Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby na to nie patrzyć sprzedaliśmy się, cóż takie czasy...:/
0
zibiku
Rozumiem ze to ironia była;)
0
Mimo ze jest świetnym piłkarzem nie chce go tutaj widzieć! w głowie to ma pustki, kolonia argentyńska się zrobi i jeszcze Messiego sprowadzi na złą drogę, no way...:/
0
Na Barce na ta chwile nie ma mocnych, najgroźniejsi rywali Chelsea i Manu forma średnia lub kryzys, Arsenal tez średnio, a nasza forma ostatnio mega poszła w gore, jednak myk jest taki ze mecze dopiero za parę miesięcy...
0
Panie Mourinho powiem tak, są normalni ludzie i są parapety...
-Ulubione piosenki Cristiano Ronaldo?
-No woman no cry
-Rycz mała rycz;)
0
Ja powiem tak każda opcja będzie w miarę dobra, tylko bez tego drzewa na koszulce:/
0
Super widzę ze mój apel przyniósł efekt;) Fajnie ze pojawiają się rozluźniające tematy, a Crackovia jest świetna, mam nadzieje ze dział Humor powstaje na poważnie i pojawią się za jakiś czas gry,zdjęcia,karykatury,filmiki dla relaksu:)
0
Oby Inter oby Inter:)
0
Powiem tak marze o tym , żeby wylosować Inter, co jest możliwe:) mam nadzieje ze po takim dwumeczu nie będzie wątpliwości kto jest lepszy, tamten sezon szczęśliwie z nami przeszli,dlatego pałam żądza rewanżu;)
0
Manita z innej perspektywy;)
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/25439/kaka_321.jpg
0
GauchoR80
No źle to wyraziłem, byłoby łatwiej odnosić się do komentarzy na forum, wiadomo pewne nicki się zapamiętuje, ale wtedy myślę będzie łatwiej, np. patrzysz acha to ten co uważa ze Casillas jest lepszy od Valdesa,itp.;)
0
PYTANIE DO REDAKCJI - (sorry ze nie do tematu,ale potem zapomnę;):
1)Czy byłaby możliwość wprowadzenia avatarow do kont? Myślę ze ułatwiłoby to czytanie komentarzy
2)A druga rzecz czy jest możliwość ograniczenia wypowiedzi dla nowych użytkowników np. na okres 1-2 miesięcy, od rejestracji konta, ograniczy to spinkę i spamowanie
0
marco9512
Przestań gościu spam robic:/
0
Szczerze wole żeby dostał Xavi jednak, może to jest pierwsza trojka, ale niekoniecznie w takiej kolejności:)
0
Apel do Redakcji! Po tych wszystkich przejściach proponuje dziś lub jutro zamieścić newsa(newsy) na rozluźnienie, może jakiejś fajne zdjęcia,filmy z GD i z dzisiaj:)
Strona Realu prowadziła dziś relacje na żywo z naszych kłopotów,proponuje im się odgryźć jakoś:P
0
Dzisiejsze zwycięstwo będzie smakowało jak nigdy, a na deser Real straci punkty i znowu udany weekend:P
0
Nie zdążymy na 20.30, nie ma takiej możliwości, pewnie kolo18 wyjedziemy, 200km potem, to autobus musi jechać ze średnią prędkością około 80-100km/h, co myślę w warunkach pogodowych jest niemożliwe,potem jeszcze dojazd na sam stadion, lipa no...:/
0
Gran Derbi przy dzisiejszych emocjach, to proszę się nie śmiać pikuś, to wszystko przejdzie do historii, oby z pozytywnym zakończeniem;)
0
Strona Realu Madryt tez prowadzi NA ŻYWO relacje z naszej podróży i kłopotów, ładne maja kompleksy wobec Barcy,cóż przybijam im piątkę;)
0
darwar
Nie rób spamu:/
0
W oczekiwaniu proponuje podpiąć pod ten news piosenkę - The Doobie Brothers - "Long Train Runnin'" :)
0
Okej ze strony Naszego klubu na pewno błąd logistyczny, ale bez przesady, jakby Osasuna nie mogla dotrzeć na mecz do Nas, to ja nie krzyczałbym walkower!walkower!, trochę zrozumienia, w Hiszpanii mega zamieszanie na lotniskach plus śnieg, a oni co chcą? Barca ma prawo normalnie podróżować, a może tydzien wcześniej mieli przylecieć do Pampeluny,nie trochę zluzują, już wystarczy ze przez pyl podroż do Mediolanu mieliśmy i wiadomo, jak to się skończyło...
0
Ale problem, sanie,renifery i jazda, jeszcze zdąża;)
0
ares!
Hehe dokładnie, ja proponuje żeby Nasi piłkarze zaczęli jeszcze Beara Gryllsa i Szkole Przetrwania oglądać;)
0
Coentrao to świetny zawodnik,bardzo młody a posiada duże umiejętności, byle, jestem i będę za tym transferem:)
Generalnie z nasza lewa obrona jest taki problem, ze nie mamy na niej prawdziwego cracka, często jest rotacja, gra ten który ma lepsza formę, dodatkowo mamy 3 nominalnych lewych obrońców, co tez nie jest dobre, mam nadzieje ze zostanie to jakoś rozwiązane. A co do Bale'a bardzo go lubię, ale on gra już jako typowy skrzydłowy, wiec raczej byłoby to zbyt ofensywne ustawienie...
0
Moje wybory:)
De Gea - Van der Wiel, Pique, Puyol, Coentrao - Robben, Xavi, Sneijder, Iniesta - Villa, Forlan
Trener Del Bosque, Kapitan Puziol;)
Szkoda ze nie ma Valdesa,bo na Niego bym glosowal:/
0
Mnie akurat prowokacje Ronaldo nie ruszały, w najgorszych powinno być karygodne zachowanie Ramosa pod koniec meczu...
0
Barcelona to Bogowie piłki, masakra, co za piękna noc, Nasi piłkarze zagrali dziś kosmicznie,jesteśmy najlepsi:) Barcelono jesteś Wielka! Madryt pokłońcie się Mistrzowi:) Nie no nie wiem co napisać;)
0
Ogólnie już zaczyna się ciekawie robić, a najlepsze ze Jimmy Jump tez szykuje się na Mourinho hehe
0
marco9512
Po tych wszystkich prowokacjach Mourinho, czego się spodziewałeś kwiatów na powitanie?!