Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gourcuff świetny zawodnik, dobre warunki fizyczne, pasuje do stylu Barcy - zgadzam się z Wami, jeśli nie Cesc to trzeba postarać się o sprowadzenie Francuza=)
0
Na tym zdjęciu widać, ze bardzo się kochają;)
Ale co tam najważniejsze żeby dobrze grali w piłkę, życie prywatne to ich sprawa:)
0
Sprawa jest prosta, kto ma w składzie Eto'o ten wygrywa Ligę Mistrzów, oddaliśmy nasz talizman...szkoda
0
Ja tego kompletnie nie rozumiem, ten cały agentino mówi, ze Yaya chce grac i pakuje go do Chelsy, gdzie środek jest bardzo dobrze obsadzony hehe, przecież to jakaś parodia:/
Ich pomocnicy: Essien, Lampard, Obi Mikel, Ballack, Deco,Joe Cole...
0
To niesamowite jak mu ta koszulka pasuje - Witamy David na pokładzie:)
0
Ludzie wszystko przecież działa!
0
Panie agencie spokojnie, jest jeszcze opcja, ze na skrzydle Pedro, w środku Villa, a Ibra będzie ławkę rezerwowych wspierać:)
Jedyna nadzieja w szejkach z Man City, oni z Barcy każdego by chcieli kupić, wiec może Zlatan im wciśniemy;)
0
Jeden David mało, jeden David mało dwóch Davidów by się zdało;)
0
A ja czytałem w jednym z hiszpańskich brukowców, ze Ibra do Realu a do Nas Boski Cristiano:D
0
Ja powiem tak jestem za transferem Fabregasa, ale nie za wszelka cenę! Jeśli to ma się wiązać z oddaniem Toure, to jestem na NIE! Jak potrzebujemy rozgrywających na dobrym poziomie, to wg mnie warto rozważyć tych piłkarzy:
-Modric - super przegląd pola, mimo słabych warunków fizycznych gra w lidze angielskiej ze aż milo patrzeć
-Gourcuff - z Bordo odchodzi Blanc, wiec może warto zainteresować się tym zdolnym piłkarzem, na + dobre warunki fizyczne i młody wiek
-Moutinho - nie wiem jak teraz gra, ale dla mnie to drugi Deco
Pewnie jeszcze kilku się znajdzie, także powiedzmy sobie szczerze są piłkarze klasowi, co prawda nie Hiszpanie, ale w razie czego jest alternatywa
A co do transferu Davida Villi, to jestem zdecydowanie na tak, klopot z napastnikami z glowy:)
Acha i jeszcze marze, żeby przyszedł do na Gregory Van der Wiel, ten chłopak to drugi Alves, musi u nas grac:)
0
Dziękujemy za te wszystkie lata, zbudowałeś Nam Wielka Barce, która będzie rządzić przez wiele lat w Europie, Gracias el Presidente:)
0
Panowie dobrze ze Mistrzostwa za niedługo i będziemy mogli dalej naszym graczom kibicować, a dzisiaj piękny wieczór - Gratulacje:)
0
Madrid, cabrón saluda al campeón!
0
Czemu Pep nie wprowadza trzech muszkieterów (Ibra, Henry,Iniesta)?
0
Ja mowie Toure>>Messi;)
0
Macie racje powinni wejść Henry, Iniesta oraz Ibra:D
0
Toure>>Messi :D
0
Ten link powinien działać:
sop://broker.sopcast.com:3912/82153
0
No to szampana można powoli otwierać=)
0
Jak wczoraj Lech z Zagłębiem hehe
0
Tiki-taki i Malaga:D
0
Barcelona zdenerwowana jak Lech wczoraj;)
0
Jeśli chodzi o stronę Soccer-live, to ja polecam wybrać - jeśli będzie działać Sopcast - Navip (po rosyjsku), często na tym kanale oglądam ligę angielska, jakość super:)
0
Patrick wracaj do Nas:D 34 lata to nie tak dużo, jeszcze 2 lata pograsz z Messi, Xavim,Pedro...:)
To był napastnik, oglądanie go w akcji to jak czytanie poezji;)
0
Marzenia jednak się spełniają:)
0
Hehe fajny news, tak sobie właśnie dziś myślałem o Nim bo piszą, o możliwości jego odejścia. Powiem szczerze gość mnie mega denerwował, ale napastnik to z Niego jest naprawdę niezły i paradoksalnie pasuje do Nas;)
No nie wiem sam, trochę kontrowersyjna kandydatura jednak...jestem na TAK (jeśli oczywiście taka mozliwosc się pojawi).
0
Wybieram się za chwile na imprę, ale musiałem meczyk chociaż pierwsza polówkę oglądnąć i już raczej spokojny jestem, chociaż Sewilla to nieobliczalny zespól i do końca trzeba uważać=)
0
Powiedzmy szczerze pasuje powoli rozmawiać z klubami i sondować zainteresowanie Zlatanem, zgadzam się z fanthomasem, zapewne jedynym klubem, który jest w stanie wyłożyć 40-50mln to ManCity i w tym nadzieja:)
Napastników, którzy pasowali by do Barcy jest kilku, problem to zgody ich klubów na transfer:/ może rzeczywiście warto Suarezem się zainteresować...nie wiem, ale jeśli Villa by przyszedł to tez bardzo dobrze, marzenie tak jak większość Torres:)
Tak myślę, ze Zlatan nie zmieni swojego stylu, jest po prostu za wolny na grę Barcy niestety:/ A Eto'o jest jeden niepowtarzalny, magiczny, napastnik z wielkim sercem, szkoda, ze odszedł...
0
Graczdari
Zgadzam się z Toba, ale wiesz nie chodzi mi o radykalne poukładanie Barcy( Bron Boże;), tylko po prostu o nie przeginanie z ta elastycznością - co powoduje m.in. niewykorzystywanie potencjału danego zawodnika:) a powodem wg Mnie jest zbyt wąska kadra klasowych zawodników...
0
Wiecie co nasuwa mi się jeszcze jedna myśl odnośnie naszej gry, a mianowicie chodzi o ta nasza elastyczność i wymienność pozycji, jest to na pewno duża zaleta ale może i wada? Bo np. taki Bayern poukładany Lewy obrona wiadomo kto, na środku wiadomo, skrzydła wiadomo, Inter podobnie, Man Utd tak samo - np. myślę Evra lewa obrona, Giggs lewe skrzydło, Scholes środek itd. a w Barcelonie Maxwell raz lewy obrońca, za chwile skrzydłowy, Ibra środkowy napad, za chwile wymienność i na skrzydło, Pique środek obrony, może tez grac na DM albo uwaga środkowego napastnika, Messi skrzydłowy/napastnik/rozgrywający czasami itd.
Chodzi mi o to ze te pozycje powinny być bardziej określane i zawodnicy powinni w obrębie ich grac, by nabierać przede wszystkim odpowiednich nawyków, uważam, ze to bardzo ważne w dłuższym okresie czasu...Ale może się mylę;)
Acha sztandarowy przykład - wystawianie Iniesty na skrzydle...