0

Gourcuff świetny zawodnik, dobre warunki fizyczne, pasuje do stylu Barcy - zgadzam się z Wami, jeśli nie Cesc to trzeba postarać się o sprowadzenie Francuza=)

0

Na tym zdjęciu widać, ze bardzo się kochają;)

Ale co tam najważniejsze żeby dobrze grali w piłkę, życie prywatne to ich sprawa:)

0

Sprawa jest prosta, kto ma w składzie Eto'o ten wygrywa Ligę Mistrzów, oddaliśmy nasz talizman...szkoda

0

Ja tego kompletnie nie rozumiem, ten cały agentino mówi, ze Yaya chce grac i pakuje go do Chelsy, gdzie środek jest bardzo dobrze obsadzony hehe, przecież to jakaś parodia:/

Ich pomocnicy: Essien, Lampard, Obi Mikel, Ballack, Deco,Joe Cole...

0

To niesamowite jak mu ta koszulka pasuje - Witamy David na pokładzie:)

0

Ludzie wszystko przecież działa!

0

Panie agencie spokojnie, jest jeszcze opcja, ze na skrzydle Pedro, w środku Villa, a Ibra będzie ławkę rezerwowych wspierać:)

Jedyna nadzieja w szejkach z Man City, oni z Barcy każdego by chcieli kupić, wiec może Zlatan im wciśniemy;)

0

Jeden David mało, jeden David mało dwóch Davidów by się zdało;)

0

A ja czytałem w jednym z hiszpańskich brukowców, ze Ibra do Realu a do Nas Boski Cristiano:D

0

Ja powiem tak jestem za transferem Fabregasa, ale nie za wszelka cenę! Jeśli to ma się wiązać z oddaniem Toure, to jestem na NIE! Jak potrzebujemy rozgrywających na dobrym poziomie, to wg mnie warto rozważyć tych piłkarzy:

-Modric - super przegląd pola, mimo słabych warunków fizycznych gra w lidze angielskiej ze aż milo patrzeć

-Gourcuff - z Bordo odchodzi Blanc, wiec może warto zainteresować się tym zdolnym piłkarzem, na + dobre warunki fizyczne i młody wiek

-Moutinho - nie wiem jak teraz gra, ale dla mnie to drugi Deco

Pewnie jeszcze kilku się znajdzie, także powiedzmy sobie szczerze są piłkarze klasowi, co prawda nie Hiszpanie, ale w razie czego jest alternatywa

A co do transferu Davida Villi, to jestem zdecydowanie na tak, klopot z napastnikami z glowy:)

Acha i jeszcze marze, żeby przyszedł do na Gregory Van der Wiel, ten chłopak to drugi Alves, musi u nas grac:)

0

Dziękujemy za te wszystkie lata, zbudowałeś Nam Wielka Barce, która będzie rządzić przez wiele lat w Europie, Gracias el Presidente:)

0

Panowie dobrze ze Mistrzostwa za niedługo i będziemy mogli dalej naszym graczom kibicować, a dzisiaj piękny wieczór - Gratulacje:)

0

Madrid, cabrón saluda al campeón!

0

Czemu Pep nie wprowadza trzech muszkieterów (Ibra, Henry,Iniesta)?

0

Ja mowie Toure>>Messi;)

0

Macie racje powinni wejść Henry, Iniesta oraz Ibra:D

0

Toure>>Messi :D

0

Ten link powinien działać:

sop://broker.sopcast.com:3912/82153

0

No to szampana można powoli otwierać=)

0

Jak wczoraj Lech z Zagłębiem hehe

0

Tiki-taki i Malaga:D

0

Barcelona zdenerwowana jak Lech wczoraj;)

0

Jeśli chodzi o stronę Soccer-live, to ja polecam wybrać - jeśli będzie działać Sopcast - Navip (po rosyjsku), często na tym kanale oglądam ligę angielska, jakość super:)

0

Patrick wracaj do Nas:D 34 lata to nie tak dużo, jeszcze 2 lata pograsz z Messi, Xavim,Pedro...:)

To był napastnik, oglądanie go w akcji to jak czytanie poezji;)

0

Marzenia jednak się spełniają:)

0

Hehe fajny news, tak sobie właśnie dziś myślałem o Nim bo piszą, o możliwości jego odejścia. Powiem szczerze gość mnie mega denerwował, ale napastnik to z Niego jest naprawdę niezły i paradoksalnie pasuje do Nas;)

No nie wiem sam, trochę kontrowersyjna kandydatura jednak...jestem na TAK (jeśli oczywiście taka mozliwosc się pojawi).

0

Wybieram się za chwile na imprę, ale musiałem meczyk chociaż pierwsza polówkę oglądnąć i już raczej spokojny jestem, chociaż Sewilla to nieobliczalny zespól i do końca trzeba uważać=)

0

Powiedzmy szczerze pasuje powoli rozmawiać z klubami i sondować zainteresowanie Zlatanem, zgadzam się z fanthomasem, zapewne jedynym klubem, który jest w stanie wyłożyć 40-50mln to ManCity i w tym nadzieja:)

Napastników, którzy pasowali by do Barcy jest kilku, problem to zgody ich klubów na transfer:/ może rzeczywiście warto Suarezem się zainteresować...nie wiem, ale jeśli Villa by przyszedł to tez bardzo dobrze, marzenie tak jak większość Torres:)

Tak myślę, ze Zlatan nie zmieni swojego stylu, jest po prostu za wolny na grę Barcy niestety:/ A Eto'o jest jeden niepowtarzalny, magiczny, napastnik z wielkim sercem, szkoda, ze odszedł...

0

Graczdari

Zgadzam się z Toba, ale wiesz nie chodzi mi o radykalne poukładanie Barcy( Bron Boże;), tylko po prostu o nie przeginanie z ta elastycznością - co powoduje m.in. niewykorzystywanie potencjału danego zawodnika:) a powodem wg Mnie jest zbyt wąska kadra klasowych zawodników...

0

Wiecie co nasuwa mi się jeszcze jedna myśl odnośnie naszej gry, a mianowicie chodzi o ta nasza elastyczność i wymienność pozycji, jest to na pewno duża zaleta ale może i wada? Bo np. taki Bayern poukładany Lewy obrona wiadomo kto, na środku wiadomo, skrzydła wiadomo, Inter podobnie, Man Utd tak samo - np. myślę Evra lewa obrona, Giggs lewe skrzydło, Scholes środek itd. a w Barcelonie Maxwell raz lewy obrońca, za chwile skrzydłowy, Ibra środkowy napad, za chwile wymienność i na skrzydło, Pique środek obrony, może tez grac na DM albo uwaga środkowego napastnika, Messi skrzydłowy/napastnik/rozgrywający czasami itd.

Chodzi mi o to ze te pozycje powinny być bardziej określane i zawodnicy powinni w obrębie ich grac, by nabierać przede wszystkim odpowiednich nawyków, uważam, ze to bardzo ważne w dłuższym okresie czasu...Ale może się mylę;)

Acha sztandarowy przykład - wystawianie Iniesty na skrzydle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?