0

Mourinho to jednak prawdziwy cule, zrobił mega zamieszanie w Madrycie, skłócił szatnie, z Ikera zrobił kreta i posadził go na ławce i odszedł. Dzięki Wielki Mou!

0

Dla mnie to zwariowany wariat:)

0

Perez jest cierpliwy i na pewno Carletto popracuje do końca sezonu;)

0

Dokładnie z Nimi będzie ciężka, fizyczna walka:/

0

Ten Illara to masakra...30mln gość kosztował

0

Tu będzie czerwona kartka przynajmniej jedna:)

0

MMA w Polsce, MMA w Hiszpanii:)

0

Ten Simeone wygląda jak szef jednego z południowoamerykańskich karteli:D

0

Bedzie MMA w szatni;)

0

Valdes elegancko opieprzył hehe

0

Pele jednak nie lubi Barcelony;)

0

Jest napastnik do wzięcia za darmo, klasy europejskiej - Robert Lewandowski:)

0

Mam nadzieje, ze Bartra będzie grac częściej, bo tak jak pisałem kiedyś, tak nadal uważam, ze ten chłopak ma duży potencjał i potrafi także się znaleźć w polu karnym,tylko potrzebuje zaufania po prostu:)

Jestem bardzo zaniepokojony forma Iniesty, trochę jakby się wypalał, podobnie jak Xavi, także z tym kontraktem 17mln/rocznie Barca powinna się mocno zastanowić...

Pique jak ostatnio na swoim równym, słabym poziomie...

0

Przycisnęli Nas w końcówce...Suso rewelacja!

0

Ludzie, gdzie są moderatorzy?!

0

Liczę teraz na bardzo chwalonego ostatniego przez użytkowników Sancheza:)

0

Idź na stronę niebieskich i tam się podniecaj!

0

Jeny jak można Chelsea kibicować:/

0

Wygramy 4-1 na spokoju wielkim:)

0

Ja od wczoraj bojkotuje mecze Realu(nie oglądam) i Wam tez to radze!

0

Arbeloa pokłon się Mistrzom!

0

Można to podsumować tak, ze sędzia jest tylko człowiekiem, człowiekiem z Madrytu...

0

Sędziego do Wrocławia po takim meczu!

0

Uefa Madrit:/

0

Kim jest Elche?! Jest zwycięzcą! Hehe

0

Dopóki w Realu Benzema ma pewne miejsce w składzie, dopóty możemy być spokojni:)

0

Elche to nie jest przeciwnik na którym Real straci punkty, nawet sobie nie robię nadziei...

0

No właśnie nie miałem mozliwosci całości oglądać:/

0

To Messi w końcu 1 czy 2 bramki strzelił? Bo to, ze strzelił focha to wiem, ale z tymi bramkami zamotka lekka:)

0

Ale przecież prawie wszystkie te bramki to na pustaka z 3 metrów, także to się nie liczy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?