0

Co Ronaldo mówił do Puyola? Ze powinien być karny?

0

Niech Barca już odpuści, bo Ronaldo się zaraz rozplacze:/

0

Ależ to zrobił!!!

0

Publiczność się trochę ożywiła:)

0

Real murarze hehe

0

Pieknie!

0

Ramos czerwona powinna być!

0

Ja by tak posprawdzać sezon po sezonie,mecze po meczu, to może się okazać,ze polowa mistrzowskich tytułów zdobytych przez Real to jeden wielki wałek...A tak się potrafią chwalić...

0

Ibra 4 bramki już, jest kozak!

0

Przez tego sędziego wprowadza pewnie siatki z hartowanej stali hehe

0

Musimy koniecznie sprowadzić środkowego napastnika! Musi przyjść Lewy:)

0

Może Iniesta jest smutny, bo jeszcze kontraktu nie podpisał?! Dajmy mu ten 12 czy 15 mln i może wejdzie na wyższy level wtedy...

0

Song jest liderem ławki rezerwowych

0

Puyol taka energia, ze bez kontaktu z Nim gościu doznał kontuzji:)

0

i 1-2 w plecy...

0

Bartra z Puyolem to super zestawienie!

0

Orłowski to taki plotkarz trochę:)

0

Tydzień w tydzien spamujesz z ta Chelsea:/

0

Staremu, wypalonemu Ikerowi mówimy, zdecydowane nie!

0

Nie ma co się dziwić, Ja tez na emeryturze chce zamieszkać w Monaco, ewentualnie Barcelona lub Valencia:)

0

Wiadomo to mega trudny cel transferowy, ale warto zrobić wszystko, żeby pozyskać Tego chłopaka. Na dziś jak dla mnie to najlepszy bramkarz świata, jest niesamowity:)

0

BVB to kopalnia świetnych piłkarzy na dzisiaj Lewy i Hummels, w przyszłości Reus i Gundo:)

0

Dobrze, ze dzisiaj od początku zagrał Mierzejewski, Jego zwolennicy mogli w końcu zobaczy jakim genialnym piłkarzem jest...

0

Reina ma papiery do występów w cyrku w roli klauna:/

0

Może Arabia Saudyjska albo Emiraty, tez bardzo atrakcyjne i mocne ligi:)

0

Mesut zawsze będzie mile widziany w Barcelonie!

0

Podobna sytuacja jak z Bartra, jak będzie więcej grał, to pokaże na co go stać,a potencjał chłopak na pewno ma:)

0

Nie umniejszajmy klasy Falcao, bo to świetny zawodnik:)

0

Jeśli cena się potwierdzi, to śmiało możemy kupić jeszcze drugiego bramkarza, bardziej doświadczonego (oby nie Reine;)

0

Dla mnie marzeniem na prawej stronie obrony jest Lukasz Piszczek, możecie się śmiać, ale to jest człowiek, który umie wyłączyć Cr7 z gry, co świadczy o Jego klasie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?