Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak już przymierzamy Polaków do Barcy, to ja widziałbym Łukasza Piszczka jako zmiennika D.Alvesa;)
0
Jak dopłaci do swojego transferu jak Cesc czemu nie;) Chyba zauważył, ze jeśli chce zdobywać trofea, to tylko w Barcelonie, zaprawdę większy pożytek będzie z jednego nawróconego Crisa niż z 10 innych piłkarzy, którzy deklarują swoja sympatie dla Barcy;)
0
Messi się chyba zdenerwował, bo mógł ustrzelić hattricka jak Ronaldo wczoraj, ale przecież musi pamiętać, ze w Barcelonie nie ma gwiazd i cały zespól ciężko pracuje na zwycięstwa...Mam nadzieje, ze z czasem zgranie i relacje miedzy Nimi będą lepsze:)
0
Duży plus dla Pepa za skład od początku Thiago,Cesc,Alexis i o to chodzi:)
0
Cesc niech gra za Ville w ataku i będzie królem strzelców La Liga;)
0
Jose Mourinho w okularach wpadł na murawę:D
0
Fabregas kolejny puchar zdobędzie hehe
0
Keita wywalczył miejsce w pierwszym składzie, hehe ulubieniec Pepa jednak;)
0
Ciężka grupa Pilzno,Bate...;)
0
Mam nadzieje, ze w naszej grupie będzie tez BVB albo Trabzon;)
0
Moja wymarzona grupa:)
Barca
Benfica
Ajax
Borussia
0
Jak będzie dobra oferta można się zastanowić, w końcu Cesc także może grac na DM, wszyscy chwalą przecież Jego wślizgi:) A jest Busi i Masze, wiec i tak mamy ta pozycje dobrze obsadzona
0
kanar22
Nienawidzę pisze się razem:)
0
Ten facet z wąsami to mistrz drugiego planu bez kitu, podziwiam Jego spokój, a w ogóle wie ktoś kto to jest? Z ramienia Ligi ktoś, jakiś obserwator??
0
Kurcze szkoda, ta jego rehabilitacja strasznie się wydłuża, zawsze są newsy, ze wraca za parę tygodni...No cóż to jest zawodnik, który zawsze gra na 100% i zostawia serce na boisku, wiek, ilość rozegranych spotkań swoja robią, obciążenie mięśni, stawów. Myślę także, ze sam styl gry Carlesa jest wyjątkowo energochłonny, ciężko może być żeby pograł 2-3 sezony, ale oczywiście życzę mu wszystkiego dobrego, zdrowia i przede wszystkim powrotu do gry, choćby na ten jeden sezon:)
0
Bruma
O widzisz jeśli to prawda, to w końcu ładny gest, bo to co całościowo Święty Iker wyprawiał i to co po meczu mówił, to była po prostu kompromitacja Jego jako człowieka...
0
Mam nadzieje, ze za niedługo wielki mou opuści Hiszpanie i nie będziemy musieli go oglądać i słuchać...
0
Nigdy nie zapomnę o tym faulu marcelo, chciał Ceskowi nogę złamać frajer:/ Ze nie wspomnę o umysłowo ograniczonych Pepe i Ramosie...
0
David się podlizuje z tym plakatem, bo wie, ze po przyjściu Alexisa będzie ciężko o miejsce w pierwszym składzie;)
0
Chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcy, wg mnie jeden z najlepszych bocznych obrońców świata i do tego wszechstronny, może grac i po lewej i po prawej stronie:)
0
Ta decyzja może oznaczać, ze Barca kupi jeszcze w tym okienku jakiegoś środkowego obrońcę:)
Dzieki Gabi za te lata gry! Powodzenia w nowym klubie:)
0
Ja tutaj oglądam:
http://www.rojadirecta.es/goto/planetagoleshq.blogspot.com/
0
Widzę , ze niektórzy z redakcji to zakamuflowana opcja madrycka;)
Ale zdjęcie piękne i te mięśnie..;)
0
Jakby to powiedział Mateusz Borek: Ależ kapitalnie to zrobił Thiago!
Nie mam slow do gościa, widzę rodzi się nowa legenda Barcy:)
0
das boot
Leciałeś kiedyś do USA? Jeśli nie, to powiem Ci ze jest to cholernie męczące serio a to czy jesteś sportowcem czy nie ma aż dużego znaczenia...Plus do tego dochodzi zmiana strefy czasowej:)
0
Thiagooooool!
0
Przecież ten Bayern tylko fauluje:/
0
No fajny mecz się szykuje, ciekaw jestem ile bramek strzeli Villa lub czy w ogóle strzeli;)
0
Dzieki za wszystko i powodzenia w nowym klubie, w sumie Roma troszkę się przebudowuje, przyszedł Luis Enrique jako trener, wiec Bojan powinien mieć dobre warunki do rozwoju:)
Przyznam, ze w ostatnim sezonie krytykowałem Bojana i chciałem, żeby odszedł a teraz łezka wzruszenia się zakręciła, bo jednak odchodzi Barcelonista z krwi i kosci:/
Nie mowie Do widzenia, mowie Do zobaczenia! Bo na pewno jeszcze do Nas wrócisz, Visca el Barca, Visca el Bojan:)
0
Cos czuje ze na przekór wszystkim finał będzie Peru - Wenezuela:D, ale oczywiście trzymam dziś kciuki za CHI CHI CHI LE LE LE;)