakomity wybór. Gott sei dank!
0
Fajnie, ze dostał szanse i pokazał, ze nie taki Victor slaby jak go malują;)
0
Barca potrzebuje obrońcę, który gra dobrze nogami, dlatego tez jestem za Glikiem:)
0
0
Manita będzie:)
0
Nie wiem dlaczego niektórzy narzekają, mamy bardzo dobre losowanie 2 mecz u siebie, Paryżanie w tym roku w ogóle mnie nie przekonują, ledwo przeszli Valencie a Galata to bardzo dobry zespól z Droga, Sneijderem i Muslera i Real sie napoci mocno:)
0
Chyba jednak podgrzali kulki;)
0
Haha jest!!!
0
Ale para hehe