0

Słowami, które kojarzą mi się z C.Ronaldo są żel, bycie narcyzem, machanie rekami, symulowanie,pycha, egoizm na boisku...dopiero potem kojarzę go z pięknych bramek i asyst. Sam pracował na swój wizerunek przez wiele lat a teraz dochodzi jeszcze kompleks Messiego, lekki żal gościa...

0

Bardzo dobry mecz, brawo Chorwaci, chociaż trochę szkoda ambitnej Irlandii mieli swoje sytuacje:)

0

Bardzo dobra wiadomość, teraz kolejny cel środkowy obrońca:)

0

Jak urodzi się dziewczynka, to powinien jej dać na imię Cristina:)

0

Jeśli to prawda, to będzie to duży błąd Tito...

0

Dziwi mnie obecność Negredo...

0

Przedstawienie trwa, magia futbolu, liczy się tylko czysta gra:) Dziękujemy Pep!

0

Jak dzisiaj będzie komentował Szpaku to chyba biorę notes i zapisuje wszystkie śmieszne teksty, a potem może wrzucę na stronę:) Visca el Barca, Visca el Szpaq;)

0

Dla mnie to stroje to nieporozumienie, z sezonu na sezon coraz gorzej to wygląda, uważam, ze takie kluby jak Barca powinny jednak trzymać klasyczna linie strojów a nie najważniejsze żeby napis Qatar Foundation był najlepiej widoczny:/ Marze o tym, żeby wrócili do strojów retro, podretuszowali je trochę i byłoby super i oryginalnie i tradycyjnie, ale to tylko moja opinia:)

0

Szkoda, ze Yaya odszedł, w Manchesterze potwierdził, ze jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie:)

0

Panowie, jak czytam niektóre komentarze, to nie wiem czy śmiać się czy płakać...Wpisy typu tylko Llorente, żaden Hulk, albo jedynie Aguero lub Falcao, za chwile tylko Van Persie i nikt więcej itd. Każdy z tych napastników jest bardzo dobry lub świetny, ma swoje zalety i wady, ale decydują tez czynniki ekonomiczne np. ile jeszcze ma do końca kontraktu, czy Jego zespól zagra w LM, relacje miedzy Barca a danym klubem itp. Wiec myślę, ze decyzja odnośnie napastnika powinna i zapewne będzie bardzo dokładnie analizowana przez zarząd i dyrektora sportowego:)

0

Powiem szerze, ze nie oglądałem w tym roku ligi holenderskiej, wiec trudno mi o Nim wypowiadać, ale z opinii fachowców wychodzi, ze to ciekawy obrońca, który potrafi wyprowadzić piłkę oraz zdobyć bramkę, atutem wydaje się także cena i wiek:)

0

Klauzula za Messiego jest za niska, powinni wpisać minimum 1mld Euro;)

0

Admini ratujcie stronę!

0

Falcao ma-sa-kra!!!

0

Pisałem już wczoraj ten post dotyczący Roberta Lewandowskiego, oto dlaczego to właśnie on powinien być celem nr 1 w przypadku wzmocnienia ataku...A wiec w skrócie;)
-Warunki fizyczne - 1.84m
-Wiek - 24 lata nieskończone jeszcze
-Umiejętność gry zarówno na szpicy jak i cofniętego napastnika
-Szybka adaptacja do nowych warunków - Robert już swobodnie mówi po niemiecku
-Pracowitość, ambicja, Robert z sezonu na sezon robi olbrzymie postępy
-Pokora - w Borussi na początku siedział na ławce mimo to walczył
-Gra głową
-Gra zespołowa - notuje oprócz bramek, wiele asyst
-Umiejętność gry kombinacyjnej
-Charakter, gracz w zasadzie niekonfliktowy
Podsumowując: Na dziś uznawany za najlepszego gracza Bundesligi, przyczynił się dwa razy do zdobycia mistrzostwa, wielki talent dostrzegany przez wielu specjalistów w Europie, także tylko on, jeszcze rozumiem kandydaturę Van Persiego, ale Adrian?! z całym szacunkiem za to, ze strzelił piękną bramkę Valencii? Zobaczcie na Jego bilans, to ma być napastnik, bez żartów proszę...

0

szymonst

Uważasz, ze za takiego zawodnika i w tym wieku 20-25mln czy nawet 30 to dużo? Ja uważam, ze nie, no ale nie Ja o tym decyduje niestety;)

0

Z napastników tylko Robert Lewandowski:) On ma tyle atutów, ze artykuł by można o tym napisać, dlatego tylko w skrócie :
-Warunki fizyczne - 1.84m
-Wiek - 24 lata nieskończone jeszcze
-Umiejętność gry zarówno na szpicy jak i cofniętego napastnika
-Szybka adaptacja do nowych warunków - Robert już swobodnie mówi po niemiecku
-Pracowitość, ambicja, Robert z sezonu na sezon robi olbrzymie postępy
-Pokora - w Borussi na początku siedział na ławce mimo to walczył
-Gra głową
-Gra zespołowa - notuje oprócz bramek, wiele asyst
-Umiejętność gry kombinacyjnej
-Charakter, gracz w zasadzie niekonfliktowy
Podsumowując: Na dziś uznawany za najlepszego gracza Bundesligi, przyczynił się dwa razy do zdobycia mistrzostwa, wielki talent dostrzegany przez wielu specjalistów w Europie, także tylko on, jeszcze rozumiem kandydaturę Van Persiego, ale Adrian?! z całym szacunkiem za to, ze strzelił piękną bramkę Valencii? Zobaczcie na Jego bilans, to ma być napastnik, bez żartów proszę...

0

W końcu pojawiają się informacje o tym zawodniku, takiego talentu nie można odpuścić, chłopak ma świetny zmysł do gry kombinacyjnej i fajnie wyważone proporcje jeśli chodzi o defensywę i ofensywę...Pewnie większość chciałaby J.Albe, ale powiedzmy szczerze co pokazał Alba w dwumeczu z Atletico? Na pewno to dobry zawodnik, ale Alaba to już na dziś klasa światowa na swojej pozycji:)

Mam nadzieje, ze kupimy jeszcze środkowego obrońcę( tu nie mam swojego faworyta, chociaż chyba najciekawszy Hummels;), napastnika tutaj zdecydowanie Lorente oraz młodego bramkarza do rywalizacji z Valdesem.

0

Nie no bez żartów, przecież Alves to jeden z symboli obecnych sukcesów Barcelony i jeden z jej liderów, chyba na świecie nie ma drugiego tak grającego prawego obrońcy, mam nadzieje, ze to zwykle plotki transferowe...

0

Nie rozumiem dlaczego na tej liście nie ma Jurgena Kloppa, po Guardioli chyba najbardziej pasującego do stylu Barcy trenera:)

0

Po tym meczu napisze jedno słowo - Alaba, ten chłopak jest niesamowity, mam nadzieje, ze Barca o Niego powalczy, nawet kosztem Jordiego Alby:)

0

Nie do konca zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze to bylo niefortunne zderzenie...Valdes powinien sie troche ogarnac, bo tak naprawde chcial znokautowac Drogbe, a dobrze, ze Gerardowi glowy nie urwal:/
Zgadzam sie z opiniami, ze Valdes w wielu waznych meczach nie daje rady, nie wiem czy wynika to z braku koncenracji czy moze z braku konkurencji

0

Niech się Valdes w końcu ogarnie bo zaczyna mnie denerwować, ostatnio gra bardzo średnio a na dodatek dzisiaj kontuzjował Pique, który być może byłby kluczowym piłkarzem w końcówce...

0

Przecież Clos Gomez to daleki kuzyn Mario Gomeza z Bayernu i wielki fan drużyny z Bawarii, Villarato Villarato;)

0

Powinno być napisane 4 punkty (1punkt;) straty, a wg Mnie ciekawy kalkulator jest na stronie Marki, gdzie można wytypować wyniki meczów Realu i Barcy i zobaczyć punkty na koniec...Jak nie lubię tej madryckiej gazety, tak to jest całkiem fajny pomysł:)
Link:
http://www.marca.com/2012/03/20/multimedia/graficos/1332251926.html

0

Podziękowania dla Valencii za ambitna postawę, a warto pochwalić przede wszystkim Guaite, ten chłopak to fenomen jak dla mnie, jak ma dobry dzień broni jak w transie, jak najlepszy bramkarz świata;) Tylko 1 punkt straty do Realu niby nie dużo, ale jednak...Myślę, ze niestety z Atletico w derbach wygrają i wszystko rozstrzygnie się na San Mames,jak Baskowie zagrają jak ostatnio to porażka Realu bardzo możliwa,VeB:)

0

Mourinho to chory człowiek, z niesamowitym kompleksem wobec Barcy, ale ten typ już tak ma niestety...I zarówno Jarosław będzie do końca życia mówił o Smoleńsku i zamachu, tak samo ten pajac będzie do końca kariery trenerskiej mówił o Barcelonie i sędziach:)

0

Alexis to naprawdę świetny zawodnik, natomiast każdy piłkarz przychodzący do Barcelony (poza piłkarzami ze szkółki np. Cesc, Pique), potrzebuje czasu na wkomponowanie się do zespołu i aklimatyzacje...Chociaż wg Mnie pewnym problem jest presja Messiego, Alexis boi się wziąć ciężaru gry na siebie, częściej dryblować, być bardziej pod gra( wczoraj był trochę schowany za obrońcami), już kiedyś po jednym meczu Leo miał pretensje do Sancheza a on schodził smutny przez to...

0

Jakby to powiedział Kaziu Węgrzyn szykuje się dzisiaj fajny, naprawdę fajny meczyk i oby tak było;) Moj typ 2:2 lub 3:2 dla Barcy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?