Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alez nerwy miałem hehe
0
Cos czuje, ze w karnych Włosi mogą wygrac:/
0
W karnych bohaterem Święty Iker myślicie czy Gigi Buffon?
0
Na stronie Marki film z suszarki Del Bosque;)
http://www.marca.com/2013/06/27/futbol/copa_confederaciones/espana/1372363507.html
0
Piket!
0
Mata pozamiata hehe
0
Pedro ładnie wybił na aut;)
0
Włosi naprawdę fajnie graja:)
0
Ty tez szalejesz z komentarzami co parę sekund;)
0
Ale Pirlo świetnie bije te stale fragmenty:)
0
Liczymy na profesjonalizm Zubiego, Boże miej Nas w opiece:)
0
Powiedzmy szczerze ten turniej wygra tylko jeden zespól - Hiszpania, tworzą niesamowity kolektyw, poza tym maja mega doświadczenie na wielkich imprezach i praktycznie po dwóch klasowych zawodników na każdą pozycje:)
0
Może w końcu skupimy się na zakupie bramkarza i obrońcy, atak i pomoc mamy obsadzona bardzo dobrze, poza tym Roo jest już chyba lekko wypalony i nie gra tak jak dawniej...
0
Neymar asysta:)
0
Tak to jest z klauzulami, w Borussii się sparzyli na tym i teraz chyba maja renegocjować parę kontraktów ze swoimi gwiazdami, żeby im inni gracze nie pouciekali:)
0
-Xavi, kto według Ciebie byl lepszy w dwumeczu Barcelona czy Bayern?
-Zdecydowanie Barcelona! Byliśmy lepsi;)
0
Fajnie się śmiać z Polaków,prawda...
0
Ależ to kapitalnie zrobił Alba!
0
Fajnie, ze Valdes w końcu zagra:)
0
Bardzo dobra wiadomość, dla mnie czwórka muszkieterów: Thiago, Bartra, Monotya i Tello, to przyszłość Barcy, tylko potrzebują więcej gry oraz zaufania!
0
Czyli znowu Roura wróci do gry a Tito pol sezonu przesiedzi w USA, nie no kabaret znowu będzie, Tito życzę Ci dużo zdrowia, ale proszę odejdź dla dobra wszystkich, tak się nie da pracować w wielkim klubie...
0
Tzn. uważam, ze kolejny rok Tito, to będzie zmarnowany sezon i widziałbym innego szkoleniowca na Jego miejscu.
0
Szczerze chciałbym na miejscu Tito zobaczyć Villasa-Boasa, trener młody, ambitny, szkolił się u Mou, wydaje się także człowiekiem na poziomie:)
0
Wina Naszej Trójcy (Tito, Zubi, Rosell), ale ja już przestałem się denerwować i czekam spokojnie na Laporte:)
0
Dla mnie Torres( z całym szacunkiem do Niego) może i strzelić 10 bramek Thaiti i 10 Polsce, ale i tak Villa>Torres:)
0
*strzeli hattricka
0
Niech Torres np. Niemcom strzeli jak jest taki kozak:)
0
Oj Torres Torres...
0
Tristan, tylko tu chyba nie chodzi o pomyłkę w obliczeniach,ale o celowe ukrywanie swoich przychodów, celem płacenia mniejszych podatków...
0
Kurde teraz się boje, ze Neymar nie przyszedł tu do pomocy, ale po to żeby zastąpić Messiego...