0

Jak już przymierzamy Polaków do Barcy, to ja widziałbym Łukasza Piszczka jako zmiennika D.Alvesa;)

0

Jak dopłaci do swojego transferu jak Cesc czemu nie;) Chyba zauważył, ze jeśli chce zdobywać trofea, to tylko w Barcelonie, zaprawdę większy pożytek będzie z jednego nawróconego Crisa niż z 10 innych piłkarzy, którzy deklarują swoja sympatie dla Barcy;)

0

Messi się chyba zdenerwował, bo mógł ustrzelić hattricka jak Ronaldo wczoraj, ale przecież musi pamiętać, ze w Barcelonie nie ma gwiazd i cały zespól ciężko pracuje na zwycięstwa...Mam nadzieje, ze z czasem zgranie i relacje miedzy Nimi będą lepsze:)

0

Duży plus dla Pepa za skład od początku Thiago,Cesc,Alexis i o to chodzi:)

0

Cesc niech gra za Ville w ataku i będzie królem strzelców La Liga;)

0

Jose Mourinho w okularach wpadł na murawę:D

0

Fabregas kolejny puchar zdobędzie hehe

0

Keita wywalczył miejsce w pierwszym składzie, hehe ulubieniec Pepa jednak;)

0

Ciężka grupa Pilzno,Bate...;)

0

Mam nadzieje, ze w naszej grupie będzie tez BVB albo Trabzon;)

0

Moja wymarzona grupa:)

Barca

Benfica

Ajax

Borussia

0

Jak będzie dobra oferta można się zastanowić, w końcu Cesc także może grac na DM, wszyscy chwalą przecież Jego wślizgi:) A jest Busi i Masze, wiec i tak mamy ta pozycje dobrze obsadzona

0

kanar22

Nienawidzę pisze się razem:)

0

Ten facet z wąsami to mistrz drugiego planu bez kitu, podziwiam Jego spokój, a w ogóle wie ktoś kto to jest? Z ramienia Ligi ktoś, jakiś obserwator??

0

Kurcze szkoda, ta jego rehabilitacja strasznie się wydłuża, zawsze są newsy, ze wraca za parę tygodni...No cóż to jest zawodnik, który zawsze gra na 100% i zostawia serce na boisku, wiek, ilość rozegranych spotkań swoja robią, obciążenie mięśni, stawów. Myślę także, ze sam styl gry Carlesa jest wyjątkowo energochłonny, ciężko może być żeby pograł 2-3 sezony, ale oczywiście życzę mu wszystkiego dobrego, zdrowia i przede wszystkim powrotu do gry, choćby na ten jeden sezon:)

0

Bruma

O widzisz jeśli to prawda, to w końcu ładny gest, bo to co całościowo Święty Iker wyprawiał i to co po meczu mówił, to była po prostu kompromitacja Jego jako człowieka...

0

Mam nadzieje, ze za niedługo wielki mou opuści Hiszpanie i nie będziemy musieli go oglądać i słuchać...

0

Nigdy nie zapomnę o tym faulu marcelo, chciał Ceskowi nogę złamać frajer:/ Ze nie wspomnę o umysłowo ograniczonych Pepe i Ramosie...

0

David się podlizuje z tym plakatem, bo wie, ze po przyjściu Alexisa będzie ciężko o miejsce w pierwszym składzie;)

0

Chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcy, wg mnie jeden z najlepszych bocznych obrońców świata i do tego wszechstronny, może grac i po lewej i po prawej stronie:)

0

Ta decyzja może oznaczać, ze Barca kupi jeszcze w tym okienku jakiegoś środkowego obrońcę:)

Dzieki Gabi za te lata gry! Powodzenia w nowym klubie:)

0

0

Widzę , ze niektórzy z redakcji to zakamuflowana opcja madrycka;)

Ale zdjęcie piękne i te mięśnie..;)

0

Jakby to powiedział Mateusz Borek: Ależ kapitalnie to zrobił Thiago!

Nie mam slow do gościa, widzę rodzi się nowa legenda Barcy:)

0

das boot

Leciałeś kiedyś do USA? Jeśli nie, to powiem Ci ze jest to cholernie męczące serio a to czy jesteś sportowcem czy nie ma aż dużego znaczenia...Plus do tego dochodzi zmiana strefy czasowej:)

0

Thiagooooool!

0

Przecież ten Bayern tylko fauluje:/

0

No fajny mecz się szykuje, ciekaw jestem ile bramek strzeli Villa lub czy w ogóle strzeli;)

0

Dzieki za wszystko i powodzenia w nowym klubie, w sumie Roma troszkę się przebudowuje, przyszedł Luis Enrique jako trener, wiec Bojan powinien mieć dobre warunki do rozwoju:)

Przyznam, ze w ostatnim sezonie krytykowałem Bojana i chciałem, żeby odszedł a teraz łezka wzruszenia się zakręciła, bo jednak odchodzi Barcelonista z krwi i kosci:/

Nie mowie Do widzenia, mowie Do zobaczenia! Bo na pewno jeszcze do Nas wrócisz, Visca el Barca, Visca el Bojan:)

0

Cos czuje ze na przekór wszystkim finał będzie Peru - Wenezuela:D, ale oczywiście trzymam dziś kciuki za CHI CHI CHI LE LE LE;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?