0

Ale Barca jedzie, mam nadzieje ze 6-0 będzie;)

0

Jestem za tym transferem za takie pieniądze bardzo dobry zawodnik, patrząc jak kontuzjogenny jest Iniesta a i Xavi jest sezon w sezon mocno eksploatowany

0

Dzieki za te lata gry w Barcelonie Gio!

Wielki profesjonalista,super zawodnik!

0

Kurde biorę się za pisanie piosenki o naszym bohaterze:)

0

Bardzo dobry mecz, szacunek dla Urugwaju i gratulacje dla Niemców:)

Zgadzam się z Wami Forlan rewelacja na tym turnieju, ale warto pamiętać, ze miał tez duży wkład w zdobycie Ligi Europejskiej,wiec świetna forma przez cały sezon.

0

Na początku tej sagi transferowej bylem przekonany, ze wszystko pójdzie w miarę szybko i sprawnie a teraz jestem zmęczony już tzw.sprawa Fabregasa i jego DNA...

Tak naprawdę, jak zresztą pokazał Mundial jest wielu świetnych, a co najważniejsze nie takich drogich zawodników na jego pozycje, Barca ma wybór:)

0

Gratulacje dla Hiszpanii, David Villa no to jest gość nie mam pytań, kapitalny zawodnik, sam praktycznie potrafi stworzyć sobie sytuacje...A co do Torresa zgadzam się, tak słabego to go chyba nigdy nie widziałem, powinien grac Llorente.

Nie wiem czy Was to wkurza, ale Ja mam ochotę zadzwonić do TVP lub maila im wysłać, jada po tych Hiszpanach strasznie, ze się przeczołgali do kolejnej rundy, ze nie graja jak na ME, itd pieprzą, no ludzie kurde to jest Mundial przecież, ta Portugalia to nie ogórki, to nie Polska;) Ja nie wiem oni oczekują, ze co Hiszp- Paragwaj będzie 5-0 a potem z Argentyna lub Niemcami gładkie 3-0?! To jest Turniej tu liczy się skuteczność, pewne wyrachowanie, a co Brazylia dużo lepiej gra??

A i jeszcze jedno wysyłam maila do Txiki Begiristaina, żeby ściągnęli tego Fabio Contrao, no ten chłopak jest świetny jak dla mnie:)

0

socio adamo

Co do Davida Villi zgadzam się w 100%. Obserwuje go już dokładnie od kilku sezonów oraz w reprezentacji i nie mam wątpliwości, jak dla mnie napastnik kompletny,świetny technicznie, mimo niewielkiego wzrostu dobrze gra głową, niesamowity instynkt strzelecki...Jeszcze jak dostanie u Nas wsparcie w postaci Messiego i Pedro, to już się boje:D

0

Wyczytałem gdzieś, ze Mancini powiedział,ze "Ibra to najlepszy napastnik w Europie", no cóż ciężko oddawać nasza białą perle, ale za rozsądną cenę można się zgodzić. Ogólnie trzeba przyznać, ze ten Mancini niegłupi gość;)

0

piqe15

Zniszczyć to może sobie fryzurę hehe, wielki Ronaldo ksywa Strzelam z każdej pozycji, Hiszpania jest zgrana, forma powoli lepsza, wniosek - pokona Portugalię:)

0

Ciekawy zawodnik, ale uważam, ze np. Luka Modric jest od Niego lepszy,oglądałem sporo meczy Tottenhamu w tamtym sezonie i jego gra robi wrażenie:)

0

Jak ktoś ma wątpliwości czy Mata pasuje do Barcy, polecam ogladnac;)



Tylko jedna sztuczka,ale za to jaka:)

0

Toshi

3 razy napisałeś,ze zarząd Valencii zdementował te informacje, chyba większość umie czytać...

0

Ja uważam, ze 20mln euro za takiego zawodnika jak Mata to bardzo dobra decyzja, chłopak młody, Hiszpan, i wg mnie ma nawet większy potencjał niż Silva, którego tez bardzo lubię:) Dodatkowo podrażnimy trochę Real kupując ich wychowanka;)

0

35mln + Ronaldinho i gitara;)

0

Po tym meczu wyleczyłem się z Jesusa Navasa;)

0

Pewne są tylko śmierć i podatki Panie Rosell...Jestem za transferem Fabregasa, ale za rozsądna cenę, a skończy się pewnie na 60-70mln euro. Czy podniesie to tak znacząco nasza jakość gry wątpię, da na pewno większe pole manewru w środku, ale wolałbym stawiać na zawodników z naszej szkółki:)

0

adrian89

Podobnie uważam, ze do tej pory zdecydowanie Niemcy najlepiej się zaprezentowali(nie tylko ze względu na wynik, ale uporządkowana gra we wszystkich formacjach) i tak jak kiedyś pisałem Korea Pld także bardzo dobrze zagrała z Grecja, coś czuje ze zrobią remis z Argentyna;) Urugwaju dzisiaj nie oglądałem niestety...

Natomiast co do faworytów, którzy mniej lub bardziej rozczarowali, to jeszcze bym tych drużyn nie skreślał (myślę np.o Hiszpanii,Anglii czy Brazylii), ale fajnie jakby były niespodzianki:)

0

Warto go kupić, ten chłopak ma potencjał, by w przyszłości być lepszym niż Dani Alves:)

Barca chce dać 6 mln euro, ale na Czyhrinskiego 30 mln nie żałowali hehe

0

Przed Mundialem nie stawiałem Argentyny w gronie faworytów i tym spotkaniem się w tym utwierdzam:) Słaba obrona szczególnie ten Guiterrez, bramkarz niezły mecz, natomiast co się rzuca w oczy to brak dobrego rozgrywania pomocników, brakuje zdecydowanie Cambiasso, duże odległości miedzy obrona i napastnikami...Generalnie z mocniejszym przeciwnikiem to wszystko będzie dużo lepiej widoczne, ciężko polegać na samym geniuszu Messiego i pozostałych napastników

Z tych zespołów co grały dotychczas najlepiej wg Mnie wypadła Korea Pld

Visca el Vuvuzela:D

0

kamil9040

Ty jesteś kibicem Barcy? bo wcześniej Twój nick się nie pojawiał, a jak czytam o pewnego czasu Twoje komentarze to sama krytyka...

0

Bardzo ładny meczyk na otwarcie w Lidze Typerów wynik trafiłem 1-1(pewnie sporo osób typowało remis), chociaż w ostatniej akcji chciałem, żeby RPA trafiło:)

Drugi mecz dzisiaj tez ciekawy ja obstawiam 1-0 dla Francji mimo wszystko:) Moze znowu ktoś z Barcy strzeli;)

Visca el Vuvuzela:D

0

Ja tez polecam tego chłopaka:) Każdy Holender, który ma Van w nazwisko jest świetnym piłkarzem - Van Persie, Van der Vaart, Van Nistelrooy itd;)

0

Moja czwórka faworytów do wygrania: Brazylia,Hiszpania,Holandia,Anglia, ale zobaczymy na boisku=)

0

Super sprawa, ja już pól roku czekałem na zapisy:)

0

Gourcuff świetny zawodnik, dobre warunki fizyczne, pasuje do stylu Barcy - zgadzam się z Wami, jeśli nie Cesc to trzeba postarać się o sprowadzenie Francuza=)

0

Na tym zdjęciu widać, ze bardzo się kochają;)

Ale co tam najważniejsze żeby dobrze grali w piłkę, życie prywatne to ich sprawa:)

0

Sprawa jest prosta, kto ma w składzie Eto'o ten wygrywa Ligę Mistrzów, oddaliśmy nasz talizman...szkoda

0

Ja tego kompletnie nie rozumiem, ten cały agentino mówi, ze Yaya chce grac i pakuje go do Chelsy, gdzie środek jest bardzo dobrze obsadzony hehe, przecież to jakaś parodia:/

Ich pomocnicy: Essien, Lampard, Obi Mikel, Ballack, Deco,Joe Cole...

0

To niesamowite jak mu ta koszulka pasuje - Witamy David na pokładzie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?