Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie lepiej powalczyć o Lewego?! Nie trzeba za Niego nic płacić, jest w idealnym wieku, za niecały rok będzie wolnym zawodnikiem (oczywiście zawoła kasę za podpis), ale warto:)
0
Piotrze ja napisałem na poważnie, to nie prowokacja, mowie, ze można Go obserwować, bo to wielki talent i tyle:)
0
Mam nadzieje, ze Barca obserwuje Piotrka Zielińskiego, jak zobaczyłem go po raz pierwszy to bylem pod wielkim wrażeniem Jego umiejetnosci, kurcze chłopak ma 19 lat a gra już na wielkim spokoju w kadrze, strzela bramki, skala talentu niebywała!
0
Może Mou imponuje charakter Victora:)
0
Kilka kroków jeszcze i sprzedadzą klub Arabom, brawo...Ale fajnie bo będziemy bogaci:/
0
Dobrze, ze chociaż wyjaśnia parę kwestii...A co do obrońcy, to rozumiem, ze nie chcemy być konkurencyjni w Europie,tak?! Zawsze można wynegocjować płatność w ratach, włączyć innego zawodnika w transfer itd., ale oczywiście najlepiej zasłonić się cena:/
0
On jest niesamowity, zawsze jak wejdzie z ławki Jego rajdy robią duże zamieszanie,on potrzebuje więcej minut a wyrośnie Nam na prawdziwego Cracka:)
0
Okulary jak spawacz hehe
0
Warto przyglądać się Zielińskiemu, to talent dużego formatu!
0
To Barca mogla Jemu i Jego rodzinie zagwarantować posiłki 3 razy dziennie w klubowej stołówce, jak ma takie problemy, żeby "wykarmić" za 4,5 czy 6 mln euro rocznie swoja rodzinę;)
0
Zielinski -> Przyszły piłkarz Barcelony:)
0
Z jednym defensywnym pomocnikiem Krychowiakiem:)
0
Graja dobrze, bo w końcu ofensywne ustawienie z jednym Defensywnym:)
0
On chyba już od kilku lat z Pepem jedzie:) Trochę już nudne to jest z Jego strony...Niech zje Snickersa lub Marsa;)
0
Ale to nie mogę mieć własnego zdania?!
0
No tak Masche, profesor obrony, niech powie, dlaczego gra w Barcelonie? Bo jest kumplem Messiego i to wszystko:/ Barca ma dążyć do perfekcji, a nie równać do przeciętności...
0
Wiadomo operacja będzie skomplikowana, ale klucz do niej otwierają pieniądze;) Dobra oferta rozwiąże sprawę, dałbym nawet 35-40mln jeśli trzeba i mamy bramkarza na lata, De Gea tez sporo kosztował a jak widac to była świetna inwestycja na długie lata:)
0
Txiki Begiristain to był dyrektor! Zubi to jakaś popierdolka, a nie dyrektor sportowy...
0
Nie no Panowie to jest kabaret 12?! Po to żeby Chińczycy mogli oglądać, a idź Pan w ch...
0
Przyjdzie Liga Mistrzów i skończy się Dzień Dziecka...Zubi nic do Ciebie nie mam, ale proszę odjedz nie nadajesz się na to stanowisko:/
0
Nieoficjalnie: Bartosz Ślusarski blisko Barcelony:)
0
Ozil już oficjalnie w Arsenalu:)
http://www.arsenal.com/news/news-archive/german-international-ozil-joins-arsenal
0
Real Madryt to nie klub, to stan umysłu hehe
0
Sprzedaż Ozila to będzie ogromny błąd Pereza, to znakomity piłkarz, jeden z najlepszych techników na świecie:) Jego oczy widza na boisku prawie wszystko, jedynie Iniesta jest odrobinę wyżej od Niego!
0
Ale to jest FC Barcelona, tutaj ważny jest także styl:)
0
Mam do Ciebie prośbę zacznij liczyć wszystkie "przypadkowe" bramki, które strzeli David w tym sezonie,ok? Pewnie będzie ich kilkanaście:)
0
Wszyscy mówią teraz Cardozo, ze fajna opcja a jak pojawia się nazwisko Roberta Lewandowskiego (5-ty piłkarz Europy wg UEFA), to od razu niektórzy kręcą nosem, bo Polak, bo to, bo tamto... Cardozo ma już 30 lat a Lewy 25 i cala przyszłość przed Nim!
0
Bo inni piłkarze byli lepsi,proste:)
0
Myślę, ze jednak nie, wiesz co by to oznaczało -> Smutek Cr7;)
0
Xavi poza lista, no no ciekawie:)Ale to dobrze młodzież musi się w końcu wyszumieć na boisku i Cesc:)