0

Alez nerwy miałem hehe

0

Cos czuje, ze w karnych Włosi mogą wygrac:/

0

W karnych bohaterem Święty Iker myślicie czy Gigi Buffon?

0

0

Piket!

0

Mata pozamiata hehe

0

Pedro ładnie wybił na aut;)

0

Włosi naprawdę fajnie graja:)

0

Ty tez szalejesz z komentarzami co parę sekund;)

0

Ale Pirlo świetnie bije te stale fragmenty:)

0

Liczymy na profesjonalizm Zubiego, Boże miej Nas w opiece:)

0

Powiedzmy szczerze ten turniej wygra tylko jeden zespól - Hiszpania, tworzą niesamowity kolektyw, poza tym maja mega doświadczenie na wielkich imprezach i praktycznie po dwóch klasowych zawodników na każdą pozycje:)

0

Może w końcu skupimy się na zakupie bramkarza i obrońcy, atak i pomoc mamy obsadzona bardzo dobrze, poza tym Roo jest już chyba lekko wypalony i nie gra tak jak dawniej...

0

Neymar asysta:)

0

Tak to jest z klauzulami, w Borussii się sparzyli na tym i teraz chyba maja renegocjować parę kontraktów ze swoimi gwiazdami, żeby im inni gracze nie pouciekali:)

0

-Xavi, kto według Ciebie byl lepszy w dwumeczu Barcelona czy Bayern?
-Zdecydowanie Barcelona! Byliśmy lepsi;)

0

Fajnie się śmiać z Polaków,prawda...

0

Ależ to kapitalnie zrobił Alba!

0

Fajnie, ze Valdes w końcu zagra:)

0

Bardzo dobra wiadomość, dla mnie czwórka muszkieterów: Thiago, Bartra, Monotya i Tello, to przyszłość Barcy, tylko potrzebują więcej gry oraz zaufania!

0

Czyli znowu Roura wróci do gry a Tito pol sezonu przesiedzi w USA, nie no kabaret znowu będzie, Tito życzę Ci dużo zdrowia, ale proszę odejdź dla dobra wszystkich, tak się nie da pracować w wielkim klubie...

0

Tzn. uważam, ze kolejny rok Tito, to będzie zmarnowany sezon i widziałbym innego szkoleniowca na Jego miejscu.

0

Szczerze chciałbym na miejscu Tito zobaczyć Villasa-Boasa, trener młody, ambitny, szkolił się u Mou, wydaje się także człowiekiem na poziomie:)

0

Wina Naszej Trójcy (Tito, Zubi, Rosell), ale ja już przestałem się denerwować i czekam spokojnie na Laporte:)

0

Dla mnie Torres( z całym szacunkiem do Niego) może i strzelić 10 bramek Thaiti i 10 Polsce, ale i tak Villa>Torres:)

0

*strzeli hattricka

0

Niech Torres np. Niemcom strzeli jak jest taki kozak:)

0

Oj Torres Torres...

0

Tristan, tylko tu chyba nie chodzi o pomyłkę w obliczeniach,ale o celowe ukrywanie swoich przychodów, celem płacenia mniejszych podatków...

0

Kurde teraz się boje, ze Neymar nie przyszedł tu do pomocy, ale po to żeby zastąpić Messiego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?