Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mourinho to jednak prawdziwy cule, zrobił mega zamieszanie w Madrycie, skłócił szatnie, z Ikera zrobił kreta i posadził go na ławce i odszedł. Dzięki Wielki Mou!
0
Dla mnie to zwariowany wariat:)
0
Perez jest cierpliwy i na pewno Carletto popracuje do końca sezonu;)
0
Dokładnie z Nimi będzie ciężka, fizyczna walka:/
0
Ten Illara to masakra...30mln gość kosztował
0
Tu będzie czerwona kartka przynajmniej jedna:)
0
MMA w Polsce, MMA w Hiszpanii:)
0
Ten Simeone wygląda jak szef jednego z południowoamerykańskich karteli:D
0
Bedzie MMA w szatni;)
0
Valdes elegancko opieprzył hehe
0
Pele jednak nie lubi Barcelony;)
0
Jest napastnik do wzięcia za darmo, klasy europejskiej - Robert Lewandowski:)
0
Mam nadzieje, ze Bartra będzie grac częściej, bo tak jak pisałem kiedyś, tak nadal uważam, ze ten chłopak ma duży potencjał i potrafi także się znaleźć w polu karnym,tylko potrzebuje zaufania po prostu:)
Jestem bardzo zaniepokojony forma Iniesty, trochę jakby się wypalał, podobnie jak Xavi, także z tym kontraktem 17mln/rocznie Barca powinna się mocno zastanowić...
Pique jak ostatnio na swoim równym, słabym poziomie...
0
Przycisnęli Nas w końcówce...Suso rewelacja!
0
Ludzie, gdzie są moderatorzy?!
0
Liczę teraz na bardzo chwalonego ostatniego przez użytkowników Sancheza:)
0
Idź na stronę niebieskich i tam się podniecaj!
0
Jeny jak można Chelsea kibicować:/
0
Wygramy 4-1 na spokoju wielkim:)
0
Ja od wczoraj bojkotuje mecze Realu(nie oglądam) i Wam tez to radze!
0
Arbeloa pokłon się Mistrzom!
0
Można to podsumować tak, ze sędzia jest tylko człowiekiem, człowiekiem z Madrytu...
0
Sędziego do Wrocławia po takim meczu!
0
Uefa Madrit:/
0
Kim jest Elche?! Jest zwycięzcą! Hehe
0
Dopóki w Realu Benzema ma pewne miejsce w składzie, dopóty możemy być spokojni:)
0
Elche to nie jest przeciwnik na którym Real straci punkty, nawet sobie nie robię nadziei...
0
No właśnie nie miałem mozliwosci całości oglądać:/
0
To Messi w końcu 1 czy 2 bramki strzelił? Bo to, ze strzelił focha to wiem, ale z tymi bramkami zamotka lekka:)
0
Ale przecież prawie wszystkie te bramki to na pustaka z 3 metrów, także to się nie liczy;)