0

A Pepe geniusz już do bojki leci, totalny kretyn...

0

Ale jaja hehe

0

Za Courtois dałbym każde pieniądze, fenomenalny zawodnik!

0

0

-Czy to jest ta akcja?!
-Taaaak to jest ta akcja, to jest Miranda!!! To jest Atletico!!!!

0

Dla mnie to tez przesada, za Neymara max.40-50mln euro:)

0

Dla mnie to znakomity zawodnik, ja w ogóle jestem zakochany w zawodnikach BVB;) - ja bym miał możliwość decyzji, kupuje od razu Piszczka, Hummelsa, Gundo, Reusa i Lewego, ech marzenia...

0

Oni chcą za Niego 100mln niestety:/

0

Najważniejsze, ze by dobrze grał nogami hehe

0

A coś Ty się Tego Aguero tak uparł?! Chyba aż taki zły zawodnik, to on nie jest;)

0

Jeszcze Evra gral jak pamiętam - Ale masz racje fajna ekipę mieli:)

0

Dobre wiadomości mimo wszystko, chociaż Victorowi dziękuję za lata gry dla Barcy, miejmy nadzieje, ze może na Alvesa ten rosyjski milioner się skusi, jak oferta będzie na poziomie 25-30mln to warto rozważyć - Monotya już czeka:)

0

Jakby David zawsze grał na środku, to nie byłoby problemu, ale w sumie to Messi decyduje, gdzie kto gra w ataku...3maj się Amigo i powodzenia:)

0

Dokładnie;)

0

Nie wiem jak niektórzy się cieszą, ze Chelsea wygrała, przecież to jeden z naszych największych wrogów...Odejdzie Roman, to klub z Londynu wróci na swoje miejsce, czyli średniaka tabeli

0

Trzeba mu kupić jeszcze jednego kolegę np. Marco Reusa::)

0

Jak kupią tego dziada Reine, to ja tez nie będę finansowo wspierał klubu, a staram się to robić kupując np.koszulki lub inne gadżety...A do tego jeszcze Tello chcą oddać, no way. po moim trupie!

0

Niech Pan wraca i zrobi w końcu porządek z tym pseudo-prezesem, pseudo-dyrektorem i innymi ludźmi, którzy nie maja pojęcia jak prowadzić tak wielki klub!

0

Wcale się nie zdziwię jak go sprzedadzą, nasz kochany prezes potrzebuje dużych pieniędzy 80-100mln na zakup nowej gwiazdy Neymara hehe

0

Nieudacznik?! To ma być argument, przekonaj mnie normalnymi argumentami w czym np. Wojtek jest gorszy od Ter Stegena lub Guaity lub Reiny.
Oczywiście, ze nie patrze na niego, bo "Polak to fajnie jakby przyszedł do Barcelony", tylko na Jego umiejetnosci i charyzmę, a to chyba nie do końca wina chłopaka, ze Arsenal ma obronę taka jaka ma:)
A poza tym nie lubisz polskich zawodników rozumiem,tak? Ok masz takie prawo...

0

Mam nadzieje, ze Barcelona rozważy także osobę Wojtka Szczęsnego, mimo wszystko stosunkowo młody bramkarz i już ze sporym doświadczeniem, z dobrymi warunkami fizycznymi oraz poczuciem humoru;)

0

Może Pep jeszcze paru młodych Nam ze szkółki weźmie...

0

Falcao w Monaco, Neymar do Bayernu, robi się ciekawie...

0

35mln klauzula, trochę mało jak dla mnie...Za tyle chyba Gotze odszedł do Bayernu i nie była to wygórowana kwota, ale dobrze, ze przedłużył kontrakt:)

0

Nie wiem dlaczego, ale coraz mniej kręcą mnie pilarze z Brazylii, często gwiazdki przereklamowane, malo waleczne, imprezowicze...Niech biorą przykład z piłkarzy niemieckich, taki np. Marco Reus - chłopak szybki, dobry technicznie, kreatywny i co najważniejsze i czasem na tyłku pojeździ ze wślizgiem:) Potrzeba Nam więcej piłkarzy z charyzma!

0

Bardzo mi imponuje ten chłopak. z ekipy młodych wilków najbardziej lubię Jego, Montoye i Bartre:)

0

Ładna oprawa w Machesterze:)

0

No właśnie bylem na Botidze i patrze a tam przy koszulce informacja "Out of stock" i myślę, kurde już wykupili wszystkie:) Dzieki za info, ze od poniedziałku będą dostępne, coś nie doczytałem widocznie;) A koszulki super fajne, ale te Wasze serwisowe z tamtego roku Por Que tez trzymają poziom:)

0

Campeones:)

0

Cris haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?