Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Ronaldo mówił do Puyola? Ze powinien być karny?
0
Niech Barca już odpuści, bo Ronaldo się zaraz rozplacze:/
0
Ależ to zrobił!!!
0
Publiczność się trochę ożywiła:)
0
Real murarze hehe
0
Pieknie!
0
Ramos czerwona powinna być!
0
Ja by tak posprawdzać sezon po sezonie,mecze po meczu, to może się okazać,ze polowa mistrzowskich tytułów zdobytych przez Real to jeden wielki wałek...A tak się potrafią chwalić...
0
Ibra 4 bramki już, jest kozak!
0
Przez tego sędziego wprowadza pewnie siatki z hartowanej stali hehe
0
Musimy koniecznie sprowadzić środkowego napastnika! Musi przyjść Lewy:)
0
Może Iniesta jest smutny, bo jeszcze kontraktu nie podpisał?! Dajmy mu ten 12 czy 15 mln i może wejdzie na wyższy level wtedy...
0
Song jest liderem ławki rezerwowych
0
Puyol taka energia, ze bez kontaktu z Nim gościu doznał kontuzji:)
0
i 1-2 w plecy...
0
Bartra z Puyolem to super zestawienie!
0
Orłowski to taki plotkarz trochę:)
0
Tydzień w tydzien spamujesz z ta Chelsea:/
0
Staremu, wypalonemu Ikerowi mówimy, zdecydowane nie!
0
Nie ma co się dziwić, Ja tez na emeryturze chce zamieszkać w Monaco, ewentualnie Barcelona lub Valencia:)
0
Wiadomo to mega trudny cel transferowy, ale warto zrobić wszystko, żeby pozyskać Tego chłopaka. Na dziś jak dla mnie to najlepszy bramkarz świata, jest niesamowity:)
0
BVB to kopalnia świetnych piłkarzy na dzisiaj Lewy i Hummels, w przyszłości Reus i Gundo:)
0
Dobrze, ze dzisiaj od początku zagrał Mierzejewski, Jego zwolennicy mogli w końcu zobaczy jakim genialnym piłkarzem jest...
0
Reina ma papiery do występów w cyrku w roli klauna:/
0
Może Arabia Saudyjska albo Emiraty, tez bardzo atrakcyjne i mocne ligi:)
0
Mesut zawsze będzie mile widziany w Barcelonie!
0
Podobna sytuacja jak z Bartra, jak będzie więcej grał, to pokaże na co go stać,a potencjał chłopak na pewno ma:)
0
Nie umniejszajmy klasy Falcao, bo to świetny zawodnik:)
0
Jeśli cena się potwierdzi, to śmiało możemy kupić jeszcze drugiego bramkarza, bardziej doświadczonego (oby nie Reine;)
0
Dla mnie marzeniem na prawej stronie obrony jest Lukasz Piszczek, możecie się śmiać, ale to jest człowiek, który umie wyłączyć Cr7 z gry, co świadczy o Jego klasie:)